Fegyver eladása NPC-nek

Cross

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:366
-

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» cross1004 «

Ötleted leírása

» Fegyver eladás NPC-nek

Hasonlóan mint a drogot, egy adott telefonszámot kellene felhívni. Az NPC random kérhet 2 kis kalibert és 2 nagy kalibert. Az ár típustól függően adott értékeken belül random mozog. A teljes elszigeteltség ellen jelenthetne X% eséllyel vagy a többi illegális frakciónak egy területen belülre ahol az NPC van vagy a rendőrségnek. Az NPC nem blipet kapna hanem egy meghatározott területet (mapon jelölve) ahol spawnolódik, így keresni is kellene.«


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Mivel a skillek szinten tartásához szükséges craftolni a fegyvereket, amik romlanak naponta így kb a semmibe vesznek el. Játékosoknak is szoktunk eladni, de az igény mint a skill fenntartásához szükséges craft, így felesleg alakul ki amitől nehéz megszabadulni. Erre lenne ez részben megoldás, de mégsem szigetel el más játékosoktól vagy a rendőrségtől. «



 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:965
Egyáltalán nem támogatom a fegyver NPC-t mert ez egy plusz grindhoz vezetne. Amúgy pedig saját példámból kiindulva 7 hónapig vezettem illegális frakciót, és fent tudtuk tartani a skilljeinket, és mellette volt eladásra, és volt akcióra is. Roppant egyszerűen, tartsd alkatrészbe, és ha odafigyelsz a skillre heti 1-2 fegyver nem sok, és 100 nap mire elkopik. és a 20%-os fegyver meg a 99%-os fegyver közt nincs különbség. Nincs lescriptelve, hogy beragad valami alkatrésze. Ergo csak írott formában romlik.
 

LACI

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:920
Sean Bennett
Meg tudom érteni egyébként ezt az NPC-s megoldást, mert a playerek egyátalán nem akarnak egymással interaktálni (tisztelet a kivételnek).
 

Cross

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:366
-
Meg tudom érteni egyébként ezt az NPC-s megoldást, mert a playerek egyátalán nem akarnak egymással interaktálni (tisztelet a kivételnek).
Inkább azt mondanám nincs akkora igény ezekre. Mivel nincs akkora illegális élet mint régen, így kevesebb fegyverrel is megvannak. Illetve a legszükségesebb fegyvereket tudja craftolni az adott frakció. (Civilek között nagyon kevés aki illegális életét élne szerintem ilyen szinten)
De ez mégis egy pénzszerzési lehetőség lenne az illegálnak, persze kockázattal együtt.
 

Cross

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:366
-
Egyáltalán nem támogatom a fegyver NPC-t mert ez egy plusz grindhoz vezetne. Amúgy pedig saját példámból kiindulva 7 hónapig vezettem illegális frakciót, és fent tudtuk tartani a skilljeinket, és mellette volt eladásra, és volt akcióra is. Roppant egyszerűen, tartsd alkatrészbe, és ha odafigyelsz a skillre heti 1-2 fegyver nem sok, és 100 nap mire elkopik. és a 20%-os fegyver meg a 99%-os fegyver közt nincs különbség. Nincs lescriptelve, hogy beragad valami alkatrésze. Ergo csak írott formában romlik.
Régebben nagyobb kereslet volt ezekre, főleg amikor csak adott típus tudta craftolni a fegyvereket. Most ami szükséges azt tudja craftolni minden frakció magának és ritka hogy másra lenne szükségük.

Használat ügyileg nincs különbség a 20 es 99 százalékos fegyverek között, de IC is feljött már nekünk, hogy csak új fegyvereket akarnak venni.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:486
Hector
Támogatni tudom, akár úgy is, hogy bejelezzen az LSPD felé. Amíg nem 5k-t ad egy fegyverért, hanem mondjuk a blueprintek droprate-je alapján van kiszámolva annak az értéke, addig jó.
 

LACI

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:920
Sean Bennett
Támogatni tudom, akár úgy is, hogy bejelezzen az LSPD felé. Amíg nem 5k-t ad egy fegyverért, hanem mondjuk a blueprintek droprate-je alapján van kiszámolva annak az értéke, addig jó.
Hát sokat ne is adjon érte, mert akkor még annyi interakció sem lesz, mint eddig mert: Hát az NPC FELVÁSÁROLJA.
 

Kavics

Lelkes Pötyögtető
Adminisztrátor
Üzenetek:79
Alexander Gray
Támogatom, bár ha be is kerül, akkor egy nagyon erős balance kellene rá, mert a szerver telített a fegyverektől, tekintve azt, hogy sokan fegyverládákat, alkatrészeket, blueprinteket halmoznak fel és csak ülnek rajtuk. Véleményem szerint olyan napi 2-5 hívásra kellene belőni (a dealer scripthez hasonlóan), hívásonként egy - egy random kis - közepes - nagykaliberű fegyverre és a rablási értékek kb. 50%-ára az árat. Hozzáteszem, ez a dealer scripttel együtt nagyon erős összegeket tudna produkálni, így egy frakciónak egyszerre csak az egyik lehetőséget adnám a kezébe, de ne termeljen szerintem senki 1-2 óra befektetéssel napi 1 - 1,5 milliókat.
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó