FaceNetwork androidos applikáció

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

web11hoyer

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:122
Shaundra Hamilton
Sziasztok OneRP!
Fordult már elő veletek olyan, hogy abba kellett hagynotok a játékot egyéb okok miatt, de valamit még el szerettetek volna intézni, vagy esetleg egy be nem fejezett beszélgetést befejezettnek szerettetek volna tudni? Velem igen.
Ezért néha-néha fel szoktam csapni a telefonom, bepötyögni a böngészőbe, hogy face.onerp.hu. Ezt anno megelégeltem, elkészítettem egy egyszerű kis android alkalmazást ami a FaceNetwork névre hallgat, pont úgy, ahogy a böngészős társa. Igazából egy az egyben a FaceNetwork, csak android köpenybe bújtatva.

Kérdezhetnéd, hogy miért írom ezeket a sorokat? Tegnap este ráírtam Legendre, hogy mit gondol az ötletről? Szeretné-e felhasználni az applikációt és hivatalossá tenni? Azt mondta, hogy írjak egy topicot fórumon, és ha látja, hogy több embert érdekel akkor megoldhatjuk. Szóval srácok-lányok!

Érdekes lehet egy FaceNetwork android alkalmazás? (Jelenleg IOS-re még nem tudtam megoldani)
Egy kisebb videó az applikáció működéséről:

Köszönöm a figyelmet,
Tisztelettel Hoyer - West bácsi
 

failure

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:34
Ayaka Arasaka | Envy Chambers
Szia!
A legtöbb közösségi média oldal (YouTube, Reddit, Twitter stb.) már létezik applikáció formában, és messze a legtöbb ember így használja őket telefonról. Szerintem már alapból megállná a helyét, ha csak annyit tud, mint a videóban. Esetleg annyival lehetne kiegészíteni, mint a fölöttem lévő is mondta, hogy a status bar-ra küldhetne értesítést, bizonyos esetekben, de viszont lehessen beállítani, hogy csak a kedvelésekről, csak az üzenetekről, esetlegesen mindkettőről küldjön.
Támogatom!
 

Sehi25

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:36
Sziasztok. Én magam már tegnap este kipróbáltam. Tökéletesen működik, semmi probléma nincs vele, én csak szurkolni tudok. Hiszen kényelmes és könnyű használni is mert nincs azzal gond, hogy a böngésző nem nyitja meg mert éppen valami gondja van. Én nagyon szeretem, és nagyon örülök, hogy valaki a kreativitását arra használja, hogy másoknak segítsen alkotásaival. :)
 

Alfaaa

Újonc
Játékos
Üzenetek:8
Alfredo Perez
Helló, sziasztok! Szintén azon szerencsés emberek közé tartozom aki kipróbálhatta, tesztelhette a dolgot. Az app tökéletesen fut mobilon, simán, kényelmesen használható, szerintem nagyot menne, kényelmesebb mint böngészőből szórakozni. Csak támogatni tudom ezt, örülök hogy ezzel segítené web11hoyer a játékosokat.
Remélem hivatalos lesz az app, sok sikert! ❤
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó