Drogfüggőség

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

_John_

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:218

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

Jurij Volkov / zolcsi#0878

Ötleted leírása


Legyen nehezebb ráfüggni a drogra és legyen nehezebb is lejönni a szerről! Annyi a lényeg, hogy huzamosabb használat után legyen függő a karakter és ne jöjjön le a szerről, ha meghal inkább, hogy ha nem használja huzamosabb ideig akkor leszoktatja magát vagy ha szeretnénk egy hamarabbi változatot akkor az orvosok jó pénzért le tudjanak szoktatni, DE ehhez az kell, hogy a drog függőség ne abból álljon hogy 15 percenként menjen le a hp ja a karakternek hanem óránként beszédül a karakter elsőnek enyhén aztán egyre rosszabb lesz vagy nagyon ritkán ragdollozzon a karakter és egy /do val kísérje pl.: /do elveszíti az egyensúlyát. Persze ezeket tüneteket a szerhiányától lehetne spékelni egy két dologgal még.

Csatolmányok

-

Egyéb megjegyzések

Egyszer már megvolt nyitva ez a téma és az lett írva hogy az 1.1 el megváltozik a drog rendszer ami meg is történt viszont a függőség maradt olyan amilyen csak nem 15 percenként sebez hanem 30 és reménykedek hogy kap egy kis updatet ez a része is.



 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Ezek a szerek akár egyetlen egy használat után olyan függőséget képesek okozni, hogy a legerősebb jellemek is elsőre bele buknak. A szerveren a függőség még ehhez képest is enyhébb. Azt a részt támogatom, hogy a HP ritkábban menjen le, de szerintem engedd el a folyamat lassítását. Én értem, hogy a szerveren mindenki akaratereje acélból van, de az elvonási tünetek sokkal erősebbek, mint pár szédülés, még akkor is ha erősödik. Tetteinknek ic is következményei vannak, a drog nem csak egy HP buff, armor buff. Ha a karaktered élt ezekkel a szerekkel, viselje a következményeit, kerülj ki belőle. :D
Mikor Isaiah volt kokós, másfél hetes project volt leszokni, és nagyon sok jó rpt hozott a házhoz! Maradjon is így!
 

Daryl

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:124
Ezek a szerek akár egyetlen egy használat után olyan függőséget képesek okozni, hogy a legerősebb jellemek is elsőre bele buknak. A szerveren a függőség még ehhez képest is enyhébb. Azt a részt támogatom, hogy a HP ritkábban menjen le, de szerintem engedd el a folyamat lassítását. Én értem, hogy a szerveren mindenki akaratereje acélból van, de az elvonási tünetek sokkal erősebbek, mint pár szédülés, még akkor is ha erősödik. Tetteinknek ic is következményei vannak, a drog nem csak egy HP buff, armor buff. Ha a karaktered élt ezekkel a szerekkel, viselje a következményeit, kerülj ki belőle. :D
Mikor Isaiah volt kokós, másfél hetes project volt leszokni, és nagyon sok jó rpt hozott a házhoz! Maradjon is így!
Ma reggel bekerült a szerverre, hogy a HP nem 15 percenként, hanem 30 percenként csökken.
 

Srilanka

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:112
-
Igazából a legtöbb drog / kábítószer eléggé hamar rászoktatja az embert arra hogy még kell az anyagból. De annyit igazán adnék ha be lehetne szédülni, esetlegesen hp-t veszteni ha nem fogyasztasz vagy jobbik esetben
 

_John_

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:218
Ezek a szerek akár egyetlen egy használat után olyan függőséget képesek okozni, hogy a legerősebb jellemek is elsőre bele buknak. A szerveren a függőség még ehhez képest is enyhébb. Azt a részt támogatom, hogy a HP ritkábban menjen le, de szerintem engedd el a folyamat lassítását. Én értem, hogy a szerveren mindenki akaratereje acélból van, de az elvonási tünetek sokkal erősebbek, mint pár szédülés, még akkor is ha erősödik. Tetteinknek ic is következményei vannak, a drog nem csak egy HP buff, armor buff. Ha a karaktered élt ezekkel a szerekkel, viselje a következményeit, kerülj ki belőle. :D
Mikor Isaiah volt kokós, másfél hetes project volt leszokni, és nagyon sok jó rpt hozott a házhoz! Maradjon is így!
Szerinted akkor ez így jó és maradjon?
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Szerinted akkor ez így jó és maradjon?
A jelenlegi függőség rendszernek maradnia kell igen. A mai nap 30 percre lett növelve a hp vesztés. Szédülés fölösleges szerintem, ha akarod, akkor tudod rpzni az elvonási tüneteket. Legyen következménye annak, ha szerhez nyúlsz! Ne csak hirtelen HP és Armor töltés legyen.
 

_John_

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:218
A jelenlegi függőség rendszernek maradnia kell igen. A mai nap 30 percre lett növelve a hp vesztés. Szédülés fölösleges szerintem, ha akarod, akkor tudod rpzni az elvonási tüneteket. Legyen következménye annak, ha szerhez nyúlsz! Ne csak hirtelen HP és Armor töltés legyen.
Pont ez az hogy legyen kovetkezménye és azt más nem látja hogy neked megy le a hp-d ami amúgy sem igazán reális. Az lenne a lényeg hogy akarva akaratlanul lássák a playerek a másikon hogy igen ő tolja keményen az anyagot.
Meg az is full jó hogy meghalsz és már nem is vagy függő.
 

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek
Pont ez az hogy legyen kovetkezménye és azt más nem látja hogy neked megy le a hp-d ami amúgy sem igazán reális. Az lenne a lényeg hogy akarva akaratlanul lássák a playerek a másikon hogy igen ő tolja keményen az anyagot.
Meg az is full jó hogy meghalsz és már nem is vagy függő.
Nem tudtam halál után resetelődik. Azon tényleg változtatni kéne. Lehet szó pár auto /me-do-ról, de úgy gondolom ezt rpzheti mindenki magának.
 

W3X

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:124
Pok Ember
Tegnap este volt ezzel kapcsolatban egy meeting, amin majdnem minden Illegális FK leader megjelent.
A függőségek is közös megegyezés alapján lettek módosítva, nem volt ellenvetése senkinek.


Pont ez az hogy legyen kovetkezménye és azt más nem látja hogy neked megy le a hp-d ami amúgy sem igazán reális. Az lenne a lényeg hogy akarva akaratlanul lássák a playerek a másikon hogy igen ő tolja keményen az anyagot.
/do /me /ame - RP szerver, mindenki karakterhűen RP-zzen.. Aki nem RP-zi ezeket, az akkor sem fogja, ha ráerőlteted valahogy.


Meg az is full jó hogy meghalsz és már nem is vagy függő.
Ilyen után CK-t adnak az adminok, ha van bizonyíték ellene. Ez ugyan az, mintha lőtt sebbel direkt elvérezteted a karaktert. Ki kell szűrni ezeket az embereket.
 

_John_

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:218
Az utolsó sor szerintem elég nagy faszság, de ha ennyire jó mindenkinek ez a script akkor ki vagyok én hogy leszoljam vagy hasonló?
A fent leírtakból látszik hogy senki nem akarja a változást így zárható a téma.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:7,016
-
Head of Staff hozzászólás
A tegnapi illegál leader meetingen megbeszéltek szerint lettek finomhangolva/módosítva a drogok. Több órás megbeszélés szüleménye szerint került átírásra a script. Kérésednek megfelelően zárom.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó