Durk Massey >>> Brett Walsh

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

lolyou

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:207
Durk Massey
panaszkonyvj.png

Neved: Durk Massey
Játékos(ok) neve: Brett Walsh
Panasz oka: PG
Panasz kifejtése: Történt a tegnapi este folyamán egy rablás, ahol mi négyen voltunk késekkel és Brett volt az áldozat akit felszólítittunk, hogy pakolja ki a zsebeit. Ezt egy kisebb OOC irogatásokkal kezdte, hogy ő afkol stb, de aztán admin tovább engedte az RP-t. Ment tovább az RP, és miközbe őt négyen körbevették fegyveresek, egy rablás közbe IC néha hozzátudott szólni egy két olyan szavakkal ami szerintem nem megfelelő egy rablás alatt.
Bizonyíték (kép, log, videó):[23:32:55] *** Brett Walsh ásít egy aprót.
[23:33:04] Brett Walsh mondja: Mozogjunk már
[23:34:17] Brett Walsh mondja: Na, mi lesz?
[23:34:27] Brett Walsh mondja: Lehet tovább menni.

Megjegyzés: Szerintem egy rablás közbe ez helytelen PG szituáció, 4en fogják rád a kést nem fogsz így beszélni, teszed a dolgod.
 

Pop Haze

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:173
Lui-V
Ott voltam az ügynél, csövi. Rittik amúgy, hogy az érintett röhögős reakcióval tudja csak méltatni a témát. Ez alatt is kivehető, hogy ez a személy nem kimondottan érett egy illegális bandához.
A PG-t kiszeretném egészíteni, nevetségesen flegma OOC stílusával és MG gyanújával szeretném gyanúsítani. Érdekes módon a város másik oldalára jött pár percen belül az autókájával és a bandaterületünkön körözött, a Vicepresident. Az 5. kör után rákérdeztünk és kiröhögött, hogy mit nevetünk. Remélem ezt belátja, ha nem, tudok küldeni logot az esetről.

U.i.: nagyon gyerekes és szánalmas viselkedést tanúsítottál a tegnapi nappal Kacsa, ez a viselkedés szerintem nem ide való. A komolytalanságodhoz hozzáfűzném, ha eddig nem értetted, mindezt kérdés formájában; milyen "Vicepresident" /kemény motoros/ posztol, hawaii mintás ingben, csőgatyában, hófehér air force 1-esben, babaarccal és szőke hátranyalt divathajjal?
Ezt most komolyan kérdezem.

(Semmi személyes, de ez már szánalmas.)
 
Utoljára szerkesztve:

Gácsér

Haladó
Játékos
Üzenetek:20
kayden tran
Rendben, akkor igazából mehet oda - vissza az egymás közötti dolognak, pont nem érdekel igazából, hogy őszinte legyek. - Nem tudom, hogy mivel próbálsz okoskodni éppen, de igazából egy Jax Teller nézzél már meg, aki például egy air force 1 hord konkrétan lábán. Kicsit unalmas, hogy egyből megy az MG gyanusítása, amikor konkrétan új raboltatok, hogy teljesen ki se takartátok magatokat, a csajon például maszk se volt, aki egyenest a kocsiból pattant ki. Ha számodra a rablás szerepjátéknak számít, akkor nyomjátok ezerrel. Frakció már hónapok óta megy, aztán egyszer se történt ilyen eset szó szerint. Elhiszem, hogy unatkoztok a szerveren, de kissé /cringe/ hogy 10-15 perces afkoló emberre vártok négyen. :'D
[23:25:20] Max Lawrence: (( bmit képzelsz ki vagy te hogy így beszélj velem?! )) [23:25:21] HUD betoltve. [23:25:27] Max Lawrence: (( a fejed letépném rl )) [23:25:30] Max Lawrence: (( mi az hogy kölyök? ))
 

Pop Haze

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:173
Lui-V
Egyszer sem történt veletek olyan, hogy kiakartok valakit pakolni és csak az ooc cry ment? De jó nektek, hát nekünk ez volt az első ilyen és pont téged fogtunk ki.
A logból meg ne csak ezeket vágd ki, hanem a teljeset ha már bizonygatni akarsz. A témát én itt kiixelem magamnak, nevetséges, hogy még te akarsz beállítani minket hibásnak.
 

Gácsér

Haladó
Játékos
Üzenetek:20
kayden tran
Egyszer sem történt veletek olyan, hogy kiakartok valakit pakolni és csak az ooc cry ment? De jó nektek, hát nekünk ez volt az első ilyen és pont téged fogtunk ki.
A logból meg ne csak ezeket vágd ki, hanem a teljeset ha már bizonygatni akarsz. A témát én itt kiixelem magamnak, nevetséges, hogy még te akarsz beállítani minket hibásnak.
Egyszer se történt olyan, mivel igazából nem szokásunk rabolni, se afkoló emberre várni. Nem támadok semmivel, csak megmutatom, hogy ki a gyerekes igazából, amikor egy játékról van szó. Egy szónak is száz a vége.
 

Cross

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:322
-
[a]Sziasztok, a panaszkönyvet én fogom bírálni!

A fentebb látható logból egyenesen látszik, hogy Brett félelmet nem RP-zett, így megszegte a Fear Roleplay szabálypontot.
A kapott logok alapján Brett Walsh Fear Roleplay hiánya és OOC stílus, Kasaan Buckner OOC stílus miatt szankciót kapnak.[/a]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó