Frakció által készített plakátok

Maki

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:648
Rengeteg plakátunk és meghívónk készült az idők során és ezt szeretném itt vezetni. Dátumokkal és a készítők neveivel, kis rövid leírással.
 

Maki

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:648
Készítő Discord neve: Maki#4012
Dátum: 2021 június 24.
Rövid leírás: Ekkor kezdtük el a frakciót még NS-ként. Ezzel a plakáttal indítottam be a szalont.

5jFFUph.png
 

Maki

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:648
Készítő Discord neve: Maki#4012
Dátum: 2021 június 25.
Rövid leírás: Ns frakcióként elkezdtük a promóciót az A-line frakció számára.

NsTa6X2.png
 

Maki

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:648
Készítő Discord neve: Maki#4012
Dátum: 2021 június 26.
Rövid leírás: Ns frakcióként felkértek engem, hogy készítsek a GOV-nak egy plakátot, ami ooc indok végett nem lett végül felhasználva.

55o3W9b.png
 

Maki

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:648
Készítő Discord neve: Maki#4012
Dátum: 2021 június 29.
Rövid leírás: Ns frakcióként már ment a masszázs szalon kb 4-5-6 vendéggel és tovább szerettem volna reklámozni. Ekkor még a karim állt be itt dolgozni.

PZU5ds0.png
 

Maki

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:648
Készítő Discord neve: Maki#4012
Dátum: 2021 július 03.
Rövid leírás: Ns frakcióként szerettem volna egy nyereményjátékot, de sajnos senki se vett rajta részt. sip-sip

TaJWkrc.png
 

Maki

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:648
Készítő Discord neve: Maki#4012
Dátum: 2021 július 08.
Rövid leírás: Ns frakcióként első rendezvényünk, ahol az A-line-nak szerveztem le egy nyílt napot. A Digasster mosta az autókat, Étterem ételt adott el, A-line a helyszínen szerelt. Mi tombolát és az autós szépségversenyt vezettük le.
Az eseményről készült képek: https://forum.onerp.hu/index.php/topic,8949.msg24701.html#msg24701 (a képeken láthatóak a szervezési folyamatok és a maga az event is.[/i]

X3j3eWZ.png
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó