Jogtalan Emerson Declan - Leon DeLazzo, Laura Clemons

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Rozman

Újonc
Játékos
Üzenetek:6
Sergej Makarow
panaszkonyvj.png

Neved: Emerson Declan
Játékos(ok) neve: Leon DeLazzo, Laura Clemons
Panasz oka: Rp elmulasztása, MG
Panasz kifejtése: Üldözésnél hátulról belém jöttek és semmi rp nem volt, még ezek előtt nekem jöttek én mikor írtam az rp-t akkor már akartak elkapni, de gyorsan leírtam és mentem tovább, és mint amivel kezdtem akkor gyorsan vissza másoltam mert gyorsan történtek az események, a csekket Leon-tól kaptam úgy hogy csak oda adta mikor bezárt a cellába, és a nevemet se mondták me-t se láttam hogy megnézi a személyit.
Bizonyíték (kép, log, videó): https://cdn.discordapp.com/attachme...43a208b1294577cddcbbf8b6a4100b123ae4ec7818a1&
Megjegyzés: Múltkor Lacától kaptam egy figyelmeztetést elmulasztás végett , akkor egyenjogúság legyen, a kocsiban nem látszódott a nevük de ők voltak.
A videót csak így tudtam megoldani.
 

Cross

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:383
-
Adminisztrátor hozzászólás
Sziasztok, a panaszkönyvet én fogom bírálni!

Emerson Declantól szeretnék logot kérni arról, hogy úgy kaptál csekket, hogy nem azonosítottak előtte.
Leon DeLazzo és Laura Clemonstól az ütközésnél látható RP elmulasztás és a fentebb említett csekkről kérnék bizonyítékokat.
Holnap estig kérném a bemutatni ezeket.
 

Döme

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:49
Nate D Xaiver
[a]Sziasztok, a panaszkönyvet én fogom bírálni!

Emerson Declantól szeretnék logot kérni arról, hogy úgy kaptál csekket, hogy nem azonosítottak előtte.
Leon DeLazzo és Laura Clemonstól az ütközésnél látható RP elmulasztás és a fentebb említett csekkről kérnék bizonyítékokat.
Holnap estig kérném a bemutatni ezeket.[/a]
Sziasztok!
Tudtommal üldözés közben nem kötelező az ütközést lerpzni. +Az az ütközés nem volt olyan nagy, hogy azt nagyobb rp-vel kéne ellátni mivel a karaktereink ütközéskor előre esnek láthatóan.
 

Zsombor

Haladó
Játékos
Üzenetek:16
Leon DeLazzo
Csáó, Kezembe adták az igazolványt egy zacskóban, ez az esemény azt indukálja, hogy láttam az igazolványt. Mivel láttam az igazolványt, tudom róla a nevedet, ezért nem volt semmilyen más RP a neved megtudakolásáról.
Az üldözéssel kapcsolatban pedig annyit tudok hozzáfűzni Döme társam szavain kívül, hogy elképesztően laggoltál az üldözés közben, tehát néha azt sem lehetett tudni, hogy éppen belénk jöttél, vagy csak ismét hatalmasat laggolsz.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:7,123
-
Múltkor Lacától kaptam egy figyelmeztetést elmulasztás végett
Sziasztok!

Ott arra kaptatok négyen egy-egy warnt, hogy repültetek 15 métert a levegőben, fordultatok közben 360 fokot egy SUV-val, majd 3 abroncs nélküli felnin hajtottatok tovább, míg meg nem letettek állítva. Csak hogy tiszta legyen a kép.
 

Rozman

Újonc
Játékos
Üzenetek:6
Sergej Makarow
Csáó, Kezembe adták az igazolványt egy zacskóban, ez az esemény azt indukálja, hogy láttam az igazolványt. Mivel láttam az igazolványt, tudom róla a nevedet, ezért nem volt semmilyen más RP a neved megtudakolásáról.
Az üldözéssel kapcsolatban pedig annyit tudok hozzáfűzni Döme társam szavain kívül, hogy elképesztően laggoltál az üldözés közben, tehát néha azt sem lehetett tudni, hogy éppen belénk jöttél, vagy csak ismét hatalmasat laggolsz.
Attól még Rpt lehetett volna nyomni a leolvasásról, de mond ha tévedek hisz egy rp szerveren vagyunk.
 

Cross

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:383
-
Adminisztrátor hozzászólás
A kapott bizonyítékok és logok alapján az ütközés nem volt olyan mértékű, hogy arra külön RP-t kellett volna kötelezően írni.
A személyi igazolvány átadásra került, így tudhatták a rendőrök kit tartóztatnak le. Kisebb hozzáfűzni való, hogy legközelebb valamiféle pontosabb beazonosítás lehetne, (megkérdezed a nevét személyi alapján, megnézitek a rendszerben képek alapján) de lényegében ha bevisznek a rendőrségre, tudni fogják ki vagy.
A panasz jogtalan.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó