East-BrotherHood(Banda)

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Rizzo

Újonc
Játékos
Üzenetek:12
East-Brotherhood



A banda története:
2000
Az East Brotherhood az 2000-es évek elején csapódott össze, eleinte a négy Kearney testvér és néhány haver társaságában. Kezdetben még csak baráti találkozásokról, sörözésekről szólt az életünk.


48YX02l.jpg


2008
A 2008-as világválság hatására a család súlyos anyagi válságba került, így az életünk egyre jobban az illegális tevékenységek felé sodródott, amelyben a haverok is segítségünkre voltak. Eleinte kisebb pitiáner bűncselekményeket követtünk el, többnyire amatőrként, kisebb szúrófegyverekkel mint például betörések, lopások. Bár ezzel visszakerült a család arra az anyagi szintre, ami elég lett volna a megélhetéshez a társaság többi tagja már nem tudott leállni. Fegyverekhez és kábítószerekhez nyúltak, a veszély pedig egyre nagyobb lett. Ekkor a kapcsolattartás kezdett megszakadni, már nem igazán tartottuk egymással a kapcsolatot.

vy2aoeT.png


2013
Egyszer azonban a társaságból felkeresett minket az akkori legjobb haverom, hogy nagyon nagy bajba kerültek. Természetesen, mivel az elején mi kevertük bele őket és akkor ők segítettek nekünk így nem hagytuk cserben őket. Ezzel a szimpla haveri társaságból már bűnszervezet lett és nem riadtunk vissza a fegyverhasználattól. A pitiáner bűnözést a kő kemény drogkereskedelem és nagyobb bankrablások sora váltotta fel. A működésünk hamar a hatóságok látókörébe került, ugyanis elszabadultak a fővárosban a bűnözések, így elkezdtek foglalkozni a szervezett bűnözéssel.

fXiCPvi.jpg


2017
A gettók felszámolásához kezdtek, amit szerencsére nem a mi körzetünkben történt meg első körben és a hír hamar eljutott hozzánk is. Úgy döntöttünk, hogy a bandát mi magunk között felszámoljuk és mindenki megy amerre szeretne. Mi testvérek természetesen együtt maradtunk és vidékre költöztünk.

NdaX4BM.jpg


2018
Felhagytunk az illegális élettel, igyekeztünk mindent törvényesen intézni. Az anyagi helyzetünk lehetővé tette járművek vásárlását és létrehoztuk a Kearney’s Company nevezetű vállalatunkat, amely fő profilja a személyszállítás. Ez egy évig működött, de itt vidéken a csekély utasszámnak köszönhetően a vállalat a csőd szélére sodródott.

4KVb6pY.jpg


2019
Csőd után a vállalatot próbáltuk ismét fellendíteni de a csekély kereslet a cég iránt arra kényszerített minket hogy a céget végleg bezárjuk, és valami munkát keressünk magunknak. Vidéken nem a megszokott munkák vannak mint egy belvárosban, így kénytelenek voltunk csatlakozni a helyi bányászokhoz.

Uuakxg6.png


2020
Elkezdtünk vissza-vissza csúszni az illegális életbe, és egyre jobban bele mélyedni.
Próbáljuk felfedezni a kisvárosi életben az illegális lehetőségeket, majd később elkezdjük az információgyűjtést.
Megpróbálunk egy másik pénzhez jutási lehetőséget, és próbálunk befutni a zeneiparban.


szK1sTt.png

Tevékenységünk:

- Tudatmódosító szerek előállítása és értékesítése
- (RAP)Zene írás
- Lőfegyverek árusítása
- Bolt és bankrablás, prostitúció.
- Illegális rendezvények szervezése: Tuning találkozó, Autós versenyek, és Rap csaták szervezése.

Terveink megvalósítása:
A zene írás:
Szeretném egy plusz RP lehetőséggel bővíteni magának a bandának az RP lehetőségeit azzal hogy úgymond zenéket adnánk ki. Ez úgy működne hogy már meglévő zenék-et hoznánk be a szerverre és arra egy szerveren forgatott videó klipet forgatnánk és úgymond azt adnánk ki. Az egész annyiból állna hogy kiválasztunk egy tetszőleges zenét ami lehetőleg illik is magához a bandához, és arra találnánk ki egy saját videóklippet és ezt "dobnánk a piacra". Ezzel azt akarjuk elérni hogy a későbbiekben mások is észre vegyék ezt a szerveren és ők is elkezdjék ezt a fajta RP lehetőséget, amiből akár még rendezvényeket is lehet tartani IG. Ilyesmit nagyon nem láttam még szerveren, főleg nem GTA V-ön , így kiváncsi lennék mi  is sül ki belőle.
Rendezvények:
Szeretnénk a rendezvényekkel azt elérni, hogy minél több RP lehetőséget adjunk a playereknek és magunknak is. A rendezvényeken lehetősége lenne a többi embernek arra, hogy saját „termékeit” szórja el a rendezvény alatt, természetesen ezt egy adott összeg kifizetésével. A rendezvényeken lehetőség lenne ismerkedni, haverkodni, beszélgetni. Nem arról szólna egy rendezvény (pl: autós találkozó) hogy megjelennek az emberek, megnézzük a kocsikat és már mennek is el. Lenne egy kis IC beszélgetés, haverkodás, lehetőségük lenne az embereknek velünk üzletelni, szövetséget kötni és hasonló. Egy autós találkozónál lenne esély nyereményt nyerni (pénz/drog), lehetne fogadni a legszebb autóra, akár csak egy lóversenyen, hogy ki fog győzni. A rendezvény végén a nyeremények kiosztásra kerülnek majd, ha történik üzlet a rendezvény alatt azt is lebonyolítjuk utána.

Kereskedés:
Kereskedés nálunk úgy zajlana, hogy a jelenlegi kapcsolataink alapján keresünk embereket/ keresnek fel minket. A hirdetést mellőznénk ugyan is nagyobb a lebukás esélye.

Bolt/Bank rablás
(Természetesen ezek a lehetőségek bandán belül korlátozva lennének, tehát nem abból állna a banda tagok napja hogy boltokat pakolnak ki..Ha megtudjuk valakiről a bandában hogy ezt még is megszegi és abból áll a szerveren eltöltött x%-a hogy rabol azt természetesen szankcióba részesítjük!Emellett a Bankrablás ennél szigorúbban lenne korlátozva, mivel egy bandára mégsem az jellemző hogy bankokat rámol ki.)
A bolt/bankrablás nem úgy zajlana hogy csak bemegyünk és pakoljuk is ki, hanem egy banknál rendszeresen néznénk hogy mennyit is járőrözik arra a rendőrség, és mennyire forgalmas a hely. Miután ezeket felmértük elkezdjük megszerezni a kellő tárgyakat és a kellő járműveket amik alkalmasak a menekülésre (természetesen ez az első bankrablásnál lenne így, ugyan is a későbbiekben már tudni fogjuk hogy mi hogyan megy, persze nem belevágni a dolgokban, csak kisebb előszervezéssel kezdenénk el egy újabb bankrablást). Szerzünk egy túszt (pár perccel a bankrablás előtt), akit majd használunk arra, hogy a rendvédelem ne rontson be egyből hozzánk. (A túsznál olyan személyt választunk, akinek lenne is ideje egy bankrablásra, ugyanis néha vannak dolgok, amik fontosabbak, mint egy játék és ez mindenkinél megeshet, és nem szeretnénk ezzel más kedvét elvenni a szervertől és így figyelni OOC a többi playerre). Bankrablás fő szempontja az lenne, hogy minél RP-sebben lebonyolítani az egészet, és ne az legyen a fő cél, hogy egy jót „daráljunk”.

Rangok:

Founder( Leader):
A Banda alapítója.Feladata a banda irányítása, Nagyobb rablások kitervelése, banda főbb ügyeinek lebonyolítása. Nem mutatja sokszor magát forgalmas helyeken, nem kelt feltűnést.

Foundation Member(Al-Leader):
A Banda megalapítása óta jelen van, feladata a banda vezénylése, Kisebb nagyobb események megszervezése, tagok felügyelése.

Member:
Bandában betöltött szerepük jelentős,  sikeresen  kivívták maguknak a tiszteletet. Feladataik közé tartozik a banda anyagi helyzetének fenntartása. Az alapítók megbíznak bennük és rájuk bízzák a nagyobb feladatokat.

Insider:
Nemrég csatlakozott a bandához, és kivívta a tiszteletét a többi tagnál.Ezáltal az alapítók beavatták a banda mocskosabb ügyeibe, és neki adják a legmocskosabb és a legkisebb feladatokat.

Newbie:
A bandába nemrég csatlakozott és nem bízik benne senki, ezért ki kell harcolnia a bizalmat, és kiépítenie a megfelelő környezetet magának.

OOC Rólam
Sziasztok,Kende vagyok 17 éves,Jelenleg Pestre járok középiskolába, és Élelmiszeripari Analitikusnak tanulok és Szentjakabon élek. Számtalanszor sportokol, régebben verseny szinten kosárlabdáztam, de sajnos költözés miatt ott kellett hagynom volt csapatomat. Mostanába csak kikapcsolódás szinten kosarazok, és néha biciklizek.
„RP karrierem” :Lassan 6 éve vagyok benne az RP-ben, elsőnek kisebb nagyobb szervereken kezdtem el játszani, ahol megismerkedtem az RP szabályokkal, és egyre jobban megértettem az RP-nek a lényegét.
„Pályafutásom” beindulása akkor volt amikor elkezdtem játszani a Magyar MTA szerverek egyik legsikeresebb szerverén a SeeMTA-n. Nagyon sok embert megismertem ott és mai napig vannak emberek akivel ott ismerkedtem meg és mai napig tartom a kapcsolatot. Az évek alatt összeszedtem számos tapasztalatot mint RP-ben mint a frakció vezetésében. Magyarország legelső GTA V-s szerverén nyitáskor próbáltam szerencsét de nem fogott meg annyira a közösség/szerver hogy folytassam ott a szervert. Ezután 2019 nyár elején felmentem egy Voice „RP”-re ahol bekerültem egy illegális frakcióban. Abban a frakcióban eljutottam majdnem a legnagyobb rangig 1-2 hónap alatt szinte, de ott hagytam mivel inkább választottam azt a baráti társaságot akikkel SAMP-ra mentünk. A szerver a mai napra már nagyon úgymond halott lett, szóval 4 -en barátok átjöttünk erre ugyanis ezt a szervert „hype”-olták az ottani közösségben, szóval adtunk neki egy próbát.. Amint látszik nagyon bejött nekünk maga a szerver, szóval szeretnénk itt kamatoztatni a jelenlegi RP tudásunkat.
Aktivitásom napi szinten a jelenlegi helyzetet nézve napi minimum 4 óra, de facebookon/discordon egész nap elérhető vagyok.


OOC Tervek a frakcióval:
(Az elején leszögezném hogy ez nem egy megszokott banda akik szlengeket használnak, és megy a lövöldözés meg a rablások.. Ez egy eleinte fehérbőrűekből álló banda, későbbiekben szívesen várunk bármilyen karaktert!)
(Frakció HQ helye:9)
Szeretnénk elsősorban egy olyan közösséget kialakítani akik közt megvan a kapcsolat és a bizalom. A kapcsolatot szeretnénk egymás között tartani, amit meg tudunk oldani mind Facebookon, mind Discordon.

Első TGF lehetőség:
Az első tagfelvételt fórumon szeretnénk megtartani, ugyanis mivel a szerveren ez a frakció még indulóban lesz így a playereknek nincs arra lehetőség hogy “megkörnyékezzék” a frakciót. A többi tagfelvétel viszont már teljesen IG zajlana.. Aki szeretne csatlakozni a bandához , az próbáljon meg elkezdeni a bandával haverkodni, kiépíteni a bizalmat velünk, és minél többször ott lenni az adott RP-ken/eseményeken.
Prémium juttatás a tagoknak:
Szeretnék kialakítani a frakción belül egy OOC pluszt ami annyiból állna hogy hetente lenne egy frakció "meeting" amiben megbeszéljük az az heti dolgokat, hogy mik tőrténtek. Minden héten vezetve lenne mindenkiről egy lista amiben az alábbiakat listázzuk:Aktivitás, Hány eseményen(RP-n) van jelen, a heti RP teljesítményét és a többi apróbb dolgokat ami nem annyira fontos, de a listán lenne(Eladás/Vásárlás amivel a bandát úgymond IC segíti pénzügyi helyzetében és kapcsolataiban). Ezeket szeretném majd  OOC jutalmazni(Pénz/fegyver stb.), úgymond Prémium rendszer lenne. Ezzel azt is szeretném elérni hogy a frakció tagoknak ne csak a lövöldözés/rablás legyen előtérben hanem az RP is nagy szerepet kapjon náluk.

Bandán belüli felosztások:
Bandán belül szeretnék kialakítani egy olyan rendszert hogy mindenkinek meglegyen az adott feladata. Mivel a banda foglalkozik a fegyverkereskedelemmel így lenne egy adott ember(ek) akinek a feladata arra összpontosul hogy a fegyverek összerakását/eladását végezze. Ugyan így történne a drogterjesztővel akinek a feladata a drogtermelés majd az árusítása. Ezek az emberek napi/heti beszámolót kell hogy írjanak a “főnököknek” hogy aznap vagy azon a héten miből mennyit adtak el és mennyiért, és az összeg valamennyi százalékát megtarthatják.
 

Robiiivagyok

Újonc
Játékos
Üzenetek:15
Helóka :)

Tetszik, ahogy leírtad a dolgokat, viszont attól tartok, hogy ez az a fajta oldschool banda lesz, amelyik minden második-harmadik nap lövöldözni fog és adminügyek középpontjává válik... Rémisztő a gondolat számomra, hogy a bankrablás is belekerült a terveidbe, viszont ezt eltekintve tetszetős a pályázatod ;) Ettől függetlenül jól hangzik ... Remélem, ha később beugrok RPzni, nem a tipikus agresszív hozzáállás fogad majd és nyitottak lesztek <3 Támogatlak titeket
 

EyezOfAPsycho

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:42
Nem akarnék túlságosan kötekedni, vagy pofátlankodni, de számomra semmiféle újat nem mutatott maga a pályázat, sem pedig az írásba foglalt tervek, bármennyire is próbáltam pozitívan hozzáállni. Semmiféle olyat nem tudtam felfedezni az irományodban, ami miatt a tipikus " ez igen, ezek a srácok aztán kreatívak, tuti jól csinálják majd a dolgukat "-érzés fogott volna el, pedig alapjaiba véve ez volna ugyebár a cél egy pályázatnál. Ez egyébként egy megfelelő pályázat a maga módján, semmiképpen sem az alsó ligában játszik, de azért a középmezőnybe sem sorolnám feltétlen, mert túlzottan is sablonosnak hat az egész. Semmi olyan dolgot nem írtál, ami miatt kiemelkedne a többi közül a pályázatod, vagy legalább megmozgatná az ember kíváncsiságát. Azért, hogy boltot raboljatok, meg kereskedjetek, és hébe-hóba különféle rendezvényt rendezzetek, egyszerűen nem fér az agyamba, miért kéne egy komplett frakció script. Ezeket még én is meg tudnám csinálni rendőrként.

Lehet túlzottan elmaradott vagyok, vagy ilyesmi, de valahogy ez az egész nagyon laposra sikeredett a számomra. Mindettől függetlenül kívánom nektek, hogy amennyiben sikeresen végződik a történet, és megkapjátok a frakciót, hazudtoljatok meg, mint a huzat!
 

Andy

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:40
A hozzászólásom nagy része ugyan az lenne, mint az előttem hozzászóló úriemberé (Leírtál helyettem szinte mindent Ozzy, rágjam a szíved :D ), de lenne egy felvetésem. A történet végén látható, hogy a szervezet már előnyből kezdene. Vagy inkább teljesen kialakítva. A helyetekben fontolóra venném onnan kezdeni ezt az egészet, ha sikerrel járnátok, hogy ne legyen történet szerint minden a kezetekben, hanem ténylegesen most kezdjetek kibontakozni. Szerezzetek információkat, RP-s megfigyeléseken keresztül, mérjétek fel a városokat, lépjetek kapcsolatban játékosokkal, akiktől több információt megtudhattok a környéken tevékenykedő alvilági szervekről, szerezzetek rendvédelmi kapcsoaltokat. Ha ezekkel kezdenétek, eleve a karaktereitek nagy ismeretségre tennének szert, ami később még több RP szituációhoz vezetne. Ha az alapoktól alakítanátok ki a szervezetet, a felépülés során nem csak érdekes szituációkba keverednétek, de sokkal könnyebb lenne olyan barátokra/ megbízható emberekre szert tenni, akiket hasznosíthattok a bandában. Ráadásul így kisebb az esélye annak, hogy egy rosszabb napon ne találjatok elfoglaltságot magatoknak. Sok apró RP szál indulna el és jódarabig lenne mit csinálnotok, már csak a banda felépítésével is. Attól tartok, ha minden a kezetekben lesz az elején, akkor egy idő után megfogyatkoznak a lehetőségeitek, ezáltal unalmasan telnek a napjaitok még akkor is, ha amúgy nagy vehemenciával az RP-t fogjátok keresni. Persze ez lehet csak az én szempontom, de találkoztam sok ilyen kezdeményezéssel 7 év alatt, aminek a vége az lett, hogy ráuntak az emberek, mivel feladatok nélkül maradtak mindennel a kezükben. Remélem a leírtak ellenére egy kreatív csapatot láthatunk kibontakozni a szerveren  ;)  Sok sikert a pályázathoz  :)
 

Marcello

Újonc
Játékos
Üzenetek:1
Jelenleg a szerveren nem nagyon tudok bandáról így ez már egy plusz pont lenne nektek, mint a pályázatokból is látszik hogy sokan maffiát pályáznak amit meg is értek.
Ami egy bandánál kell azt le is írtad!
Maga a története a bandának megfogott, és elég jó terveid vannak , amit remélem meg is tudsz valósítani!
Támogatom
 

Rúni

Klaviatúra Gyilkos
Adminisztrátor
Üzenetek:105
Idézet tőle: EyezOfAPsycho:
Nem akarnék túlságosan kötekedni, vagy pofátlankodni, de számomra semmiféle újat nem mutatott maga a pályázat, sem pedig az írásba foglalt tervek, bármennyire is próbáltam pozitívan hozzáállni. Semmiféle olyat nem tudtam felfedezni az irományodban, ami miatt a tipikus " ez igen, ezek a srácok aztán kreatívak, tuti jól csinálják majd a dolgukat "-érzés fogott volna el, pedig alapjaiba véve ez volna ugyebár a cél egy pályázatnál. Ez egyébként egy megfelelő pályázat a maga módján, semmiképpen sem az alsó ligában játszik, de azért a középmezőnybe sem sorolnám feltétlen, mert túlzottan is sablonosnak hat az egész. Semmi olyan dolgot nem írtál, ami miatt kiemelkedne a többi közül a pályázatod, vagy legalább megmozgatná az ember kíváncsiságát. Azért, hogy boltot raboljatok, meg kereskedjetek, és hébe-hóba különféle rendezvényt rendezzetek, egyszerűen nem fér az agyamba, miért kéne egy komplett frakció script. Ezeket még én is meg tudnám csinálni rendőrként.

Lehet túlzottan elmaradott vagyok, vagy ilyesmi, de valahogy ez az egész nagyon laposra sikeredett a számomra. Mindettől függetlenül kívánom nektek, hogy amennyiben sikeresen végződik a történet, és megkapjátok a frakciót, hazudtoljatok meg, mint a huzat!

Egyet kell veled értenem, körülbelül én is így láttam át a dolgokat, és mielőtt jönne hogy csoportosan gondolkodunk így, nem nem ismerjük úgy egymást.

Szerintem felesleges ide Sandy Shores, Grapeseed és Paleto Baybe gettó RP-t hozni, mert nem ide való. Ez a rész motorosbanda, redneckek, és maffiáknak való, esetlegesen bármely különleges illegál szervezeteknek, és nem a gettónak. Én nagyon irreálisnak mondanék ide bmx-ező, utcán arcoskodó mindenkibe belekötő graffitizős rapzenés Spanyol, vagy fekete gettót. Jelenlegi meglévő szervezetektől nagyon messze állna, és lehet hamar kicsinálnának egy ilyen bandát. Személyem szerint ez az RP a nagyvárosba való lenne.
 

princejesus

Újonc
Játékos
Üzenetek:4
Nem mintha a maffia olyan kisvárosba való lenne, úgy ahogy a maffia ugyan úgy egy banda is tudna érvényesülni véleményem szerint.
 

Levoo69

Újonc
Játékos
Üzenetek:9
Kifejezetten tetszik, hogy nem egy wikipédiáról lemásolt bandával van dolgunk, hanem saját ötleteitek alapján írtátok meg a banda történetét. Én is úgy gondolom, hogy nem szabad összekeverni a banda és a maffia feladatait, így ez is jól össze lett szedve. Összességében támogatom, remélem a részese lehetek.
Támogatom
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:488
Sziasztok!

Nekem tetszik, hogy a leírás E/1-ben van. Sajnos sok a helyesírási hiba, bár a szöveg is elég hosszú.
Összességében szívesen megnéznénk, hogy mit tudtok kihozni ebből! TS-en keressetek fel.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó