Fémtörő lövedék craft ötlet

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:482
Hector

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Hector «

Ötleted leírása

» Lehetőség fémtörő lövedékek kraftolására. Teszem azt 10 darab azonos, TELJES KAPACITÁSÚ, vadiúj, sosem használt tárból egy darab azonos fémtörő tár elkészítésének lehetősége. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Köszi ha megoldható. «



 

Kirazu84

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:187
Kriszokos0
Remélem páncél törő lőszerre gondolsz. Ha igen, akkor van egy izgalmasabb ötletem is. Ami pedig a kohó bevonását jelentené, hiszen akár saját kezűleg is meg csinálhatod ezeket a lövedékeket. Mivel alapvetően csak önteni kell kemény magvas belsőt, azt be vonni egy gyengédebb fémmel és aztán a lőszert össze állítani. (nagy vonalakban le írva)
Szóval az ötlet egyszerű. El mész a bányába, szedsz vasat és abból lehetne csinálni pár darab ilyen keménymagvat a kohóban, ami körül lenne már a könnyedebb fém védő réteg is. Így igazából csak egy új item lenne be hozva, ami szükséges a páncéltörő lőszer crafthoz. (Sosem craftoltam lőszert, de gondolom puskapor, fém kell csak hozzá, de a gyakorlottabb craftosok reakcióját szívesen várom) Azonban, hogy ne legyen túl op az ez úton való beszerzés, szerintem a kohónál legyen egy minimum 60%-os esély, hogy jelez a PD részére, mint gyanús tevékenység folytatása. Így lehetne craftolni és a PD-nek is lenne plusz RP-je. Ha a kohó nem tetszik, akkor esetleg lehetne "házi" megoldás egy le tehető kemence item is, de arra kisebb, mondjuk max 40% körüli esélyt raknék be, mivel valljuk be, interiorban lesz úgy is a lőszer gyártás, így bőven kisebb a lebukási esély.
Ez csak ötlet, amivel esetleg lehetne szinesíteni és RP-t ki alakítani a PD és illegál között. Grindnak grind, de 10 teljes tár is grind, viszont ez ritkább lőszer fajta és emiatt kell is szerintem ez a fajta nehezítés, mint sem X/1 csere.
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó