Fritz Wehner - Panaszkönyv - Henzó ellen

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

George Rockwell

Újonc
Játékos
Üzenetek:4
panaszkonyv.png

Neved: Fritz Wehner
Adminisztrátor(ok) neve: Henzó
Panasz oka: Indokolatlan jail
Panasz kifejtése: Adminjail-t kaptam azért mert egy 6 személyes autó oldalán lógtam. Henzó figyelmezetett, hogy ne lógjunk az autó oldalán, mert non Rp. Amikor be akartam szállni az autóba, 3 alkalommal próbáltam meg hátra beülni, de a karakter az autó oldalán lógott, ezért beírtam, hogy /me beszáll az autóba, /do az autóban ül. Ezután Henzó börtönbe rakott Non rp-ért mert az autó oldalán lógtam. Nem én tehetek róla, hogy nem száll be a karakter többszöri próbálkozásra, ezért jogtalannak érzem a jail-t
Bizonyíték (kép, log, videó): Van felvételem róla, ha szükséges feltöltöm
Megjegyzés: -
 

Henzó

Individuum
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:311
-
Szia! Elmondtam ott a helyszínen is és PM formában is többször, hogy ameddig nincs tele a kocsi nem az oldalára fog rakni. Ezt meg is néztem, hogy biztosra menjek és engem engedett beülni a kocsiba. Amikor észlelted a problémát lett volna lehetőséged jelezni, de ehelyett le RP-zted azt, amit fent is feltüntettél. Tartom magam továbbra is a döntésem mellett.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,500
-
Head of Staff hozzászólás
A mai este tanúsított csoportos RP-tek csak a funból, nonrp-ből és a nem megfelelő interakcióból állt. Nem beszélve arról, hogy megállás nélkül német nyelvet használtatok többen is a chaten, amit tilt a rules.

"In-Character [IC]
Az In-character a szerepen belüli tevékenységeket, történéseket és szituációkat jelenti. Ide tartozik a voice chat használata is. Az IC és OOC chaten csak és kizárólag magyar nyelven lehet megnyilvánulni. Amennyiben egy karakter más nyelven szeretne megszólalni, úgy köteles azt is magyar nyelven írnia, viszont használnia kell rá előtag-et. [Pl.: [JAP] Még sosem láttam ilyen színű zakót.] Ennek megsértése nem megfelelő interakciónak minősül. Ez alól kivételt képeznek egy-egy szavak, kifejezések melyek az RP-t színesetik."


Szeretném felhívni a figyelmed és a társaid figyelmét is arra, hogy utolsó esélyesként szerepeltek a továbbiakban a szerveren. Két barátod pedig végleges kitiltásban is részesült RP hiánya és NonRP, OOC stílus és IC chat helytelen használata miatt.

A PK jogtalan, a jail jogos.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó