Flavio Lombardi

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
iqK4MBj.png

NM282dp.png

TNSuXC4.png
 

Cody

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:340
-
Szia! A történeted a sötét módban olvashatatlan. (Tekintve arra, hogy a közösség 92%-a sötét módot használ). Plusz nem nagyon derítem ki belőle, hogy mire is épül ez a karakter.. Nem leszólni szeretném csak tippet adni neked/tek. Próbálj meg kicsit többet látni a karakteredbe. A versenyzés nem nagyon illene szerintem a ti frakciótokba. :( De ezt persze csak ti tudjátok. :D várom a fejleményeket róla..
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:765
Szia!

Elöször is köszönjük a hozzászólást a kritikát. Sötétmódhoz nem bírok érdemben hozzá szólni, mert nekem például kellemesen olvasható így is a lap. Ez a karakter a frakciónkban új, de komoly szerepe lesz a frakció életében. Az általam kért dolgokat teljesítette ami ahhoz kell, hogy képet kapjatok a jövőbeli eseményeknél, hogy miért tart majd ott a karaktere, meg csinálja azokat a dolgokat amiket csinál.
 

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
Idézet tőle: Cody:
Szia! A történeted a sötét módban olvashatatlan. (Tekintve arra, hogy a közösség 92%-a sötét módot használ). Plusz nem nagyon derítem ki belőle, hogy mire is épül ez a karakter.. Nem leszólni szeretném csak tippet adni neked/tek. Próbálj meg kicsit többet látni a karakteredbe. A versenyzés nem nagyon illene szerintem a ti frakciótokba. :( De ezt persze csak ti tudjátok. :D várom a fejleményeket róla..
Szia! A történetetem én sötét módban olvasom, számomra maximálisan olvasható. Mivel nem egy fullos karakterdevet írtam, így alapvetően csak egy háttér volt számomra a fontos, melyet kicsit kiegészítettem. A versenyzésről elképzelésem sincs, hogy te hol olvastál, mert még más nyelvre fordítva se látom benne. De ezt persze te tudod. :D Fejlemények pedig várhatóak, mivel szeretném folytatni a történetet, kiegészíteni majd a szerveren történő eseményekkel. További "kritkákat" szívesen várok Discordon(jadengod.#0001), mivel nem szeretném ezt a topicot rongyra floodolni "felesleges" dolgokkal.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó