Drogtúladagolás

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:502

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» TAKTIKAITEKNŐS#1104 «

Ötleted leírása

» Lehessen drogot túladagolni.«


Csatolmányok
» Az egy dolog, hogy egyesek kilószámra eszik a drogot a szerveren, de amikor IC szálba van ez fonva az már elég érdekes számomra. Emiatt szerintem simán be lehetne hozni, hogy minél több drogot fogyasztasz, annál nagyobb százalék eséllyel leszel tőle rosszul (animba esel pl). Random számokat mondva, 3 fogyasztáskor 10%, 4.re már 20%, 5.re pedig 40%, stb. (nem mondom, hogy pont így, hirtelen ez ugrik be)«

Egyéb megjegyzések

» Úgy megennék egy sajttortát, de a mai árak mellett tuti nem veszek hozzá 1 kiló Mascarpone-t. :c«



 

Tiiskid94

Legendás Író
Játékos
Üzenetek:280
Sorry for drips
Egyszerre nem tudod fogyasztani a drogot, egy időnek el kell telni két fogyasztás között, szóval ez nem kivitelezhető, ha meg arra gondolsz hogy összesen ennyit fogyaszt mondjuk egy nap alatt, akkor meg arra pont ott van az hogy rá szoksz és folyamatosan megy le az életed, így is kB 5x kell el menni, hogy le szokj a drogokról egy keményebb drogozás után, ami szerintem egyből vissza töltődik ha drogozol. Szóval szerintem ezt engedjük el.
 

_John_

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:218
» Az egy dolog, hogy egyesek kilószámra eszik a drogot a szerveren, de amikor IC szálba van ez fonva az már elég érdekes számomra. Emiatt szerintem simán be lehetne hozni, hogy minél több drogot fogyasztasz, annál nagyobb százalék eséllyel leszel tőle rosszul (animba esel pl). Random számokat mondva, 3 fogyasztáskor 10%, 4.re már 20%, 5.re pedig 40%, stb. (nem mondom, hogy pont így, hirtelen ez ugrik be)«
Ha az tök jó hogy 30 percenként megy le a hp-d mert függő vagy akkor már csak azzal lehet a legjobban elcseszni hogy még túl se tudod magad adagolni. Már fel volt dobva az ötlet nem csak pontosan erről, de el lett utasítva.
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:502
A függőség szerintem egy teljesen külön dolog. Ha drogozol, egyértelműen számolnod kell vele. Nekem semmi bajom azzal, aki drogozik a szerón, se azzal, aki használja a pozitív tulajdonságai miatt. Azt nem tartom reálisnak, ha valaki egy nap kilószámra használja azt, mert már úgy is függő és más baja nem lehet tőle. Szerintem bullshit.
 

_John_

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:218
A függőség szerintem egy teljesen külön dolog. Ha drogozol, egyértelműen számolnod kell vele. Nekem semmi bajom azzal, aki drogozik a szerón, se azzal, aki használja a pozitív tulajdonságai miatt. Azt nem tartom reálisnak, ha valaki egy nap kilószámra használja azt, mert már úgy is függő és más baja nem lehet tőle. Szerintem bullshit.
az egész drogrendszer bullshit, de ez személyes vélemény lehet valakinek bejön .
 

Attesz

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:218
Akk Alama Goh
Túladagoláshoz gyökeresen átkéne alakítani a rendszert. (Amire valszeg nincs semmi esély a közeljövőben) Addig szerintem nincs értelme.
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
A kábítószerek iránti kereslet jelen pillanatban nulla. Ezen a ponton teljesen mindegy bekerül-e vagy sem.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó