Fermi Andersen -> Denzell Garett, Cameron Larsen

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Zsomy

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:55
panaszkonyvj.png

Neved: Fermi Andersen
Játékos(ok) neve: Denzell Garett, Cameron Larsen
Panasz oka: DM
Panasz kifejtése: A mai napon volt egy autókereskedés rablás amiből adminügy lett. Én a végére értem fel a szerverre, megtudtam, hogy előről kezdik a szituációt így én és az a pár PD-s aki az elején nem volt ott nem indúltunk meg a rablásra. Mivel tudtam, hogy az egyik járművet elkapták a másik meg a Palomino fwy.-en közlekedik ezért Harmony-nál a 68-as úton álltam fel sebességet mérni. A tevékenység folytatása alatt körözött járművet találtam, melyet félre állítottam melyre gondatlan vezetés miatt volt kitéve a körözés. Az MDC ellenörzés közben a két AS ooc kezdtek kommunikálni, majd maszkot vettek és kiszálltak a járműből, majd ami a videő utolsó részein látható DM ment végbe. 
Bizonyíték (kép, log, videó): https://www.youtube.com/watch?v=Sbc9HNptv4Y
Megjegyzés:  Nincs.
 

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:789
Sean Bennett
Szia kedves Zsomy!

Akkor amikor te minket félreállítottál, akkor javában még az autókereskedés rablás RP volt, így te mikor üldözőre vettél minket, azthittük az autóker miatt.(mivel ugye ez a kocsi volt ott a rablásnál)
Féltve a bőrünket, illetve tekintettel arra, hogy fegyver, és nagyobb mennyiségű lőszer volt nálunk, és feltehetőleg köröznek is, így saját megfontolásomból kiszálltam, és nyitottam tüzet rád reflex szerűen.

Szabályzat szerint ez nem minősül DM-nek, mivel megvolt az Indokom rá (a fegyver és a tárak).

Hozzáfűzni valóm nincs, várom a bírálást.
 

Zsomy

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:55
Tisztában vagyok azzal, hogy autókereskedés rablás volt, ezért is voltam a 68-as Harmony szakaszán, hogy ne találkozzak veletek.
 

Tanci

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Sziasztok!​
Én fogom a PK-t bírálni.

Valóban, amikor félrelettek állítva, még javában zajlott a rablás. A kocsi kint is volt a rablásnál.
Ráadásul, fegyver is volt náluk, ergó jogosan menekültek volna, vagy ezesetben löttek le téged Zsomy és ugye egyedül is voltál, ők pedig ketten.​
(Ráadásul, rossz rendszámot néztél.)​
[adminisztrator=Tanci]A panasz jogtalan.[/adminisztrator]​
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó