Erotikus RP/ERP - kibeszélő topic

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Az ERP lehetőséget ad a játékosoknak a karakterük mélyebb megismerésére és kifejezésére. Szexuális szálakat belevinni a játékba lehetőséget ad a karakterek közötti kapcsolatok és drámák felfedezésére.
Lehet, hogy ez kicsit kiragadottnak fog tűnni, vagy rosszindulatúnak, de...

-amikor egymás seggébe pisálnak
-egymás ürülékét eszik és törölgeti egymáson

...az a lent felsorolt 5 pontodból melyikbe fér bele?

És lehet, hogy ez most erősnek tűnik, pedig elhiheted nekem, hogy a szerver erps rétegének nagy része ebben leli boldogságát - kiváltképpen a saját nemében izgalmakat és boldogságot lelő női karakterekre (buzinőkre) jellemző ez a dolog. Mindenki tabuként kezeli ezt, pedig tényleg ez van. A dolgokat a gusztustalanságig facsarják. Úgy gondolod, hogy ez bármilyen karaktert bármiben is előre mozgat? Mert akkor sajnos nem tudok veled egyet érteni.

Én még mindig a fade to black híve vagyok, miszerint egy do-val letudni a dolgot bőven elég és nem látok annak értelmét, hogy valakik 4 órás dugás maratont húznak fel, bármiféle más rp rovására.
 
Utoljára szerkesztve:

Lucas.

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:95
Jennifer Saliven
Lehet, hogy ez kicsit kiragadottnak fog tűnni, vagy rosszindulatúnak, de...

-amikor egymás seggébe pisálnak
-egymás ürülékét eszik és törölgeti egymáson

...az a lent felsorolt 5 pontodból melyikbe fér bele?

És lehet, hogy ez most erősnek tűnik, pedig elhiheted nekem, hogy a szerver erps rétegének nagy része ebben leli boldogságát - kiváltképpen a saját nemében izgalmakat és boldogságot lelő női karakterekre (buzinőkre) jellemző ez a dolog. Mindenki tabuként kezeli ezt, pedig tényleg ez van. A dolgokat a gusztustalanságig facsarják. Úgy gondolod, hogy ez bármilyen karaktert bármiben is előre mozgat? Mert akkor sajnos nem tudok veled egyet érteni.

Én még mindig a fade to black híve vagyok, miszerint egy do-val letudni a dolgot bőven elég és nem látok annak értelmét, hogy valakik 4 órás dugás maratont húznak fel, bármiféle más rp rovására.
Ahhoz képest szépen leírtad amik történnek valójában.:unsure:
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Ahhoz képest szépen leírtad amik történnek valójában.:unsure:
Szükségesnek érzem, hogy beszéljünk róla. Mert, ha nem tesszük akkor mindenki azt hiszi, hogy 4-5 órát interiorban ülni teljesen oké. És ilyen maszkokat húzunk fel a dologra, hogy GYAKORLATILAG EZ JÓ NEKÜNK, mert a karakterünk fejlődik és elméjül benne.

Én megértem azt, hogy nem mindenki akar tudatosan karaktert vezetni, de ezt attól függetlenül is túlzás nélkül betegesnek tartom. Ha ez a prioritást és előnyt élvez a jóízű közösségi rp-kel szemben.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:672
Dexter Sosa
Ha valaki szart akar enni és egymás seggébe akar hugyozni megteheti, amíg betartja a szabályokat. Az, hogy csak ezért jön fel.. Máshol nem igazán tudja ezt megvalósítani így nem hibáztatom. Ami IC maradjon IC. Ha ezt átviszi akármilyen formában is OOC-ba, erről kezd beszélgetni és érdeklődni OOC és ezzel kellemetlen helyzetbe kerül a másik fél, de még akkor is folytatja akkor van a tényleges probléma. Az, hogy mi viszi előre a karaktert legyen a karaktert vezető ember megítélése.
 

Sziloczy

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:47
Szeretnék én is hozzászólni, igaz már régen került ki ez, de szerintem még mindig releváns.

Szóval pl nekem a karakterem fejlődéséhez renget hozzátett az ilyesfajta rp. Férfi karaktarem van, akit kisebb korában szexuálisan bántalmaztak. És a karakter fejlődéséhez rengeteget hozzátett. Hogyan tudja elfogadni magát, illetve a partnerét, hogyan legyen ez az egész nem csak szex, hanem érzelem is.
Tudom, ez elég konrét példa, de rengeteget hozzátett ahoz, hogy fejlődjön.
Illetve az is igaz, hogy ezzel a partnere között elmélyül egy kapcsolat.

Az viszont kiakaszt, mikor valaki funbol rpzi ezt, teljesen irreleváns, nem rp szerű borzalom.

Illetve a "buzinők" ugye, ami meg lett említve. Semmi bajom nem lennr, ha rpsen viselkednének. A karakterem biszex, van egy férje. És egy "buzinő" jegyezte meg, hogy milyen undorítóak. Nos. Kérdem én, ez hol rps, ha egy másik meleg karakter undorítózza le a másikat???
Szoval az, hogy csak funból mert meg éppen ez esik jól, hoz valaki egy lezbikus karaktert, de a meleg jogokat meg stb. Már le van szarva, csak a keksz hú de jó így stb. az nagyon visszás számomra. És nonrp.
Ha meg valaki hozna egy normális lezbikus karaktert, az meg ki van nézve pont ezek miatt és ő is csak egy "buzinő" lesz.
Szóval szerintem nincs baj alapvetően a szex rpvel, normális keretek között és ha hozzá tesz a karakteredhez. Az meg, hogy pár ember nem tud felnőtt módjára viselkedni...Az ellen sajnos nem lehet mit tenni.

Csók
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó