Farm finomhangolás

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Ruszi

Pletykafészek
Very Important Person
Üzenetek:129

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Riccardo Bianchi / Ruszi#1104«

Ötleted leírása

» Több farm tulajdonossal egyeztetve nyitottam meg ezt a topicot. Igazából arról lenne szó, hogy a most bekerült itató/etető romlások véleményem (a többiek véleménye szerint is) irreálisak. Az etetőt feltöltöm 100 százalékosan kajával, ezt követően 10 százalék kaja fogyás után az etető 100 százalékot romlik a 1000 hp ból, egyzóval ha az egész kaját elfogyasztják az állatok akkor már ez etetőt is lehet feljavitani, igy ha pl van 20 etetőm meg 20 itatóm, akkor naponta 240 fára és 40 vasra van szükségem a feljavitásához (a fa még hagyján is mert lehet szerezni már bárhonnan, de a vas kicsit nehezebb dolog már). Természetesen én is és a többiek is megértjük azt, hogy szükség volt a farm nerfjére is, de ez egy kicsit irreális, hogy minden nap fel kelljen javitani az etetőket és itatókat, igy az lenne a kérés, ha van rá mód és lehetőség akkor valamennyire legyen reálizálva, ne menjenek tönkre olyan hamar.

«


Csatolmányok

» Válasz «

Egyéb megjegyzések

» Válasz «



 

Zsizipizsi

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:112
Támogatom teljes mértékben Ruszit ezügyben. Megértem, hogy az a cél ne lehessen akkorát gazdagodni, de azt hiszem ez egy kicsit megkésett dolog már. Plusz ha azt nézzük, hogy így is elég sok idő a farm, azzal hogy vasat beszerezzünk még több idő lesz, egyre kevesebb idő jut a tényleges RP-re. Ha meg mindent másik playertől veszünk, akkor meg nem éri meg csinálni az egészet. Szerintem pont eléggé meg lett már a farm sarcolva a tök árának csökkentésével, amit az anyarozs eladás nem kompenzál, a csirke növekedési idejének módosításával.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:968
Teljes mértékben támogatom Ruszit, a fa szükséglet, és a vas szükséglet egy kis farmnál ami 50 körüli állatot szolgál ki, majdnem a profitunkat viszi el.
 
Utoljára szerkesztve:

LXXY/ANF

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:239
Sirius Zachary Osborne
Támogatom a fentebb leirtakat, szerintem eléggé irreális az hogy a itatók és etetők ilyen gyorsan "esnek szét", falun sem javítják napi szinten akár 20 évig is eláll. és semmi bajuk. Szerintem a etetők és itatók HPját nem kellett volna megbuherálni. Illetve a csirkék és disznók növekedési idő hosszabítását sem gondolom jónak Jelenlegi helyzetben a farm nem megérős, sem a tök, se az árpa. Traktornál is, pl: eke, ott is változtatni kellene hogy fel lehesen emelni a ekét hogy ne sebződjön az úton, hanem csak akkor mikor le van engedve és húzva. Értem hogy a fa kitermelőknek is kell létrehozni egy pénz beviteli forrást, de ezt nagyon forcolva érzem az egészet, túlságosan is a farmra van kényszerítve, pedig sok lehetőséget lehetne még létrehozni, mint pl illegálnak behozni azt hogy mágnesezéssel, búvárkodással nem lehet markolatot szerezni hanem csak craftolni fából és vasból+tervrajz, de szerintem a lehetőségek kiaknázatlanok.
 

martin.

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:62
Darterrius
Támogatom teljes mértékben Ruszit ezügyben. Megértem, hogy az a cél ne lehessen akkorát gazdagodni, de azt hiszem ez egy kicsit megkésett dolog már. Plusz ha azt nézzük, hogy így is elég sok idő a farm, azzal hogy vasat beszerezzünk még több idő lesz, egyre kevesebb idő jut a tényleges RP-re. Ha meg mindent másik playertől veszünk, akkor meg nem éri meg csinálni az egészet. Szerintem pont eléggé meg lett már a farm sarcolva a tök árának csökkentésével, amit az anyarozs eladás nem kompenzál, a csirke növekedési idejének módosításával.
De sajnállak…
Megveszem a Farming Simulatort neked és RP-zned sem kell már.
Kérlek hanyagold az ilyesfajta megnyilvánulásokat máskor! -Brownie
 

boldogdani11

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:77
Úgy látom hogy sokan még mindig nem értik , hogy ha egy szerver csak a kőkemény, komolyan vett rp köré lenne építve, akkor nem lenne érdemes üzemeltetni, sőt játékosok se lennének rajta. Mindenki találja meg benne a saját szórakozását, és azzal semmi gond nincs ha valaki nem veszi halálosan komolyan az egészet, míg nem szeg szabályt, és nem teszi tönkre más játékélményét. Amúgy nagyon érdekes, hogy általában mindig az ilyen kőkeményen RP-ző játékosok kötnek bele a játékos társaikba, akik nem ugyanazon a nézeten vannak mint ők. Ha titeket az "átlag" playerek békén tudnak hagyni, nem szítják a tüzet, akkor fordítva szerintem tőletek is elvárható lenne ez.
 

arabmafia

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:199
Úgy látom hogy sokan még mindig nem értik , hogy ha egy szerver csak a kőkemény, komolyan vett rp köré lenne építve, akkor nem lenne érdemes üzemeltetni, sőt játékosok se lennének rajta. Mindenki találja meg benne a saját szórakozását, és azzal semmi gond nincs ha valaki nem veszi halálosan komolyan az egészet, míg nem szeg szabályt, és nem teszi tönkre más játékélményét. Amúgy nagyon érdekes, hogy általában mindig az ilyen kőkeményen RP-ző játékosok kötnek bele a játékos társaikba, akik nem ugyanazon a nézeten vannak mint ők. Ha titeket az "átlag" playerek békén tudnak hagyni, nem szítják a tüzet, akkor fordítva szerintem tőletek is elvárható lenne ez.
Ennyi!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó