Felhő rendszer

Peter1994

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:60

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Ashley Madison / Peter1994#Anakin94 «

Ötleted leírása

» Nem tudom, hogy megoldható e egyáltalán de lehessen olyat, hogy a doki( a dokiról 1.6-tól részletesen beszélek majd) elkéri a páciens személyi igazolványát és egy laptop vagy számítógép segítségével a gyógyszer receptet feltölti a Cloud Systembe. Aztán a játékos elmegy a gyógyszertárba kiválasztja a Felhőbe van a recept opciót majd ezután vagy megjelenik egy kis rész ahova beírja a személyi számát vagy ráhúzza az NPC-re. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» A doki akiről beszéltem még TITKOSÍTOTT 1.6-ig. Csak gondoltam megírom az ötletet hátha kivitelezhető. «



 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,677
-
Szia! Egyáltalán milyen dokiról van szó, milyen frakcióban képzeled el? Az EMT-t hosszas mérleges után határozatlan időre kivettük a frakciók köreiből, mert a részletes doki RP-re nem sokan voltak vevők. Nagyon kevés érdeklődő van arra, hogy részletes MD RP-t vigyen végbe a szerveren és nagyon kevés külső érdeklődő van arra, hogy részt vegyen ezekben a részletes MD RP-kben.

Magánorvosként tervezed ezt a karaktert RP-zni?

Mindentől függetlenül ehhez véleményem szerint nem szükséges semmilyen script, mert RP alapon megoldható és nyomon követhető azon kevés emberek száma, akiknek receptre kell kiadni bármit is.
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó