Fearlest fórum moderátori jelentkezése

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

fearlest

Veterán
Játékos
Üzenetek:249
Idézet tőle: fearlest:
j-projekt-removebg-preview.png
fearlest Globális Moderátori jelentkezése


Röviden rólam
Helló, Mátyás vagyok, pár hét múlva 15. Győrben élek családommal, és kutyámmal. Egy 8 osztályos gimnáziumban végzem tanulmányaimat. A későbbiekben média és kommunikáció szakra készülök fővárosunkba, mivel rádiózással szeretnék foglalkozni főállásban. Szabadidőmet előszeretettel töltöm barátaimmal, ismerőseimmel, és a számítógép előtt, ahol általában a oneRP felé veszem az irányt.
Alapvetően rugalmasnak tartom magam (időben is), kellőképpen őszinte vagyok, jelenesetben pedig szinte a legfontosabb, hogy szeretek csapatban dolgozni.
Néha viszont szókimondó tudok lenni, de ezt megtanultam már jól kezelni, így vissza tudom fogni magam. Halogatónak tartom magam a határidős feladataimmal szemben. A sort pedig zárja az a tulajdonságom, amit nem szívesen vállalok fel mindig. Van, hogy nincs túl sok önbizalmam, ez pedig tud hátráltatni a munkámban, de próbálom ezen a téren is fejleszteni magam.


A régi szép idők
2020. júniusától 3 hónapon keresztül Discord Moderátori feladatkört töltöttem be a GTA: Hungary RP szerverén, majd szeptember és január között adminisztrátori pozíciót szintén a text szerveren, amelyet a voice szerver indulása után már ott folytattam, végül pedig elértem az 5. admini pozíciót. A szerver adminisztrátori szerepkörön kívül az utóbbi 2 hónapban fórum moderátori feladatokat is végeztem. Akkoriban úgy kellett kiérdemelni a fórum moderátori pozíciót, nem volt lehetőség a jelentkezésre. Azóta is büszke vagyok rá, hogy elértem ezt, valamint tapasztalatot szerezhettem. A csapattagságot önként adtam le, a oneRP szervere miatt.
Most tekintsünk át a jelenbe. Jelenleg a oneRP mindkét Discord szerverén moderátori feladatokat látok el. Nem olyan régen érkeztem a csapatba, nem is érzem úgy, hogy eddig feltétlen lett volna lehetőségem bizonyítani, de legalább egy plusz céllal rendelkezem.



Miért pont globális moderátor?
Szerintem a fórum az RP szerverek, és egyéb közösségek életében nagyon fontos szerepet tölt be: megkönnyíti az ügyintézést, valamint (például) a fórumjátékok által a közösség tagjai is egyre közelebb kerülhetnek egymáshoz. Alapvetően azért kerülhetne rám a választás, mert kellő tapasztalattal rendelkezem, pártatlan tudok lenni, és (minimum látásból) ismerem a közösség tagjait. Nem utolsó sorban pedig aktív vagyok a fórumon, jelenleg több, mint 38 órát töltöttem már bejelentkezve.
Maga a közösség motivál, valamint az, hogy én is tudjak valamit hozzátenni a szerver életéhez. A célom sem más, csak elérni ezeket. A globális moderátori feladatkör úgy érzem, pont nekem lett kitalálva.
Egy viszonylag átlagos moderátornak tudom elképzelni magam, aki törekszik a szabályzat betartatására, valamint célja a közösséggel a lehető legjobban együtt dolgozni.



Közösségbomlasztás a fórumon
Szerintem legjobban az tudja a közösséget bomlasztani, amikor valaki önmagát nem vállalja fel egy rossz kritika (vagy pedig szimpla szándékos feszültségkeltés) esetén, esetleg új felhasználót hoz létre. Ezzel megnehezítve a moderátorok dolgát, valamint elérheti a célját is, feszültség alakulhat ki. Személy szerint nem szeretek szankcionálni, de ilyesmi esetekben elengedhetetlen.
 

blackdog476

Kivételes Tehetség
Very Important Person
Üzenetek:233
[foglobmod=Reagálás jelentkezésre]Kedves fearlest!

Örömmel olvastam jelentkezésed, hiszen a moderátori csapatban már jelenleg is jól megállod a helyed.
A lapoddal és múltaddal nincsen semmilyen kifogásolnivalóm, így szívesen látlak a csapatban. Írj rám Discordon, amint alkalmas neked!

Üdv,
Blackdog.
[/foglobmod]​
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó