Dylan D Pitts - Elia Kuifen//Viki

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

unkindld

Újonc
Játékos
Üzenetek:4
unban.png


Név: Dylan D Pitts
Adminisztrator neve: Elia Kuifen - Viki
Indok: Nem vagy a szerverre való
Tiltás időpontja: 2020.09.06 22:32:33
Meddig tart a ban: Örökös
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Első kitiltásom

[size=12pt]Miért kérsz unbant: Ha lehetőségem adódik szeretnék feljönni és RP-zni egy jót a barátaimmal.
[size=12pt]Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: A kitiltás előtti időpontban, napokban is a magatartásom a szerveren igen passzív volt, bűnrészes voltam, mert a barátaimmal voltam jelen (illetve az elmúlt napokban is velük játszottam és részese voltam a butaságoknak), amikor ők is megkapták a kitiltást, de semmilyen módon nem tettem sértő/bántó megjegyzést (vagy cselekedtem a szabályokkal szemben bármikori RP szituációban) a lefolyó ügy alatt a másik fél vagy eljáró adminisztrátor irányába. Ahogyan nem saram vitákat szítani vagy harcolni másokkal, ez változatlan maradna, és ugyanúgy nem ártanék senkinek. Akik jelen voltak akkor, és úgy vélik követtem el ellenük irányuló cselekedetet, elnézésüket kérem, ez sosem állt szándékomban. Tanúsítom itt vagy legyen megkérdezve bármelyik barátom is akkor időtájtról.
[size=12pt]Összességében jogosnak érzed a tiltást: Én egy nappal később kerültem kitiltásra, mint a barátaim, előtte este még fent voltam egy keveset az adminbörtönben ülve, de lecsatlakoztam a szerverről. Sajnos, de nem érzem száz százalékig jogosnak a kitiltást, persze megértem a miértjét, ugyanakkor elfogadom, nem vitatkozok.
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:220
[foadmin]Elfogadva.
Viszont jó lenne ha ténylegesen tartanád ahhoz magad amit leírtál, mert ha bármelyik admin úgy véli hogy ez a karrier megint funolásba megy át a haverjaitokkal, nyugodtan visszateheti azonnal a ban-t rád/rátok.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó