Frank Beetz - Michael Rhys

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Franky

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
Kaito Hayasi
panaszkonyvj.png

Neved: Frank Beetz
Játékos(ok) neve: Michael Rhys
Panasz oka: OOC veszekedés miatt a barátom házához jött és tele dobálta szöggel a ház elejét.
Panasz kifejtése: Pár nappal ezelőtt össze vesztünk OOC Cyber-el és ezért ic oda jött a barátom házához és tele dobálta szögekkel.
Bizonyíték (kép, log, videó): Logból lett vissza nézve.
Megjegyzés: Nem tudom hogy egy ooc veszekedést miért kell ic-be átvinni, miközben szerintem normálisan meglehetett volna beszélni az egészet.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,558
-
A panaszt én fogom bírálni. Várom @Dobai Attila (Michael Rhys) válaszát 24 órán belül.

Kérlek @Franky443 fejtsd ki, hogy mi volt az OOC veszekedés, vagy itt vagy privátban.
 

Cyber

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:85
Shiroma Ayaka
Szia Banom elött volt egy rp szálam Frenkyvel akkor ugyan ez a karaktere volt egy ic vita és ezért raktam ki a szöget mivel egy ic vita alapja mivel ban elött Frenkynek is ez volt a karaktere meg nekem is igy ic-n tudok rola mindent. De viszont anyi kérdésem lenne, hogy elöször miért nem lehet megkérdezni privátba mit miért volt de viszont le irtam amit szerettem volna
 
Utoljára szerkesztve:

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,558
-
volt egy rp szálam Frenkyvel akkor ugyan ez a karaktere volt egy ic vita és ezért raktam ki a szöget
Köszönöm a válaszod. Kérlek mellékelj erről logot, illetve arról egy előzmény RP-t, hogy ma ezt kitervelted, mielőtt az alábbi sorok megtörténtek:

[2022-11-2 16:20:31] Michael Rhys kivesz egy tárgyat a szekrényből. [Eldobható szögek]
[2022-11-2 16:20:32] Michael Rhys kivesz egy tárgyat a szekrényből. [Eldobható szögek]
[2022-11-2 16:20:32] Michael Rhys kivesz egy tárgyat a szekrényből. [Szög]
[2022-11-2 16:26:31] Michael Rhys eldob pár szöget az útra.
[2022-11-2 16:26:38] Michael Rhys eldob pár szöget az útra.
[2022-11-2 16:27:13] Michael Rhys eldob pár szöget az útra.
[2022-11-2 16:27:23] Michael Rhys eldob pár szöget az útra.
 

Cyber

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:85
Shiroma Ayaka
erról az rpröl sajnos nincs logom amiböl ez alakult, mivel akkor mikor a bant kaptam letöröltem az egész GTa-t meg az altV. viszont erröl meg nincs elözmény rp-m mivel egyedük csináltam de ha azt mondod hibázban elfogadom mert azért tényleg kellett volna elözméyn rp viszont ha kell lefényképezhetem a logs mapát hogy mikor log a legrégebbi benne
 
Utoljára szerkesztve:

Franky

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
Kaito Hayasi
Szia Banom elött volt egy rp szálam Frenkyvel akkor ugyan ez a karaktere volt egy ic vita és ezért raktam ki a szöget mivel egy ic vita alapja mivel ban elött Frenkynek is ez volt a karaktere meg nekem is igy ic-n tudok rola mindent. De viszont anyi kérdésem lenne, hogy elöször miért nem lehet megkérdezni privátba mit miért volt de viszont le irtam amit szerettem volna
Szia bannod elött szerintem nem volt velem semmi rp szálad max amikor belém kötöttetek a szerelőnél de ugye az admin ügy lett, utána nem nagyon láttuk egymást, szóval itt keveredés van. -Meg az hogy ooc kialakult egy veszekedés, akkor az miatt ic nem fogsz csak úgy szögeket dobálni pont ott ahol élek.. szóval ezért is nyitottam a PK-t. - A bannod után volt az hogy felvásároltad az illegálomat és azóta semmi közös rpnk nem volt, és részemről ennyi lenne további kellemes szép estét!
 

Cyber

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:85
Shiroma Ayaka
az admin ügy az igazábol nem a veszekedésböl alakult, ha nem hogy rpvel megpofoztalak védett helyem ami verekedésnek számit és ebböl a részéböl alakult
 

Franky

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
Kaito Hayasi
az admin ügy az igazábol nem a veszekedésböl alakult, ha nem hogy rpvel megpofoztalak védett helyem ami verekedésnek számit és ebböl a részéböl alakult
Igen de ha jót tudom nem nagyon lett folytatva az a bizonyos rp szál miért Boxos sem keresett érted pedig ő is ott volt a kötözködésbe, még sem keresett meg pedig kereshetett volna, meg én mondtam is hogy nem fogom folytani azt az rp-t.
 

Cyber

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:85
Shiroma Ayaka
figyeld Franky nem akarok és nem is fogok vitatkozni én leirtam az én verziomat te is a tiedet megvárjuk Laca birálatát ha azt mondja hibáztam elfogadom de viszont vitatkozni meg veszekedni nem fogok és nem is szeretnék
 

Franky

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
Kaito Hayasi
Köszönöm a válaszod. Kérlek mellékelj erről logot, illetve arról egy előzmény RP-t, hogy ma ezt kitervelted, mielőtt az alábbi sorok megtörténtek:

[2022-11-2 16:20:31] Michael Rhys kivesz egy tárgyat a szekrényből. [Eldobható szögek]
[2022-11-2 16:20:32] Michael Rhys kivesz egy tárgyat a szekrényből. [Eldobható szögek]
[2022-11-2 16:20:32] Michael Rhys kivesz egy tárgyat a szekrényből. [Szög]
[2022-11-2 16:26:31] Michael Rhys eldob pár szöget az útra.
[2022-11-2 16:26:38] Michael Rhys eldob pár szöget az útra.
[2022-11-2 16:27:13] Michael Rhys eldob pár szöget az útra.
[2022-11-2 16:27:23] Michael Rhys eldob pár szöget az útra.
unknown.png
Tessék Laca szereztem egy ilyen képet is.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,558
-
Head of Staff hozzászólás
Köszönöm a hozzászólásokat.

A logok és a leírtak, valamint a mellékelt DC beszélgetés alapján a panaszkönyv jogos.

IC-OOC keverés, OOC hazugság, RP hiánya miatt @Dobai Attila végleges kitiltásban részesül, tekintettel arra, hogy utolsó eséllyel kapott unbant 10.19-én.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó