Farmon fellépő hibák

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Boldi1976_

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:137

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos hibák

In Game Neved/Discord Neved

» Slava Jaroslav/Andrew Boris#9861 «

Hiba megnevezése

» Vetéskor megint nem jelenik meg például az árpa. «


Hiba bővebb leírása

»2022.08.09-én resikor ez a probléma javítva lett,viszont aznap délelőtt rendben is volt ,de utána megint előjött a probléma hogy vetéskor nem látni mit hová vetek ,illetve amikor már fejlődésben van az árpa akkor se látni semmit a földön.«

Csatolmányok

» «

Egyéb megjegyzések

» - «

 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,923
Silay Denzel
Deven most néztem meg, és nem tudom reprodukálni a problémát. F8-ban ír valamit?
 

Boldi1976_

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:137
Ami még érdekesség a mai nappal kapcsolatban ,hogy elkezdtem vetni és kb a felénél jártam a földnek amikor egyszer csak lehetett látni mit hová vetek.
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,923
Silay Denzel
Másnál is előfordul ez a hiba? Ez olyan, mintha valami miatt nálad nem akarna betölteni az object.
 

csigusz

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:31
Párszor szólt Boldi, hogy nézzem meg miközben veti, hogy én látom-e. Az esetek többségében nálam jól működött, viszont volt olyan amikor én sem láttam.
 

Cross

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:322
-
A hiba továbbra is fenn áll és csak relog oldja meg jelenleg. Valahogy lehetne ezt javítani?
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:403
Hector
Továbbra is fennáll, hogy beveted és egyáltalán nem jelenik meg, vagy csak egy fűszál. Bármelyik földet vetem be, egyetlen alkalommal sem jelenik meg rendesen, ha meg is jelenik, akkor is plafon 10 percre (gondolom, amíg frissít a termés fejlődése folyamat), aztán visszaugrik olyanra, mint amit Boldi eredetileg berakott kép.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó