Fegyház a Szerveren

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Roleeee

Újonc
Játékos
Üzenetek:11
Carlos Saez

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Roleeee «

Ötleted leírása

» Fegyház a szerveren, pl naponta beszállítani és mikor lejárt akkor az őrök szólnak neki hogy menjen öltözni mert elhagyhatja a fegyházat. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Börtön RP :) «



 

_John_

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:210
Kiváncsi vagyok, hogy ha egy embert bezárnak hány emberrel tudna rp-ni a fegyházban szerintem nem sokkal
 

Danó

Kritikus
Játékos
Üzenetek:264
-
Game master szitunak tudnám max elképzelni 1-2 alkalommal nagy ritkán, ha még létezik ilyen a szerveren. De ehhez alapvetően rengeteg playerre van szükség, ráadásul nem is hiszem, hogy mindenkinek tetszene egy ilyen kivitelezés.

Te pedig ha ténylegesen komolyan gondoltad volna az ötletet, jobban kidolgoztad volna, mint egyetlen 1 sor. 🍔
 

Tiiskid94

Legendás Író
Játékos
Üzenetek:280
Sorry for drips
Akit elkapnak kerüljön be a börtönbe, lehessen bent munkákat végezni, egyéb kis hülyeségek amikkel le lehet foglalni magad amíg leülöd a büntetést, jobb mint egy ketrecben afkolni míg végig nézem a sorozatomat.
 

SoneX

Kritikus
Játékos
Üzenetek:274
Anthony Quince
Akit elkapnak kerüljön be a börtönbe, lehessen bent munkákat végezni, egyéb kis hülyeségek amikkel le lehet foglalni magad amíg leülöd a büntetést, jobb mint egy ketrecben afkolni míg végig nézem a sorozatomat.
Ekkora létszámnál kivitelezhetetlen. 5-10 perces börtönnél többet ritkán adnak.
 

Tiiskid94

Legendás Író
Játékos
Üzenetek:280
Sorry for drips
Nem kell hogy vigyázzon rájuk senki, csak addig míg töltik le az idejüket ott lennének bent az emberek.

Ekkora létszámnál kivitelezhetetlen. 5-10 perces börtönnél többet ritkán adnak.
Régen voltam börtönbe a szerveren utoljára 6 órát kaptam. De lehet változott.
 

Peter1994

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:69
Akit elkapnak kerüljön be a börtönbe, lehessen bent munkákat végezni, egyéb kis hülyeségek amikkel le lehet foglalni magad amíg leülöd a büntetést, jobb mint egy ketrecben afkolni míg végig nézem a sorozatomat.
Voltam olyan helyen ahol 40-50 játékos volt és működött. Sőt ott kirakták közleményben, hogy mindenki lássa a szerveren, hogy rabszállítás folyamatban a rabszállító útvonalát kérjük szabadon hagyni. Általában illegálokat szoktak szállítani és ha bandában vagy maffiában volt a tagok megpróbálhatták kiszabadítani.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,825
-
Head of Staff hozzászólás
A visszajelzések alapján nincs rá igény. Párszor feljött már, mindig ez lett a vége. Zárom.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó