Fegyverboltba vásárolt fegyverek sorozatszáma

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

gyula8

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:209
Ashley Anderson

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos hibák

In Game Neved/Discord Neved

» Ashley Anderson /Gyula8#2622 «

Hiba megnevezése

» Ha vásárolsz egy fegyvert a fegyverboltból akkor illegális sorozatszámot kap «


Hiba bővebb leírása

» Ha vásárolsz egy fegyvert a fegyverboltból akkor illegális sorozatszámot kap, úgy tudom kell szám is legyen a sorozatszámba akkor számit legálisnak, én vettem egy fegyvert amiről kép is készült és betükkel van teljesen, mai nap volt az LSSDvel egy elkapás ahol át kellett adjam nekik a fegyvert és a rendszerükbe is illegális fegyvernek volt jelezve, ezt szerencsére a képpel amit lementettem tudtam igazolni hogy legális fegyver. ez után kaptam egy felajánlást hogy vegyek egy újat mert ez nem lessz igy jó, és az full betüs sorozatszámú lett «

Csatolmányok

» «

Egyéb megjegyzések

» Aki tervez fegyverboltból fegyvert venni ajánlom mentsen le egy képet róla hogy megveszi, hogy tudja igazolni hogy legális fegyver. :) «

 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,516
-
Most vettem egy ugyanilyet, mint te a képen és teljesen legális sorozatszámmal kaptam meg. Az LSSD állított ki részemre egy engedélyt a teszt kedvéért, ergo nincs vele gond. Tudod reprodukálni?

vvWcdKf.png
 

gyula8

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:209
Ashley Anderson
Most vettem egy ugyanilyet, mint te a képen és teljesen legális sorozatszámmal kaptam meg. Az LSSD állított ki részemre egy engedélyt a teszt kedvéért, ergo nincs vele gond. Tudod reprodukálni?

vvWcdKf.png
második képnél pont ma reprodukáltam , nem tudom mi lehet a baj

most újból próbáltam reprodukálni de most egy másik modellel és ott is hasonló a helyzet, a fegyverengedéllyel van a gond?
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,923
Silay Denzel
A hiba megtalálva, bankkártyás fizetés okozza. Legközelebb kérünk mindenkit, hogy PONTOSAN írja le, mit csinál, mert már jó pár hónapja javítva lenne a bug.
Kövi patchel kész, zárok.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó