Elutasítva FaceNetwork Unban kérelem - Laca irányába

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Srilanka

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:112
-
unban.png


Név: Rose Simmons
Indok: OOC üzenetek
Tiltás időpontja: 2023.09.23
Hányszor voltál tiltva a platformról: 2
Miért kérsz unbant:Igazából szeretnék unbant kérni több ok miatt is magáról a FaceNetwork oldaláról. Tudom-tudom hibát követtem el mikor a discord nevemet leírtam privát üzenetben egy személynek, igazából hogy segítsek neki megoldani a Menyoos képét / Problémáját... Tudom a szabályzat szerint ezzel már elkövettem azt a vétséget amit alapból maga a FaceNetwork oldal tilt hogy ilyeneket nem lehet megosztani.... Nem akartam semmiféle szabálysértést elkövetni. Nem szerettem volna azt hogy ebből hátrány legyen vagy esetleg rontsam magát a játékélményt ... Szerintem sok-sok ember van úgy hogy akár a Discord nevét elküldi FaceNetworkon vagy bizonyos oldalak linkjét ami esetlegesen egy külső forráshoz vezethet mint egy Discord szerver hasonló vagy akár a Discord nevét megadja... Bennem ebben a pillanatban igazából maga a segítség vágy égett mint hogy az hogy MG történjen vagy olyan dolog amely rontja ténylegesen a játékélményt... vagy esetlegesen a szerveren történjen olyan eset amely szabálysértéshez vezessen... Miért is szeretnék legfőképpen unbant? Szeretnék igazából FaceNetwork közösség része, fényképeket feltölteni, látni ha esetlegesen valami buli van vagy hasonló esemény akkor lássam.. És legközelebb inkább le se írom a Discord nevemet. Tudom hogy maga a kitiltás elméletben örökre szól, de azért egy próbát számomra megért ennek a megírása, ha nemleges választ kapok akkor is..
Összességében jogosnak érzed a tiltást: A kitiltást jogosnak érzem, mivel megszegtem ezt a kis "szabályt"
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó