Easy Street Gang

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Danesz

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:115
Jason Hawk
32721c99244247.5eee6a9c8e3ad.gif

Easy Street Gang


Keyair Bembe, volt Zoe Pound Maffia tag. rp02.pngrp01.png
Tevékenységeik kiterjedtek az egész városra.
Drog, fű, fegyverkereskedelem, és váltságdíjért menő rablások is jellemzöek voltak a csapatra. Nemrégiben az utolsó zsarolós balhé után, a maffia feloszlott.

A feloszlás után Bembe úgy döntött, hogy nem hagy fel balhés életével, többek között több helyről szerzett ellenségei, és barátai védelme érdekében. Összehívta pár közeli barátját, és szép lassan megállapítottak közösen az Easy Street Gang-et.
Tevékenységük kiterjed egész Rancho területére, ahol füvet és drogot igyekeznek termelni és termeszteni. A helyiek védelme, és a cucc teritése prioritás a csapat számára. Viszont Keyair felvetette az ötletet, hogy ne csak helyi szinten terjesszék a termést, hanem az egész város területén szerezzenek kapcsolatokat és alkalmas embereket, vagy szervezeteket arra, hogy felvásárolják azokat.​

rp03.pngrp04.pngrp05.png

Genji és a kezdetek.

A Bahama Mamas-nál figyeltem fel az ázsiai srácokra. Pont volt otthon már összegyűlve, nem kevés füvescigi, igy kaptam az alkalmon és minden para nélkül felkérdeztem a srácokat, hogy akarnak-e valamit esetleg. A beszélgetés lazán lement, és a srácok nyitottak voltak többnyire a bizniszre. Steven-el még az nap este számot cseréltem. Genjivel a későbbiekben cseréltem számot, még az nap este. Azóta is kapcsolatban állok a srácokkal.
rpf1.pngrpf2.png






Steven és az első biznisz.

rpf3.pngrpf4.pngrpf5.pngrpf6.pngrpf7.png

rpf8.pngrpf9.pngrpf10.png

Folyt köv...​
 

Mellékletek

  • 2023-07-26_23-12-29.png
    2023-07-26_23-12-29.png
    295.9 KB · Megtekintések: 9
  • 2023-08-09_20-46-40.png
    2023-08-09_20-46-40.png
    1.8 MB · Megtekintések: 7
Utoljára szerkesztve:

Botosjeti

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:83
Felipe Contreras

Tevékenységeik kiterjedtek az egész városra.

Ez szép és jó, hogy végre van valamiféle banda megmozdulás. De biztos van annyi emberetek/befolyásotok, hogy az egész városra kihassatok? Nem hinném. Ha az egész városra ki akartok terjeszkedni, ahhoz IRGALMATLAN NAGY forrásokra van szükség, mint emberügyileg, mint egyéb forrás ügyileg, a befolyásokra, kapcsolatokra ki sem térek.
Javaslom, hogy elsősorban ahova szeretnétek a bandát, elsősorban ott próbáljatok meg "tiszteletet" kiharcolni magatoknak.
Idézet tőle: Danesz:
"Tevékenységük kiterjed egész Rancho területére, ahol füvet és drogot igyekeznek termelni és termeszteni."
Elsősorban itt, ahogy fentebb is írtam, a területen aktivitást mutassatok, ne rögtön az egész várost célozzátok be.
 

Danesz

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:115
Jason Hawk
Ez szép és jó, hogy végre van valamiféle banda megmozdulás. De biztos van annyi emberetek/befolyásotok, hogy az egész városra kihassatok? Nem hinném. Ha az egész városra ki akartok terjeszkedni, ahhoz IRGALMATLAN NAGY forrásokra van szükség, mint emberügyileg, mint egyéb forrás ügyileg, a befolyásokra, kapcsolatokra ki sem térek.
Javaslom, hogy elsősorban ahova szeretnétek a bandát, elsősorban ott próbáljatok meg "tiszteletet" kiharcolni magatoknak.

Elsősorban itt, ahogy fentebb is írtam, a területen aktivitást mutassatok, ne rögtön az egész várost célozzátok be.
Szia. Itt valami félre értés lesz!

Nem az Easy Street nek van befolyása az egész városra, hanem a feloszlott Zoe Pound Maffiára céloztam ezzel, aminek a tagja volt Bembe.

Konkrétan ha egy mondattal tovább olvasod az általad kiemelt részt, a fogalmazás értelmet nyer. Köszönöm azért az észrevételt. Az Easy street-nek egyáltalán nincs befolyása az egész városra. Hiszen ahogy te is észlelted, és nekem is van realitás érzékem, az jelenleg lehetetlen volna. :)
 
Utoljára szerkesztve:

hackleup

Újonc
Játékos
Üzenetek:2
milo agani
Rengeteg fölös cuccot tartalmaz, a formázás és a képek is borzalmasak szerintem. Ettől függetlenül a kezdeményezés tiszteletre méltó, hogy próbáltok némi életet lehelni a szerverbe ilyen téren.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó