Dragomir Mirkovic története

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Rikol

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:81
Dragomir Mirkovic
Név: Dragomir Mirkovic
Született: 1994.04.14.
Születési hely: Belgrád
Anyja neve: Andja Sokolov
Apja neve: Ismeretlen




Minden itt kezdődött.
Hol is kezdjem a történetemet? Nem volt könnyű a gyerekkorom, hisz születésemtől kezdve otthonról otthonra, nevelőszülőktől nevelőszülőkig tengődtem. De miért? Anyám szajhaként kereste a kenyerét, apámnak már volt családja. Képzelhetitek ki itta meg a levét apám hűtlenségének. Segítek, én voltam az! ’94-ben születtem egy Szerbiai kórházban, de anyám már a születésem elött lemondott rólam, így állami gondozott lettem. 2 hónap alatt már az első nevelő szülők örökbe is fogadtak. Egy fiatal pár, vagy inkább csak fiatal és kapzsi szarháziak. Amint megtudták, hogy örökbe fogadott gyerek után mégsem akkora összeg üti a markukat, mint amekkorát az állam akkoriban ígért, már vissza is adtak az otthonba. Nem voltam 2 esztendős, amikor a frissen az otthonba érkező nevelőnő, Tatjana Mirkovic elmondása szerint a gyönyörű babakék szemeimbe szerelmesedve kérte az örökbefogadásomat. Tatjana-nál egészen 10 vagy talán 11 éves koromig voltam, olyan rég volt nem is emlékszem már pontosan. Tatjana világ életében úgy nevelt engem, mintha a sajátja lennék, de sohasem hazudott nekem így már akkor elmondta, hogy nem ő a vérszerinti anyám amikor én azt felfogtam. Mégis úgy szerettem, mintha ő lett volna az. Tíz éves koromig egy panaszom sem lehetett szerető anya mellett, aki a világ összes kincsét megadta nekem önerején felül is. Soha nem hazudott nekem, kivéve egy dologban, hogy nagyon beteg volt. A rák teljesen felemésztette belülről. Roppant erős nő volt, semmit nem mutatott vagy talán csak nem vettem észre... Kitudja, hiszen nagyon fiatal voltam. Csak a legvégén mondta el nekem miért ad intézetbe. A dolog roppant egyszerű volt. Nem akarta, hogy lássam meghalni. Utólag bele gondolva, ez lehetett a legjobb döntés, ha tudta volna mi vár rám, biztosan nem tette volna ezt, mert ekkor baszódott el minden. Döntését elfogadtam, mit tehettem volna? Nem haragudtam rá, hisz én jelentettem neki a világot és ő is nekem. Tizenegy éves koromra vissza kerültem az állam gondozása alá, hát ki is akar örökbe fogadni egy tizenegy éves fiút? Be kell mutatni mi megy egy állami intézetbe? Nem hiszem. Nem is akarok róla beszélni. Tizennégy éves koromban mégis jött a hír, hogy örökbe akarnak fogadni. - Ki nem szarja le? Feleltem én. Ekkorra már minden emberekbe vetett hitem köddé vált, haragudtam a vérszerinti anyámra, haragudtam a világra, haragudtam a nevelőkre és államra is. Kire nem haragudtam volna tinédzserként? Tizenkét éves korom óta nem jártam be az iskolába, 14 évesen az akkori nevelő szüleim mégis vissza írattak. A hátam közepére nem kívántam azt a helyet, két osztállyal lejjebb kerültem, mert be kellett pótolni a kimaradt éveket. 3 évvel fiatalabb volt az utánam következő legidősebb az osztályba. A nagyobbak lenéztek, kötözködtek, gúnyolódtak. Én csak megvédtem magamat, vagy mit kellet volna tennem? Barátaim sohasem voltak, bármennyire is akartam, hogy legyenek, de valamiért sosem jártam szerencsével. Valószínűleg az a rengeteg düh és harag, ami bennem dúlt, meg hát a folytonos verekedések miatt nem igazán tűnhettem egy barátkozó típusnak, így inkább kerültek. Tizenhat éves koromra már a 3. iskolából is éppen kirúgtak, minek hatására a nevelő szüleim besokaltak, így hát ott sem maradhattam tovább. Visszavittek egy másik intézetbe. Itt már nem volt annyira rossz a helyzetem, már az elején ki vívtam magamnak a tisztelet csak össze kellett ütnöm a legnagyobbal Ivica Hristov-al. Megvert, mint annak a rendje, de a tiszteletet kivívtam magamnak, addig még senki nem mert felállni neki.​


Az első barátság?
Ivica már majdnem 18 éves volt, amikor megismerkedtünk. Neki már volt egy élete kint a világba, így nem csodálom, hogy senki nem mert vele kötekedni, mert mindenki tudta kikkel mozog és miket csinál. Hát én nem tudtam. Nem sok kellett hozzá, hogy cimborák legyünk és bevezessen ugyanabba a világba melyben ő is tevékenykedett. Nem tagadom, tetszett. Tetszett az, ami velem történt, hogy valaki keres, hogy valaki azt mondja nekem, gyere megyünk. Eleinte semmi komolyabb dolgot nem csináltunk. Verekedések, lopások, pitiáner rablások, behajtások. Ezekből legalább egy kis pénzhez is jutottam. Ivica amilyen gyorsan betöltötte a 18. életévét, olyan gyorsan szívódott fel. Egyik nap még a születésnapját ünnepeltük, alkohol, drog, amit csak el tud képzelni az ember, másnap, mint aki köddé vált. Nem tudtam mi tévő legyek, nem értem el sehogy, talán történt valami a buli után? Reménykedtem benne, hogy előbb utóbb elő kerül. A rendőrségre nem mehettem, amúgy is mit tudtam volna nekik mondani? Így csak vártam. Teltek a napok, hetek, hónapok. Ivica-ról semmi hír, addigra pénzem is alig volt. Mit tegyek? - Tettem fel magamnak a kérdést. Arra az elhatározásra jutottam, hogy folytatom egyedül. Nem vagyok büszke a tetteimre, hogy csak az idősebbek voltak, akiket kiraboltam. De viszont soha nem bántottam őket, nem is volt rá szükség igazából. Idő közben betöltöttem a 18. életévemet, így nem volt választásom, mennem kellett az otthonból. A nagy betűs élet. Most komolyan? Ezt nevezik úgy, hogy nagybetűs élet? Vicc az egész. Na mindegy is. Neki vágtam egymagam azzal a hülye ötlettel, hogy majd boldogulok ahogyan eddig is, vagy nem. Lesz, ami lesz. Viszonylag hamar találtam egy kiadó szobát, hogy legyen hol aludnom. Viszonylag olcsó is volt, így egy-két nap alatt össze loptam és raboltam annak az árát. Fél évig tudtam tartani ezt a felállást, aztán jött a következő pofon. Hát igen, azt hittem nagyobb halakra is rámehetek, és nem csak az idősebb korosztályra. Rosszul hittem. Természetesen pont kifogtam egy civil ruhás rendőrt. Próbáltam elmenekülni, de nem sikerült. Bevittek, kihallgatás meg minden, amit ilyenkor tenni szoktak. 48óra múlva amikor éppen vártam a sorsomra, jött a meglepetés! Egy ismeretlen letette értem az óvadékot. Mire kiengedtek az illető eltűnt. Nem tudtam hova tenni a dolgot, nem értettem ki tehette és hogy miért. Őszintén nem is érdekelt. Örültem annak, hogy kint vagyok. Már este volt, így elindultam hazafelé, vagyis a szobámba. Éppen egy pislákoló utcai lámpát figyeltem, amikor hirtelen minden elsötétedett.​


Innen már nincs vissza.
Mi a fasz? Valaki leütött, de még most sem látok semmit, a kezeim megvannak kötözve, fejemen zsák volt. Ki tette ezt és mi a faszt akar tőlem? Ezek a gondolatok futottak át az agyamon. Hirtelen lerántotta valaki a zsákot a fejemről. Egy kopasz rosszarcú, kb 40 éves kigyúrt férfi volt. Nem volt ismerős, így tippelni sem tudtam mit akarhat tőlem. Kezébe egy fegyver volt, nem kérdezett semmit csak homlokon ütött a markolattal. Kurvára fájt, és dőlt belőlem a vér. Felordítottam, hogy mit akarsz tőlem te kopasz geci?! Egy félmosoly elhagyta az arcát, és ismét megütött. A jó hír, hogy legalább gyomorba és nem a fejemet. Csak ennyit mondott: - Ivica Hristov, beszélj! - Életemben nem hallottam ezt a nevet, ki a faszom az? Ivica mibe kevertél bele? Mi az, amit ez a fasz meg akar tőlem tudni? Soha életemben nem köptem be senkit, nem most fogom elkezdeni. Úgyis szar az életem, ha meg kell halnom emiatt, legalább büszkén halok meg. Belül természetesen rettegtem, ez kívül is látszódott mert úgy remegtem, mint aki meztelenül van az északi sarkon. - Vicces, nem hallottad még az egyetlen ember nevét, akivel együtt raboltatok? - Nekem ilyen nem rémlik. - Hol van most? Beszélj! Hallgattam, egy szót sem mondtam csak próbáltam látni a vértől, ami a fejemen csurgott végig. Kaptam még egy pofont, amitől besípolt a fülem, és az összes létező nyál és vér a számba szökött. Ahogy közelebb hajolt, hogy megint megkérdezze, én leköptem. Ha úgyis rommá ver, had adjak neki én is valamit. - Ott folyik az arcodon! Feleltem neki, és amennyire tudtam az arcába röhögtem. Azt gondoltam itt a vége, ezért tuti megöl, de legalább mosollyal az arcomon lépjek át a túlvilágra. Pár pillanattal később a halántékomnál éreztem a fegyverét. - Utolsó esély, hol van Ivica? Miközben ez a mondat hagyta el a száját, hallottam ahogy kibiztosítja a fegyverét. - Dögölj meg, ha tudnám sem mondanám meg! Éreztem, hogy megfogja húzni a ravaszt így becsuktam a szemem. Mondják, hogy a halál árnyékában lepörög életünk filmje. Nos szerintem ez nem így van. Semmilyen film nem pörgött le előttem, csak is Tatjana angyali mosolyát láttam. Meghúzta a ravaszt, csak egy kattanás történt. - Nem volt golyó a tárba. Mire kinyitottam a szememet csak lassú tapsolást hallottam a hátam mögül, és hogy valaki azt mondja: Látjátok srácok? Mondtam én, hogy nem fogunk vele félre! Pár másodperccel később a kezeim újra szabadok voltak. Újra tudtam mozogni már amennyi erőm maradt a mozgásra, egyből letöröltem a fejemről és a szememből a vért. Hátra fordultam, ahol Ivica állt két másik emberrel. Minden maradék erőmet összeszedve felálltam és elindultam Ivica irányába! - Megöllek a kurva anyádat! Kettőt alig léptem és össze is estem, közben természetesen elájultam és a földre rogytam. 26óra múlva keltem fel egy ágyban. A sérüléseim bekötözve, a fejem majd szét robbant. Alig éltem. Ivica az ágyam mellett ült és várta, hogy felébredjek. Nagyon dühös voltam rá, de nem bírtam mozogni, beszélni is alig. Elmondtam neki, hogy megfogom ölni, erre csak mosolyogva bólintott egyet és azt felelte: Ebben semmi kétségem testvérem. Adott egy pirulát, azt mondta gyógyszer és hogy ez segíteni fog helyre jönni. A kezembe adott egy pohár vizet is, hogy vegyem be a gyógyszert, a vizet igyam meg és pihenjek, ő majd később visszajön. Így is tettem. A gyógyszer rendkívül gyorsan hatott. Elmúlt a fejfájásom, de szinte abban a pillanatban ki is ütött. Nem tudom pontosan talán 10 óra múlva Ivica felkeltett és elmagyarázta mi is a helyzet. Azért tűnt el, mert lehetősége volt egy maffia berkein belül tevékenykedni, ő pedig kapott az alkalmon és meg is tette ezt. Elmondta, hogy már az elején szeretett volna magával hozni, de nem tehette meg, előbb ki kellett vívnia magának a tiszteletet és azt, hogy adjanak a szavára. Megkérdeztem, hogy miért nem adott magáról semmi életjelet, a válasza egyszerű volt: Minél több emberrel álunk kapcsolatba annál nagyobb veszélynek vagyunk kitéve mind mi mind pedig akivel a kapcsolatot tartjuk, a cél az érinthetetlenség. Megértettem a mondani valóját, jobban belegondolva igaza is volt, bár hallani lehetett, hogy ezek a szavak a szájába lettek adva. Tudtam, hogy Ivica nem ilyen okos. Rövid beszélgetésünk végére érve azt mondta reméli, hogy nem szeretnék kihátrálni mert az nem lenne jó se neki se pedig nekem. Kicsit úgy éreztem, hogy mintha megfenyegetett volna, de eszem ágába sem volt meghátrálni. Hiszen a mostani életemnél csak jobb következhet be. 2hét alatt már majdnem teljesen felépültem a sérüléseimből így Ivica bemutatott azoknak az embereknek, akik az alvilágban a testvériség néven voltak ismertek. Neveket itt nem említenék csak egyet őt is inkább csak úgy említem, mint ahogyan mi hívtuk. Apánk. A testvériségben mindenki egyen jogú volt, aki már átesett az avatáson kivéve apánk, ő volt a mi, hogy is fogalmaznak erre felé? A főnökünk, bár sokkal több volt, mint főnök nem véletlenül viselte ezt a becenevet. Az ő tiszteletét könnyű volt elnyerni viszont a bizalmát sokkal nehezebb volt kiérdemelni. Az első találkozásunknál elmondta, hogy az az ember, aki az életét adná egy testvériség tagjáért az már kiérdemli az ő tiszteletét, de nem bízik bennem mert az is lehet, hogy csak éppen Ivica miatt vagyok hajlandó feláldozni az életemet. Elmondta mik is lennének a feladataim, ha szeretnék hozzájuk csatlakozni. Félelmetesen nyugodt és megfontolt ember volt, amikor beszélt hozzám úgy éreztem, hogy végre én is nyugodt lehetek egy kicsit végre. Miután letisztázta velem, hogy drogot kell eladnom, illetve szállítanom csak bólogatni tudtam. Egy apró kérdés hagyta csak el a szám: Gyalog? Felnevetett és annyit mondott a többieknek: Látjátok ő meg mer szólalni, ti meg mind bevoltatok szarva amikor először találkoztunk! Kidobott egy kulcsot az asztalra, illetve asztala fiókjából kivett egy colt45-ös pisztolyt és azt is az asztalra rakta. Nesze fiam ezeket rakd el, egy motor áll a PUB előtt mivel te nem vagy egy félős gyerek azt használhatod erre a célra. Mi? Nem vagyok félős? Hát őszintén úgy bevoltam szarva, mint annak a rendje, de talán nem látja, ez lehet a szerencsém. Amikor felálltam a székből elvettem a kulcsot, és a fegyvert is. Kezével magához hívott valamit súgni akart. Ne hidd, hogy nem látom mennyire bevagy szarva mondta. Majd elköszönt, én is így tettem és kimentem a PUB-ból. Ivica megveregette a vállamat és elmondta vele fogok lakni. Döbbentem kérdeztem honnan van lakása. Mosolyogva mondta, hogy apának elég sok befektetése van és az egyik fedőcég ingatlanokkal foglalkozik, így nem egy lakás van a tulajdonában. Hozzá tette, ha bármi kifogásom van a vele lakással kapcsolatba akkor szóljak apának és biztos kitalál valamit. Megráztam a fejemet, nekem semmi bajom nincs vele, sőt örülök is neki. Rámutatott a motorra merre találom és elmondta a címet. Megkérdezte, hogy egyáltalán tudom e hogyan is kell motort vezetni, megráztam a fejemet. Nevetve csak annyit mondott: a legjobb kezekbe került ez a motor. Tartott egy gyorstalpalót, és elmondta vigyázzak mert kurva nagyokat lehet esni. Hát mit ne mondjak nem volt éppen zökkenő mentes az első utam, de nem volt tragikus. Másnap már kézhez is kaptam az első csomagot, amit tovább kellett adjak, hál istennek elég könnyen ment nem volt semmi probléma. Telt múlt az idő, de még semmi komoly dologban nem vettem részt, még nem bíztak bennem mindannyian, én voltam a zöldfülű így bárki bármit mondott nekem azt szó nélkül meg kellett csinálnom, így is tettem, amolyan mindenki szolgája szerepkör volt ez.​


Az első mindig a legemlékezetesebb!
Az első ölésem 20 évesen volt. Kimondottan egyszerű volt, ez egy úgynevezett avatás. Egy angol szarházi megütötte az egyik testvérünket. Már amúgy is félholtra volt verve, így nem volt sok dolgom. Ivica kezembe nyomott egy fegyvert. Nem mondott semmit, de nem is kellet neki, hisz tudtam mit várnak el tőlem. Még sosem öltem. A szívem a torkomba dobogott, a kezem remegett, ezt látta is az angol. Tudta mi vár rá ezért torka szakadtából üvöltötte nekem: PULL THE FUCKING TRIGGER YOU… Nem tudta befejezni a mondanivalóját, halott volt. A hullát szerencsére nem nekem kellett eltakarítanom, de végig néztem hogyan is kéne eljárnom, ha esetleg egyedül kell majd ilyet intéznem. 20 éves koromra tiszteletbeli tag lettem. Ivica elmondta, hogy mindenkinek van egy emléke az első gyilkosságáról majd előhúzott egy gravírozott töltényhüvelyt. A tölténybe egy név volt gravírozva: Igor. Igor egy régebbi tag volt, aki nem kevés pénzt és drogot lopott tőlünk és le akart lépni. Szerencsétlenségére mi előbb találtunk rá, mint ahogyan ő el tudott volna menekülni a városból. Így Ivica végzett vele, ez volt a feladata, amit ő végre is hajtott. Tanácsolta, hogy tegyek én is így. Nekem más emlékem van, egy tetoválás, amit közvetlen másnap csináltattam. A talpamra varrattam a szemétláda nevét, így minden lépésemmel egyre lejjebb taszítom őt a pokolba. 24 éves koromra nagyon sok balhéba részt vettem, bankrablás, rendőrgyilkosság, verekedések, vallatások. Akkoriban apa nagyon sok időt szentelt rám, sokat tanított és sokszor elmondta, ha hibásak a meglátásaim vagy túl elhamarkodottnak tartja a döntéseimet. Nyugalomra és átgondoltságra tanított, amik mára már a legjobb tulajdonságaim közé tartoznak. Elmondta azt is miért nincsen családja, és miért tanácsolja, hogy tegyek én is így. Igaza volt, ha minket nem is tudnak megfogni a szeretteinket igen. Nem szerette volna, hogy olyan személyt veszítsünk el, aki fontos nekünk, lehet az szerelem, gyerek vagy bárki, akinek az elvesztése miatt esetleg végzetes hibát követhetünk el. Nem tiltott minket ezektől csak féltett minket, soha nem mondta, de a többiektől megtudtam, hogy az ő feleségét és 14éves gyerekét brutálisan meggyilkolták, mert őt nem tudták. Pokoli érzés lehetett, csak is magát hibáztatta és igaza is volt, mindannyian tudtuk, ha velünk történne ilyen, azt csak is magunknak köszönhetnénk.​


A nagy feladat.
2hónappal ezelőtt apa magához hívott. Elmondta, meglátása szerint nagyon sokat értem az idő múlásával és úgy gondolja alkalmas lennék arra, hogy Los Santos-ba utazzak, ahol szabad kezet kapnék egy saját csapat vezetésére. Hozzátette, ha elvállalom akkor egy ott frissen vásárolt PUB lenne a fedő cég majd, ha minden jól alakul későbbiekben egy GYM üzemeltetésével kéne foglalkoznom. Persze ez csak a fedő story. Szeretné, ha sok befolyásunk lenne Los Santos területére mind drog, mind pedig a fegyverkereskedelem terén. Elém rakott egy zöld könyvet és egy borítékot. Azt mondta, ha elfogadom és elutazok, akkor ezek kelleni fognak a probléma mentes államokba jutásom érdekében. Nem haboztam egyből igent mondtam az ajánlatra. Elvettem a borítékot, amiben egy repülőjegy és 25.000$ volt. A repülőm 1hét múlva indult így gyorsan kellett cselekednem. Mindent megköszöntem a testvéreimnek és elbúcsúztam tőlük. Kíváló minőségű hamisított zöld könyvet kaptam, amit probléma nélkül elfogadtak a belépéskor és köszöntöttek az államokba. A repülő utat egy hosszas buszút követte, azután taxi és végre megérkeztem.​


 
Utoljára szerkesztve:

Rikol

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:81
Dragomir Mirkovic

Kezdjünk neki.
Mielőtt elindultam apa elmondta hol találom azt a raktárhelyiséget, ahova a beérkező fegyverek és drogok fognak jönni. Nem tétlenkedtem egyből oda vettem az irányt. Meglepetésemre a raktár mellett várt 5 autó. Hmmm ezekről nem esett szó lehetséges, hogy valaki már elkezdte volna az itteni tevékenykedést? Az nem lehet apa azt mondta a nulláról kell felépítenem itt mindent csak egy kis kezdő lökést kapok. De a kocsikról nem esett szó, mindegy is beakartam lépni a raktárba abban a pillanatban megcsörrent a telefonom. Felvettem, egy hangtorzított hang beleszólt: A mögötted álló fehér kocsiba találod a raktár kulcsát, a raktárban pedig a többi kocsi kulcsot. Letette még mielőtt beleszólhattam volna, megpróbáltam visszahívni, hisz lett volna még pár kérdésem, de nem csöngött ki csak kisípolt. Tudtam, ezt a számot soha többet nem fogom elérni. Az információ átadása ezen formája nálunk bevett szokás volt. Estére járt így csak pakolásztam a raktárba és a fedő cég dolgait intéztem. Nem tudom mikor aludhattam el a laptop előtt, de nem is lényeges. Másnap felkeltem és újult erővel neki kezdtem a munkának. Dél körül lehetett amikor megéheztem ezért kocsiba ültem és elindultam egy étterem felé. Értékelések alapján a Drusilla’s étterembe mentem. Megérkezésemkor egy elég csínos és szimpatikus hölgy állt az étterem bejáratánál, azt hittem telefonál, de csak magába motyogott valamit. Akaratlanul is meghallottam mit motyog. Értetlenkedett, hogy nem talál egy rendes munkát sem a városba. Nekem éppen munkaerő kellett, neki meg munka. Leszólítottam mi baj származhat belőle. Meg beszéltünk 10 perc múlvára egy megbeszélést. Amíg vártam rá elfogyasztottam az ebédemet, ami a közelgő megbeszélés miatt csak egy rántott húsos szendvics volt. Éppen az utolsókat nyeltem amikor megérkezett. Viktoria Eisenhower néven mutatkozott be. Én is bemutatkoztam és megkértem meséljen magáról kicsit. Beszélgetésünk alatt tisztán kivehető volt, hogy a fedő cég HR-es pozíciója lenne neki a tökéletes szerepkör. Fel is ajánlottam neki ezt az állást amire ő rábólintott. Nem avattam be semmilyen piszkos ügybe, Viktoria nem tűnt olyan személynek, aki az alvilágba szeretett volna tevékenykedni. Sőt szerintem egy pisztoly látványától is elájult volna. De arra a pozícióra amire felvettem arra tökéletes. Meetingünk vége után megmutattam neki a raktárat ahová szerettem volna, ha talál nekem munkaerőt. Adtam neki kulcsot és a szerződését is megírtuk. Nagyon jó megérzésem volt vele kapcsolatba, remélem nem fogom megbánni a döntésemet.​

 
Utoljára szerkesztve:

Rikol

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:81
Dragomir Mirkovic


Jöhet a következő.
Egy részről örültem, hogy Viktoria személyében találtam egy HR-es alkalmazottat. Másrészről pedig tudtam, kelleni fog mellém egy másik ember, aki segít nekem azokban a dolgokban, amikből szeretném őt kihagyni. Fel is adtam egy hirdetést melyben raktári kisegítőt kerestem. Nem telt el fél óra, jött is az első üzenet. Megbeszéltünk egy személyes találkozót. Meglepetésemre egy szerb származású úr jelentkezett, Radovan Matovic. Megkértem, folytassuk anyanyelvünkön a további beszélgetést, ha neki ez nem probléma. Radovan egyből bele egyezett, elmondása szerint még örömöt is okozott neki a szerb szó hallatta. Lehetséges, hogy származásunk egyezése miatt, de roppant kíváncsi lettem, hogy milyen ember is lehet ő. Kérésemre mesélt magáról, miközben a parton ülve szemléltük a lenyugvó napot. Radovan egy érzelmekkel teli ember, akinek sok gondja volt az élettel, de ebben a világban mára már az a furcsa, ha valakinek zökkenő mentes az élete. Sok mindent megosztott magáról, én annál kevesebbet. Apától megtanultam, hogy minél többet tudunk az embereinkről annál jobb tanácsot tudunk nekik adni, de nem szabad őket túl közel engedni magunkhoz mert az gyengeséghez vezethet. Ha gyenge a vezető könnyen támadható, és ez bukást eredményezhet. „Mindent tudj az embereidről, de ők minél kevesebbet tudjanak rólad.” Ezt a tanácsát szem előtt tartva tettem én is. Beszélgetésünk végén tettem neki egy ajánlatot, ő belement. Ezután a raktár felé vettük az irányt, ahol megírtuk a szerződését. Szóban és írásban is kiemeltem neki egyetlen egy pontot. Tilos kinyitni a dobozokat, amiken nincs feltüntetve a tartalma. Úgy tűnt megértette. Nekem pár napra el kellett utazzak a PUB ügyeit intézni. Erről őt és Viktoria-t is értesítettem, úgy gondoltam ketten probléma nélkül el tudják majd látni a nekik kiosztott feladatokat. Félig igazam is lett, ám jött a nem várt kérdés Radovan-tól.​

 
Utoljára szerkesztve:

Rikol

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:81
Dragomir Mirkovic


Az első bizalmas.
Mihelyst visszaértem a városba szinte egyből megkerestem Viktoria-t. Büszkén mesélte nekem mit sikerült intéznie. Bár még meg sem nyitott a PUB ő már személyzetet is intézett hozzá. Nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan és ilyen könnyen fogja teljesíteni az első feladatod. Mondhatni lenyűgözött, nem mondtam neki mert így is akkora önbizalma van, hogy 5embernek együtt véve nincsen ennyi. Ezután felkerestem Radovan-t, hogy is fogalmazzak vele nem alakultak ilyen simán a dolgok. Szerintetek mit csinált ez a jó ember? Persze, hogy megszegte az egyetlen egy piros betűs szabályt. Nem ismertem eddigre még olyan jól így nem tudtam, hogy elment e a rendőrségre a szerzett információval. Bár reménykedtem, hogy nem tette, nem akartam őt megölni, de minden pillanatban kész voltam ezt megtenni. Kérdőre vont a ládák tartalma miatt. Vicces nem? Ő vont engem kérdőre. Szerettem volna őt mindenbe belevonni szépen lassan. De ez nem a terveim szerint alakult, hát alkalmazkodtam. Apa tanítása jutott eszembe, amit egyszer mondott: Az a vezető, aki a nem várt helyzetbe, nem tud alkalmazkodni és úgy alakitani a továbbiakat, hogy az neki jó legyen, az nem való ilyen pozícióba. Így hát megpróbáltam a kezembe venni a dolgot. Nem stresszeltem túl a dolgot, kifejezetten nyugodt hangvételbe beszéltem vele végig. Ezt tartom az egyik fő erősségemnek. Visszatérve Radovan-ra, beavattam pár kisebb részletbe, figyelve a reakcióját. Nem akart kihátrálni, és diszkrécióját bizonygatta felém. Ezen dolgokból kiindulva, a délutáni piszkos ügyeimre magammal vittem. Nem volt nagy dolog csak egy táska pénzt kellett átadnunk egy helyi dílernek. A többi ment magától, hamarosan ezekről is beszámolok.


 

Henzó

Individuum
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:311
-
HCRP elbíráló hozzászólás
Szia @Rikol2000

Átnéztük a karaktertörténetedet és örömmel értesítelek róla, hogy HCRP minősítést nyert.

Továbbiakat In Game tudod intézni.
 

Rikol

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:81
Dragomir Mirkovic


Ezt helyre kell hozni.
Mint azt már leírtam Radovan-nal szépen haladtunk a céljaink megvalósításába. A jobb kezem lett rövid idő alatt. De elkövetett egy hatalmas baklövést. Amikor raktárunkba pakolta el éppen a frissen szerzett fegyvereinket Viktoria rányitott. Képzelhetitek a reakciókat, sikítás, sokk, szaladás, utána szaladás végül pedig Viktoria elhajtott. Mondtam, hogy Viktoria nem az az ember, aki halom számra fogja ölni nekünk a rendőröket. Radovan értesített a történtekről. Előtte teljesen más okból próbáltam elérni Viktoria-t mindezt sikertelenül. Radovan beszámolója után világossá vált számomra miért vált köddé, így elkezdődött a keresése. A történtek előtt Viktoria felvett egy lányt a PUB-ba pultosnak, Katherine Jovanovic személyében. Bár még nem találkoztam vele személyesen egyedül ő jutott eszembe, aki segíthet nekünk. Így a PUB felé vettem az irányt, odaérkezésemet követően szóba elegyedtem vele. Katherine egy igazán csínos fiatal lány, de nem volt idő bájcsevejre hisz Viktoria akár a rendőrségen is tehetett volna éppen vallomást. Elmagyaráztam Kath-nek ki is vagyok és mit is szeretnék tőle. Kath hamar felfogta, hogy én vagyok az ő főnöke és kérésemnek eleget téve találkozót kért Viktoria-tól. Megkértem őt arra, hogy ha Viktoria meglett azonnal értesítsen engem. Körülbelül 3 óra múlva jött egy SMS, Kath küldte. Csak annyit írt, hogy a PUB-ba vannak. Azonnal oda indultam, hogy beszélhessek Viktoria-val. Amint beléptem a PUB ajtaján Kath ott volt de Viktoria sehol, Kath elmondta, hogy idő közben Radovan is megérkezett és hátra mentek az irodájába. Kath-nek megköszöntem, amit tett majd megkértem, hogy távozzon. Kath személyében talán megtaláltam még egy bizalmast? Ez később biztos kiderül abban a pillanatban más gondot kellett elsimítani. Ahogy egyre közelebb értem az irodához egyre nagyobb zaj szűrődött ki onnan. Kétségtelen volt, hogy Viktoria és Radovan veszekedését hallom. Amikor beléptem az iroda ajtaján Viktoria kicsit megszeppent, mintha félelmet láttam volna a szemében ahogyan rám nézett. Megkértem, hogy üljön le, de nem tette, én azért leülök, ha nem zavarja Ms.Eisenhower, tettem hozzá. Erősségemet kihasználva nyugodt hangvételben beszéltem vele végig, ennek meg is lett az eredménye, rövid időn belül lenyugodott és helyet foglalt. Nem akartam bántani, de el kellett érnem, hogy tartsa a száját. Megfenyegettem, nem kimondottan őt inkább az őt körül vevő emberek biztonságát. Apának igaza volt, csak sebezhetővé tesz minket, ha valaki iránt olyan érzelmeket táplálunk, mint Viktoria egy másik hölgy iránt. Egyszerűen megkértem, hogy folytassa a kitűnő munkáját cserébe vigyázni fogunk rá és kedvesére is. Megértette és belement az alkuba. Hagytam tehát elmenni, majd szóltam Radovan-nak, hogy Kath figyelje minden elkövetkezendő lépését és a legkisebb gyanús lépéséről is értesítsenek. Csak utána gondolkoztam el, hogy lehetséges ez? Egy ilyen fiatal lány mint Kath, ilyen gyorsan elnyerte a bizalmamat, holott alig beszéltem vele. Lehetséges, hogy most én követtem el baklövést?



megmagyarazas.png
 

Rikol

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:81
Dragomir Mirkovic


Mehetett volna jobban is.
Nagyon szépen haladtak a dolgok, Kath nagyon hamar bebizonyította, érdemes volt benne megbíznom. Viktoria lelkiismeretesen végezte tovább a munkáját, és lőni is gyakorolt. Radovan pedig minden háttérmunkát becsületesen elvégzett. Új embereket szereztek, bővült a csapat. Elég egyértelmű, hogy nekem azokra az emberekre kell fókuszálnom, akik tisztába vannak azzal, hogy ki is vagyok. Így is tettem, mivel sikeresen kiépítettem egy belső kört nem is volt más dolgom csak ezt a hármast úgy irányítani, hogy nekem ne kelljen olyan személyekkel foglalkoznom, akiket nem személyesen én vettem fel. Amolyan piramis rendszer, nekik is lett egy kis hatalmuk ezáltal jobban tiszteltek engem, én meg távol tartottam magamat attól, ha esetleg egy rendőrnek sikerül beépülnie. Mire egy friss ember oda jut, hogy engem megismerjen addigra olyan dolgokat kell véghez vinnie, amiket egy rendőr vagy más egyéb szervezet embere nem tesz meg. Ráadásul ott vannak előtte a többiek, amolyan szűrőknek. Felelőséggel tartozom nekik, úgy ahogy ők nekem, ők nem a csicskásaim, hanem a bizalmasaim, ezzel ők is és én is tisztába vagyok. Mindenkinek megvolt a saját feladata, kezdtünk össze szokni. Talán Kath és Radovan jobban is a kelleténél. Ők ketten elég sokat veszekedtek, de őszintén szólva szerintem ez volt nekik az előjáték. Kath egyik nap hívott két tagot, akik az egyik rablásunkba segédkeztek. Nem is ez a lényeges, hanem hogy a balhé után nem váltak el útjaink. Többet akartak abból az életből, amit mi élünk. Kath elmondta nekik, hogy majd értesíti őket, ha van számukra megfelelő munkánk. Amikor elmentek egyből hozzám fordult. Bólintottam, hogy jöhetnek, de csak ha Kath elválalja az irányításukat. Innentől a kezébe adtam a döntést. 2hétig minden ment ahogy mennie kellett, csakhogy Kath sürgős találkozót kért tőlem. Az egyik új emberéről volt szó Rhys-ről. De előtte térjünk ki egy kicsit Kath-re. Kath korántsem az angyali teremtés, mint azt elsőre gondolnánk. Kitűnően lő, a ravaszt habozás nélkül húzza meg, a drogokról mindent tud, sőt még használja is őket nem amatőr szinten. Szépsége mellé ráadásul társul még egy kis ribanc vér is. Egyszóval veszélyes, nem is kicsit. De térjünk is vissza a kérésére. Rhys többet akart tőle, többszöri visszautasítást követően Rhys közölte, ő bizony nem tartozik hozzánk. Ezzel bizony már árulást követett el. Ezek után Kath jobbnak látta Rhys eltüntetését, fel is vázolt nekem egy tervet. A terv nem volt egy légből kapott ötlet, nem most találta ki, készült rá és csak arra várt, hogy ezt kivitelezhesse. Nem vicceltem veszélyes. Egyből rábólintottam így neki kezdhetett az előkészületeknek. Pofon egyszerű terv, Kath elhívja Rhys-t egy találkozóra, ahol erőfölénybe kerülünk és Kath elrendezheti, amit szeretne. Könnyűnek hangzik nem igaz? Az is! Kivéve, ha van egy embered, akit Jurij Aslanov-nak hívnak. Na vele semmi sem könnyű egy nagyon jó gyerek amúgy csak annyit szívott előtte, hogy hangokat hallott vagy én nem tudom, de a semmiből két-két golyót belerepített Rhys lábaiba, amitől ő menten összeesett. Elsősegélyre senkisem volt felkészülve ő meg nagyon gyorsan elvérzett. Nem akartuk megmentetni de ennek nem így kellett volna alakulnia.



 

Rikol

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:81
Dragomir Mirkovic


Minden a feje tetején.
Teljesen felborult mára minden, de kezdjük talán az elején. Viktoria és Radovan halottak. Viktoria megszerezte a fegyverraktár tervrajzát és Kath-tel kidolgoztak egy tervet. A tervet szépen prezentálták nekem, mindenkinek megvolt a feladata. Nem maradt más hátra, mint a többiek beavatása és a terv kivitelezése. Egész jól haladtak a dolgok, a két fúró ember már négy széfet kinyitottak, csak ekkor hallottuk meg az első szirénákat. Viktoria feladata az információ közlése volt a benti emberek felé. Nem is gondoltuk, hogy a rendőrök onnan is támadni fognak. De bekövetkezett, Viktoria ezt jelezte rádión és Kath egyből a segítségére sietett. Sajnos mire Kath oda ért és leszedte a rendőrt, Viktoria már két golyót is kapott. Ebből csak az egyik volt veszélyes helyen, a combján. Időközben a bentiek végeztek a fúrással így eljött a menekülés ideje. Sikerült megtisztítanunk a menekülésre szánt útvonalat, így a bentiek kijöhettek és az egész csapat megindulhatott a találkozó pontra. A találkozó ponton egy csónak várt ránk, amivel tovább indultunk egy szigetre. Kath nagy nehezen elsegítette Viktoria-t a találkozó pontra, ahol besegítettük őt a csónakba és azonnal neki kezdtünk az elsősegélynek. Egy darabot leszakítottam a pulóveremből és a lába köré tekertem, amennyire csak tudtam megszorítottam, hogy csillapodjon a vérzése. Viktoria nagyon sok vért vesztett addigra, így amint biztonságba éreztük magunkat, az első szigetnél kikötöttünk. Kisegítettük, jobban szemügyre vettem a sebét, amiben még ott volt a golyó. Nem vagyok orvos és senki sem rendelkezik ilyen tapasztalattal a csapatból. Viktoria kezdte elveszíteni az eszméletét gyorsan kellett cselekedni. Késemért nyúltam és megpróbáltam kipiszkálni a golyót, hogy rongyot tömhessünk a lukba. A golyó annyira mélyen volt, hogy nem tudtam volna anélkül kipiszkálni, hogy ne okozzak vele nagyobb bajt. Azonnal kórházi ellátásra volt szüksége ezért vissza segítettük a csónakba és azonnal elindultunk. Viktoria fél úton elvesztette az eszméletét és kizuhant a csónakból. Mire lelassítottunk és visszafordultunk addigra Viktoria-t elnyelte a víz. Egy nyereséges rablás, ami így mégis veszteséges lett mivel elvesztettünk egy számunkra fontos embert. Nem tudtunk feltétel nélkül örülni azoknak a tárgyaknak, amiket sikeresen kihoztunk.






Mileta Vasic.
Viktoria halála után két nappal kaptam egy titkosított üzenetet Szerbiából. Küldenek egy embert mert hallották, hogy kevesebben lettünk. Nem értettem, azt hittem szabad kezem van és nem szólnak bele most meg mégis? Este jött az üzenet a telefonomra, megjött az ember és találkozni akar velem. Találkozónk során elmondta, hogy apa küldte mert félre siklott egy akciónk. Semmit nem tudtam Mileta-ról de ránézésre nem egy kedves ember. Szerbiába csak ilyen emberekkel voltam körül véve így nem okozott ez gondot. Az már inkább, hogy egy olyan ember tudja a kilétemet, akit nem is ismerek, egy helyről jöttünk mégsem találkoztam vele soha? Mileta-t körbe vezettem a pincékbe, mivel este volt többre nem jutott idő. Nem tetszett nekem ez a helyzet így elhatároztam, hogy másnap azonnal Szerbiába utazok tisztázni a dolgokat. Apa szívesen fogadta érkezésemet és azonnal tudtam vele beszélni. Szinte azonnal neki szegeztem kérdéseimet Mileta-val kapcsolatba, apa minden kérdésemre választ adott. Mileta egy kegyvesztett ember volt, nem ölte meg a saját apját amikor meg kellett volna tennie. Évekre egy másik országba küldték szaros kis dílernek. De kiemelkedett és nagyon jó számokat produkált így apa úgy gondolta, hogy hibája után kap egy második esélyt. Másodjára nem habozott és meghúzta a ravaszt amikor legjobb barátját kellett likvidálnia. Apa úgy látta, hogy ilyen képességekkel segíthet nekem, hogy a Los Santosi drog biznisz hamarabb legyen sikeres. Elfogadtam apa döntését, de nem értettem vele teljesen egyet. Három napot töltöttem Szerbiába és utaztam is vissza Los Santosba. Mileta addigra önkényesen munkához látott bár erre semmilyen engedélyt nem kapott. Ez Radovan-nak nem is tetszett, és nem egyszer szólalkoztak össze. Mileta felvett egy dílert Blaire Duncan-t, aki drogot és pénzt kapott cserébe. Blaire nem veti meg a drogokat, sőt azok nélkül létezni sem nagyon tud, és ez Radovan-nak nem tetszett, aminek többször is szót adott. Távol létem alatt tettlegességig fajultak a dolgok és Radovan késsel fenyegette meg Mileta-t és Blaire-t is. Radovan nem volt tisztába, hogy ezt Mileta nem fogja annyiban hagyni és tiszteletet akar magának. Amikor visszaértem a pincébe Mileta, Blaire és Kath voltak ott. Mileta beszélni akart velem, de abban a pillanatban Radovan is megjelent. Mileta egyből lábon lőtte, hogy revansot vegyen, és láttam a szemébe, hogy nem fog ennyiben maradni a történet. Nálunk sajnos ez mindig is így ment, nem egy ilyet láttam és néztem végig. Agresszívak vagyunk és Mileta erre az egyik legjobb példa. Én semmit nem tudtam a dolgok előzményéről és egyből kérdőre vontam Mileta-t. Elmondta a történteket így egyet kellett vele értenem, pontosan jól tudtam, hogyha nem vehet revansot köpni fog apának és én leszek gyengének beállítva. Nem akartam megtudni mi lenne erre apa reakciója. Mileta az engedélyemre várt, hogy megölhesse a jobb kezemet. Döntés előtt álltam vagy hagyom vagy beláthatatlan következmények fognak jönni. Nem akartam a szervezet ellen menni ezért hagytam neki. Mielőtt megadtam volna neki az engedélyt a fülébe súgtam, hogy ez az első és utolsó ilyen magánakciója különben dobozba fogom visszaküldeni őt apáéknak. Meghúzta a ravaszt így a jobb kezem holtan feküdt a pincénk padlóján. Egy órát kapott, hogy ő és a kis drogos dílere eltüntessék a holttestet. Képzelhetitek mennyi tiszteletet vívott ki Kath és az én szememben.



 

Rikol

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:81
Dragomir Mirkovic

Kath vs Mileta.
Eltelt 1hét a történtek óta Mileta érkezése és tettei fenekestől forgatták fel a már megszokott ritmust. A munkájára nem lehetett panaszom, hisz olyan számokat produkált, amire nem lehetett nem felfigyelni. Ez természetesen nem az ő érdeme volt, hanem a kutyájáé. Blaire egy tehetséges dílernek bizonyult, de ennél többet nem tudtam róla, sőt nem is érdekelt. A délután folyamán Mileta szólt rádión, hogy mindenkivel beszélni szeretne és menjünk a pincébe. Elsőnek értem oda, ő és Blaire már ott voltak és várták a többieket. Természetesen szerbül egyből kérdőre vontam, hogy mit keres itt Blaire. Azt mondta, hogy megbízik benne. Hogy bízzak meg Mileta emberébe, ha még benne sem bízok? Nem sokkal később megérkezett Kath és Zoran is. Mileta egyből neki is kezdett a mondandójának. A Kath-ékre bízott pincébe felmondtak a munkások, sőt még Blaire-t is péppé verték előtte. Mileta folyamatosan csak azt hajtotta, hogy Kath embere semmit nem csinál azon kívül, hogy Kath-et kezelgeti. Bezzeg az ő embere annyi pénzt hoz a konyhára 2nap alatt amennyit az övé 2hét alatt is képtelen volt összekaparni. Akármennyire is nem tetszett a felállás, de Mileta-nak igaza volt. Persze ezt még véletlenül sem adtam a tudtára, csak figyeltem a veszekedésüket. Szó szót követett míg elegem lett az egészből, és felemeltem a hangomat. Nem ovisokra van szükségem, akik egymásra mutogatnak, hanem egy csapatra, akik képesek együtt dolgozni. Még jóba se kell lenniük csak lássák el a nekik kiadott feladatot, az abból befolyt pénzt meg adják le nekem. Egyből abba hagyták a veszekedést és mindenkit elküldtem a dolgára. Mileta és Blaire ott maradtak, mivel még nem mutatta be személyesen Blaire-t. Bólintottam neki, de a nevemet nem mondtam. A beszélgetés végére megegyeztünk, hogy Blaire egyedül fogja mostantól vinni az egyik pince üzemeltetését. A maga stílusával közölte, hogy bízzam csak oda ő, amihez hozzá ér az úgyis arannyá válik. Mileta azzal a lendülettel hajánál fogva rántotta őt magához és oktatta ki, hogy nem érdekli vele milyen stílust enged meg magának, de én vagyok az az ember, akivel ezt nem teheti meg. Őszintén szólva tetszett Blaire mondani valója és önbizalma. Egy pillanatra mintha magamat láttam volna benne. Az egyedüli, aki vissza mer szólni. Talán rosszul ítéltem elsőre?




A fesztivál.
Elérkezett a szüreti fesztivál napja, nem igazán akartam rá elmenni de Kath megkérdezett, hogy nem e akarok vele menni. Miért ne? Előtte elmentünk hozzá, divatbemutatót tartott, hogy mibe jöjjön. Hát hol érdekel engem? Elmondtam neki, hogy mindenhogy csínos és nem a ruha teszi azzá, aki. Amikor megérkeztünk a helyszínre, már elég sokan ott voltak. Köztük Blaire is, Kath egyből mondta neki, hogy csapódjon hozzánk, ha már itt van. Így is tett és közösen vettük szemügyre a rendőrök bemutatóját, számomra érdekes és információ dús volt a bemutató. De ők halálra unták magukat. Mit is vártam két fiatal lánytól, akik csak végre bulizni akarnak? A bemutató végén egy stáb közeledett felénk, interjút szerettek volna készíteni velünk. Bólintottam és Kathre akartam bízni a dolgot. Mire oda fordultam egyik lány se volt ott, úgy köddé váltak ahogy ezt illik. Innen már nincs visszaút hát majd én válaszolok nekik. Az interjú végéhez érve elvonultam egy padhoz elszívni egy szál jointot. Mostanában egy kicsit rászoktam esténként, anélkül ugyanis elég nehezen tudok elaludni. Nagyon sok gondolat jár a fejemben, amiket csak így tudok eltompítani. Amint rágyújtottam hírtelen mind a ketten megjelentek körülöttem. Jól megszopattatok mondtam nekik nevetve, mert valljuk be, jól csinálták. Itt amúgysem Mr.Mirkovic-ként vagyok jelen hanem Dragomir-ként. Ez nem munka volt csak kikapcsolódás. Blaire csak vigyorgott tudtam, hogy hallotta a nevemet az interjú során, így bemutatkoztam neki. Csak annyit tett hozzá, hogy végre elérte, amit akart. Az este többi részében csak táncoltunk és buliztunk. Vége lett a fesztiválnak és mindenki ment a saját dolgára, másnap ugyanis dolgunk volt.



 
Utoljára szerkesztve:

Rikol

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:81
Dragomir Mirkovic

Egy rossz próbálkozás.
A szüretet követő napokban, Mileta felvázolt nekem egy ötletet, miszerint megismert pár fiatalabb srácot és kapóra jönnének, hogy terítsék a cuccainkat. Ő délutánra már lebeszélt egy találkozót velük, de szüksége van emberekre. Átgondoltam a helyzetet és beleegyeztem, délutánra megbeszéltünk mindenkivel egy találkozót a pincébe. Addig én is elrendeztem az aznapi teendőimet, kicsit megcsúsztam és talán 15 perccel később érkeztem meg a találkozóra. Addigra már az ott lévők mind átöltözve és fegyverrel a kezükbe vártak. Amint beléptem a pincébe egyből Mileta és Blaire veszekedésére lettem figyelmes. Mivel Mileta felvázolta a „B” tervet, ha a srácok esetleg nem szeretnének élni a nekik szánt feladattal, ezért Blaire teljesen kiborult. Megkérdeztem Blaire-t, hogy mégis mi ennyire kiborító benne, mire csak annyit felelt, hogy ő biztos nem fog kisujjakat vagdosni. Egyből Mileta-ra néztem és egyértelműen megtiltottam neki, hogy bármi ilyesmivel próbálkozzon. Nem mintha nem láttam volna még ilyet, sőt sok személyes tapasztalatom is van ilyen téren. De Mileta elfelejtette, hogy ahol ezeket megtehetjük, ott a város vezetés és a rendvédelem is a kezünkben van. Itt más a helyzet jelenleg. Elmondtam neki, hogy nagyon maximum egy verést tudhat be a „B” tervének. Ellenkezve és nem tetszését kifejezve, de bólintott. Átöltöztem, fegyvert, maszkot vettem magamhoz és elindultunk a helyszínre. Mileta-nak már ismerték az arcát így ő egyedül maradt a kocsinál, a többiek fedezékbe vonultak és vártak. Hamarosan a helyszínre értek a srácok is, szinte két gyerekről volt szó. Pár perccel később előjöttünk és körbe álltuk őket, én mögöttük álltam és hallgattam válaszaikat. Szó, szót követett végül kijelentették, hogy ők nem fognak szintetikus droggal foglalkozni. Mileta-nak nem kellett több tartotta magát a megbeszéltekhez és az egyiket fegyver tussal leütötte, a másikra pedig zsákot húztak és berakták a kocsiba. Én ott maradtam és rádión szóltam Kath-nek, hogy jöjjön értem. Addig átnéztem a kocsijukat és felírtam a rendszámot. Kath mihelyst a helyszínre ért, megkérdezte, hogy itt mi történt. Nagyvonalakban elmondtam neki és megkértem, hogy pofozza fel az ájultan fekvő srácot. Mileta nagyon kiütötte, két pofon után csak víz hatására tért magához. Kérdeztem róla pár dolgot, és beszéltünk vele pár mondatot. Kath-el kocsiba ültünk és elhagytuk a helyszínt. A pince felé vettük az irányt, ahol Blaire a bejárat előtt állt és szinte remegett. Kath bement én pedig megkérdeztem Blaire-t, hogy jól érzi e magát, csak annyit felelt, hogy ő az összes ilyen embert meg fogja ölni, akik gyereket bántanak. A szemében mérhetetlen harag és bosszúvágy volt. Elmondtam neki, hogy bent végig maradjon mögöttem. Nem ismertem őt így nem tudtam elképzelni mire tudna vetemedni. Kath éppen kérdőre vonta Mileta-t, hogy miért nem hívta őt az akcióra, és mégis, hogy képzeli, hogy gyerekeket ver. Amint ez a kérdés elhagyta a száját, Blaire elindult Mileta irányába, ekkor utána nyúltam és lassan visszahúztam őt. Éppen leakartam csitítani a kedélyeket, leraktam a nálam lévő fegyvert az asztalra, ekkor Blaire azonnal Mileta elé állt és arcon ütötte. Egy fél percig fordítok hátat és ez a lány máris megcsinálja magának a bajt, Mileta azzal a lendülettel pofozta fel, amitől Blaire egyből padlót fogott. Azonnal rendre intettem őket, és megmondtam Mileta-nak, hogy Blaire onnantól csak nekem felel, senki másnak, és egy ujjal se érhet hozzá, mi nem öljük a sajátjainkat csak árulás esetén.


A "bemutatkozás".
Napokkal később megkértem Blaire-t, hogy másnap este felé találkozzon velem a PUB-ba, ugyanis szeretnék vele beszélni. Megbeszéltünk egy időpontot és hozzá tette, hogy ott lesz a randin. Mint már említettem szeretem jobban megismerni azokat a személyeket, akik közvetlenül velem vannak kontaktba, és ez vele sincsen másképp, hisz nagyon sok kérdőjel van bennem vele kapcsolatba. Amikor másnap megérkeztem Blaire már a parkolóban volt. Bementünk, kikértük az italokat, és leültünk egy asztalhoz. Párat kortyoltam és neki kezdtem elmagyarázni miért is hívtam ide és megkértem, hogy meséljen magáról, mert pár dolgot nem értek vele kapcsolatban. Eleinte egy szót sem szólt, csak némán nézett, végül neki kezdett. Hosszasan és érzelmeivel küszködve mesélte el élete talán minden fájdalommal teli pillanatát, azt a sok szart, amit át kellett élnie. Mind végig figyelmesen és érdeklődve figyeltem őt. Baszki, nem csodálom, hogy egyedül a drogokba találta meg akkor a kiutat. Nem sajnáltam őt, pont ellenkezőleg. Amint befejezte mondani valóját, rá kérdezett az én múltamra. Kevésbé hosszasan, mint ő, de én is elmeséltem neki pár részletet az életemből, amit ő csillogó szemekkel hallgatott végig. A „bemutatkozások” után, még beszélgettünk egy kicsit. Tisztáztam az elvárásaimat felé és elmondtam, ha bármire szüksége van nyugodtan keressen. Megittuk, ami még előttünk volt, és elindultunk a kocsikhoz. Mielőtt beszállt a kocsiba, felém fordult, hirtelen megölelt és egy köszönöm hagyta el a száját. Nagyon meglepett, amit csinált, kicsit le is fagytam. Be szállt az autójába és elhajtott. Én még elszívtam egy cigit és gondolkozni kezdtem. Egy kicsit elszomorított a találkozó mert, ha ez a lány rendes körülmények között nőtt volna fel, most egészen biztos valami nagy multi élén lenne. Viszont örültem mert azt a tehetséget ami benne lakozik, nekem fogja kamatoztatni. Sokkal jobban a segítségemre lesz, mint azt én korábban gondoltam. Nagyon jó kapcsolatai vannak és valamiért nagyon sok információt megosztanak vele. Elpöcköltem a cigimet, beszálltam az autóba és én is hazamentem.

 
Utoljára szerkesztve:

Rikol

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:81
Dragomir Mirkovic


A következő heteim viszonylag nyugodtan teltek. Tárgyalások, eladások és a többi mára már rutinszerűvé vált dolgok. Mióta Blaire nekem dolgozik, egyre több időt töltünk együtt. Őszintén nem tudom, hogy örüljek e neki. Az egyetlen ember körülöttem akivel mindent megosztottam, ezért muszáj közel tartanom magamhoz. Leaglábbis azt hiszem muszájból csinálom. Amikor kérdezek úgy tűnik, hogy őszintén válaszol ezért én is így teszek amikor ő kérdez valamit tőlem. Amikor vele vagyok teljesen más embernek érzem magamat, nem agyalok semmin csak megélem a pillanatot. Minden emberem fontos a számomra, de nála más a helyzet, ő valamiért még a többieknél is fontosabb számomra. Minden nap elgondolkozok azon, hogy ez miért van. Érzek iránta valamit vagy csak magam miatt csinálom? Minden nap ugyanaz a kérdés, és minden nap megválaszolatlanul marad. Az egyik nap éppen úton voltunk vissza Sandy-ből amikor megláttunk egy égő hotelt. Mivel Blaire vezetett ezért egyből oda vette az irányt. Megállt előtte, leállította a kocsit és szótlanul kiszállt. Pár percig még a kocsiból figyeltem aztán kiszálltam én is. Némán nézett maga elé szemeiben csak a lángok tükröződtek. Én is elkezdtem figyelni ahogyan a lángok lassan felemésztik a hotelt. Felém fordult és halkan egy miért hagyta el a száját. Nem értettem a kérdését, ezért értetlenül vissza kérdeztem. Miért lettem neked fontos, csak egy drogos picsa vagyok. Mosolyogva megráztam a fejemet és elmondtam neki, hogy én sem tudom miért van ez, talán azért mert nekem is utat mutatott apa. Ha belőlem lehetett valaki, akkor belőle miért ne? Kicsit szótlan maradtam és elmondtam neki, hogy annó én is kaptam egy esélyt amivel tudtam élni. Most én szeretnék neki esélyt kínálni egy másik életre az, hogy ezzel ő élni fog e az csak az ő döntése. Látszott rajta, hogy nem tudja hova tenni a dolgot és mélyen gondolkozni kezdett. Az égő hotelhez hasonlította magát és megpróbált meggyőzni arról, hogy nincs semmi értelme annak amit csinálok. Idő közben megérkezett a tűzoltóság és neki kezdtek a munkájuknak. Le a kalappal előttük, percek alatt eloltották a lángokat és már csak egy füstölgő épület maradt. Blaire felé fordultam és csatlakozva a gondolat menetéhez hozzátettem, ha ő az az égő hotel akkor én vállalom a "tűzoltó" szerepet, és nem fogom cserben hagyni. Nézd meg ebből is mi maradt, tette hozzá halkan fejét rázva. Nevetve csak annyit tudtam hozzá tenni, hogy erre a hotelre csak az felújítás vár már csak. Elmosolyodott, mióta kiszálltunk a kocsiból először, megköszönte a beszélgetést beszálltunk a kocsiba és visszza indultunk LS-be.​


123467.jpg


Én és a kosarazás

Másnap egy talalkozóról jöttem ki amikor, Blaire írt egy SMS-t, miszerint találkozni szeretne velem és, ha van egy kis időm Vespuccin vár. Visszaírtam neki és felé vettem az irányt. Amikor megérkeztem nagy mosollyal az arcán egy cigis dobozt nyomott a kezembe és azt mondta ajándék. Kinyitottam, belenéztem és elnevettem magamat, körülbelül 10-15 joint volt benne. Megköszöntem, és zsebre raktam, ugyan nem tudtam miért kapom, de jól esett ez a kis kedvesség a részéről. Beszéltünk pár szót, végül megkérdezte mit csinálok ma. Mivel aznapra semmi dolgom nem volt már ezért elmondtam neki, hogy hazamegyek és megkóstolom az ajándékát. Azt mondta, hogy ennyi erővel vele is tarthatnék. Zavarodottan álltam előtte, nem tudtam hova tenni. Hová is? Kérdeztem tőle. Azt mondta titok. Ha munkáról van szó akkor természetesen akkor mehetünk. Bólogatva mondta, hogy természetesen arról van szó. Azt mondta, hogy öltözzek át valami utcaibb ruhába és mehetünk is. Átöltöztem, beültem mellé a kocsiba és elindultunk. Végig csak mosolygott még nem láttam ilyennek őt, de jó volt ilyennek látni. Egyszer csak arra lettem figyelmes, hogy a gettóba értünk ami roppantul nem volt kedvemre való, én nem úgy mozgok közöttük mint ő, ezt meg is mondtam neki de csak azt mondta, hogy ne legyek beszari. Végül megállt egy kosárpálya parkolójába. Megjöttünk, leállította a kocsit és már pattant is kifelé. Átbasztál ugye? Kérdeztem tőle. Nevetve bólogatott és felém dobta a kosárlabdát. Mit csinálok? A gettó közepén vagyok és kosarazok vele. Vagyis, inkább csak próbáltam mert az én gyerekkoromból ez kimaradt. Nem túlzok, ha azt mondom, hogy ekkora alázásban még nem volt részem, de tényleg nem. Ez a lány kosárladbával a kezébe született vagy mi? Mind ezektől függetlenül, jól éreztem magamat, jó volt kiszakadni a mindennapjaimból. Főleg, hogy Blaire megígérte nem mondja el senkinek. Végül ránk sötétedett és elindultunk hazafelé. Este alig bírtam őt kiverni a fejemből, sőt nem is sikerült így megint feltettem magamnak a szokásos kérdést. Csak ezúttal válaszolni is tudtam rá.​
 
Utoljára szerkesztve:

Rikol

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:81
Dragomir Mirkovic


Még szerencse, hogy korrupt.
Mostanában nagyon jól pörögtek az eladások. Ezért megkértem Mileta-t, hogy kísérjen el a bankba, mert felgyűlt egy olyan összeg az eladásokból amivel nem szívesen járkálok egyedül. Eljött értem beszálltam a kocsiba és elindultunk. Beszélgetni kezdtünk és szóba hozta, hogy látja mivan köztem és Blaire között. Nincs köztünk semmi, vagyis semmi olyan ami rá tartozna. Emlékeztetett apára ennél a pontnál szerencsére megérkeztünk a bankhoz. Megkértem, hogy várjon kint a kocsiba és mire vissza érek felejtse el ezt a témát. Fél órán belül már kész is voltam, vissza ültem Mileta mellé és indultunk. Nem sokkal később az egyik kereszteződésnél egy rendőrautó utánunk fordult. Nem volt a kocsin műszaki és mint kiderült már megállították ezért egyszer. Sőt ugyanez az officer Caleb nevezetű fickó szólt neki, hogy legközelebb ott kell hagyni az autóját a helyszínen. Csakhogy Mileta-nal semmi irat nem volt. Egyből szállítottak is ki minket a kocsiból. Rám nézett az officer és pökhendien az irataimat kérte. Mosolyogva adtam át neki az okmányokat, velem nem baszik ki. Átfutotta az okmányokat és intett, hogy mehetek. Egy Desert Eagle társaságával a gatyámba nem is vártam sokat amilyen gyorsan tudtam elhúztam onnan a csíkot. Pont arra járt egy taxis így leintettem. A legközelebbi raktárunkhoz vitettem magamat. Ott vettem csak észre, hogy az officer nem adta vissza az irataimat. Kipakoltam minden illegálisat ami nálam volt ezután beültem az egyik kocsiba és vissza indultam. Hátha tart még a papírmunka és nem kell rohangálnom a személyim után. Ha már ott vagyok Mileta-t is elhozom ahogy elnéztem el is fog neki kelleni a fuvar. Hamarosan vissza is értem a helyszínre Mileta és a rendőrök még ott voltak. Megálltam a rendőr autó mögött, oda sétáltam Caleb-hez és elkértem a vissza nem adott okmányt. Na és a bűntárs is visszajött, álljon a falhoz maga is, tette hozzá. Mi a fasz történt itt? 15perce még mehetek most már bűntárs. Értetlenül a falhoz álltam Mileta mellé és hagytam, hogy átkutasson a társa. Mivel nem talált nálam semmit ezért bilincset sem kaptam. Mileta viszont igen, a kesztyűtartójába volt pár zsacskó math és nála is volt egy fegyver amit szintén megtaláltak a biztosurak. Jó nagy szarba kerültünk egy kibaszott műszaki miatt. Hogy lehetsz ekkora barom? Suttogtam Mileta-nak. Nyugi, ez egy korrupt fasszopó, elintézem! Ajánlom is Mileta, ajánlom. Mileta közelebb hívta magához Calebet és ajánlatot tett neki. 100.000$ és tekintsük meg nem történtnek a dolgot. Caleb megrázta a fejét és Mileta telefonját kérte. Elmondta neki, hol találja és a kódot is. Caleb éppen az SMS-eket olvasta amikor én tettem neki egy nagyobb 150.000$-os ajánlatot. Erre már felkapta a fejét de nem elégedett meg ennyivel. 150.000$ és hetente 30.000$ Bólintottam neki, hogy megegyeztünk. Lezárta Mileta telefonját és vissza csúsztatta a zsebébe. Majd gúnyosan azt mondta, hogy ideje neki is meglátogatni Blaire Duncan-t. Tényleg te hülye? A rendes neve van beírva a telefonodba? Egy dílernek? Komolyan azt hittem, hogy több eszed van. Miután levette a Mileta-ról a bilincset felém fordult és azt mondta majd jelentkezik és ne próbáljunk meg eltűnni. Ugyan officer mi innen nem fogunk sehova se menni. Elindultak a kocsival és Vespucci felé vették az irányt. Ha Blaire-nek baja esik, esküszöm megöllek. Méghogy semmi nincs köztetek, tette hozzá flegmán. Idegesen a kocsi felé indultam és a pincéhez mentem. Mikor elgurultam Blaire lakása előtt a rendőrkocsi már ott állt. Hirtelen nagy félelem kapott el, féltettem Blaire-t és csak remélni tudtam, hogy nem fogják bevinni. Amíg el nem mentek a szemben lévő parkolóba figyeltem és vártam. Mikor Caleb kilépett a lakásból csak egyedül volt. Felsóhajtottam, nagy kő esett le a szívemről abban a pillanatban. Kicsit még vártam amíg teljesen lenyugottam és hazamentem.
 

Rikol

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:81
Dragomir Mirkovic


A megnyitó.

Mint arról már korábban beszámoltam a drogbiznisz nagyot dobott az anyagi helyzetünkön. A kis "kupaktanács" alatt megbeszéltekhez tartva magunkat, Mileta 2órán belül hozta a Hotel adásvételi szerződését ami csak egy aláírásra várt. Kitöltöttem, aláírtam és a pénzt abban a pillanatban átadtuk az illetékesnek. De ez még nem volt elég, nagyon ramaty állapotban volt, így az elkövetkezendő hét a felújításról szólt. Mileta nagyon sok energiát fektetett bele, talán megakarta mutatni, hogy ő nem csak egy elbaszott bérgyilkos és igenis oka van annak, hogy ide küldték. A felújítást végig felügyeltem, de mondhatni feleslegesen, minden a tervek szerint haladt, már csak a megnyitó maradt hátra. Mileta már ezt is kitervelte, így amikor előállt egy jótékonysági bál tervével, csak bólintottam neki. Egyetlen kikötésem volt, hogy a pénz az itteni kórházhoz jusson. Bólintott és elkezdte a hírdetések lefixálását a Lifeinvader csapatával. Meglepően sokan adakoztak, de volt egy kiemelkedően magas összeget adományozó orosz úriember. Efrem Shuisky aki magát egy festőművészként állította be, de nekem más megérzésem volt vele kapcsolatban. Az orosz maffiozók, előszeretettel használják ezt az állcát, csakhogy Efrem egyáltalán nem tűnt alvilági figurának. Egy hosszasz beszélgetés után sem tudtam megbizonyosdni a megérzésemről, lehetséges, hogy ezúttal tényleg csak egy orosz festővel társalogtam. Elérkezett a megnyitó napja, a zenét Lekend keverte a pult mögött, állítólag ő az egyik leghíresebb a városban. A többiek nagyon várták már ezt a napot, Mileta úgy kiöltözött mint a kerszetapa, büszkén vállalta, hogy ez mind ez a nap mind az ő érdeme. Jó volt látni, hogy a srácok önfeletten buliznak nem utolsó sorban, Blaire is. Blaire a melegitőt, egy nagyon szép ruhára cserélte ami gyönyörűvé tette őt a többiek szerint. Szerintem épphogy miatta lett gyönyörű az a ruha. Az este jól telt, Mileta-val a végéig buliztunk. Megköszöntük Lekend-nek, hogy eljött és szórakoztatta az erre járó népet. Az este nagyon berúgtam, így az ezek után történt dolgok kicsit homályosak. De mintha még tüzijátékot is lőttünk volna fel a buli végeztével. Másnap átadtuk a befolyt összeget a kórháznak, nyugodtan kijelenthetjük, hogy jól sikerült a nyitás.

 

Rikol

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:81
Dragomir Mirkovic


Ég veled Katherine.

Katherine sürgősen találkozót kért tőlem, amint belépett az irodámba egyből helyet foglalt és a tárgyra tért. Előző nap este elkapták mert állítása szerint rosszkor volt rossz helyen, elmondta, hogy egy hosszas kihallgatás után, csak úgy engedték el, hogy köpnie kellett. Megráztam a fejemet, egyből hozzá tette, hogy nem kell senkinek sem félnie mert Radovan nevét dobta be, aki már réges régen halott. Bedobott egy olyan nevet aki papíron még mindig nekem dolgozik, mégha hamis is az a papír. Minden eddigi tette hirtelen semmisé vált a szemembe. A spicliket sehol sem szeretik ahogy nálunk sem. Nagyon egyszerű a dolog, ha elkapnak, kussolsz leülöd amit le kell és hősként térsz vissza hozzánk. Kath nem így tett, hanem egy korábbi társunk emlékét besározva mentette a saját bőrét. Rádión használunk egy kód jelzést, amit én meg is tettem, nem sokkal később Mileta talpig fegyverben, jelent meg. Elősször nem értette a helyzetet, kérdően nézett rám, hogy mégis minek jött ide, ha csak én és Kath van itt. Kath nem volt hülye, ő már pontosan jól tudta, hogy Mileta miért van itt. Elmondtam Mileta-nak, hogy Kath köpött Mileta abban a pillanatban közelebb lépett hozzá, és a kezében lévő fegyver markolatával ütötte le Kath-et. Nem ájult el csak földre került. Nem titok, hogy Kath és Mileta szinte ellenségként tekintettek egymásra. Szívos kis kurva vagy te, utolsó szavak? Mileta pimasz mosollyal az arcán kérdezte, és belelőtt egy golyót Kath jobb combjába. Kath felkiáltott fájdalmába és combjához kapott, próbálta enyhíteni a vérzést, vagy csak a fájdalmát. Még utolsó erejével azt mondta Mileta-nak, hogy bánja amiért nem az ő nevét mondta. Mileta egy tiszta fejlövéssel véget vetett Katherine életének és másodpercekkel később holtan dőlt oldalára. Mileta-val eltűntettük a holttestet, de Kath rengeteg kérdőjelet hagyott bennem. A legjobb döntés most felszívódni egy rövidebb időre amíg kiderül, hogy a Kath okozta zűrnek mi lesz a következménye.
 

Rikol

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:81
Dragomir Mirkovic


Az átadás
Nem volt sok időm meghúzni magamat ugyanis Caleb követelte a pénzét, amit mástól nem volt hajlandó elfogadni csak tőlem és Mileta-tól. Tudta, hogy nem akarom sokáig húzni az átadást, Blaire-el megüzente a helyszínt és az időpontot. Este 8-kor a Vinewood felirat mögött. A pénz megszerzése nem okozott nagy erőfeszítést, negyed órán belül már a kezembe volt egy pénzel teli sporttáska, bedobtam a kocsi csomagtartójába és rövid időn belül összehívtam a többieket. Nem tudutnk sokat készülni rá, a terepet más ismertük legalább így 4 kocsival elindultunk. Kocsinként 2ember mindenki tetőtöl talpig beöltözve fegyverekkel, kivéve Mileta-t és engem. A többiek a közelbe voltak 2emberünk távcsöves fegyverrel figyelte végig az átadást. Mielőtt odaértünk ők tájékozattak minket, hogy 3maszkos ember áll a feliratnál egy terepjáróval. Nem így egyeztünk meg Caleb! Vajon mi lehet a terve? Az egyik kocsit elküldtem, hogy nézzen alaposan körbe a területen, ha rajtaütést terveznek egyből tudjunk rá reagálni. Semmi ilyenről nem volt szó, a három maszkos Caleb emberei voltak. Nem voltam hajlandó addig átadni nekik a pénzt amíg Caleb nincs a helyszínen. Az egyik embere fekhívta őt és a kezembe nyomta a telefont. Elmondta, hogy elöző nap megtámadták és még pár napot kórházba lesz emiatt. Elhintette, hogy Blaire is ott volt gyanúsan a közelbe, hazudsz feleltem neki. A telefonjának a pozíciója nem azt mutatta, hogy hazudok de nem ezért vagytok most ott, megvan a pénz? Az utolsó centig Caleb. Ezzel a mondtattal átdobta Mileta a táskányi pénzt eléjük, ezt követően az egyikük átszámolta, én időközben vissza adtam a telefont annak akitől kaptam. Átszámolták jelezték Calebnek és nagyon hamar elváltak az útjaink. Ezek után mindenki a hotelhez vette az irányt, én közelebb léptem Blaire-hez és elkértem a telefonját. Hatalmas ordibálás közepette vágtam földhöz a telefonját ezt követően még további 2golyót lőttem a már rommá tört telefonba. "Ha még egyszer valaki akció közben magánál fogja tartani a kibaszott telefonját, akkor a következő golyó az illető halántékánál fog célt érni". Mindenki bólintott és megértette, de Blaire a könnyeivel küzködve hagyta el a helyszínt. Megmondtam neki, hogy óvni fogom őt vagy így vagy úgy. Pár órával később átmentem hozzá, de ő a motorháztetőre csapott egy hatalmasat és eléggé a tudtomra adta, hogy látni sem akar. Bólintottam és elhagytam a helyszínt talán, ha megynugyszik megtudom vele értetni, hogy mit miért csináltam.


Egy új Vasic
A következő nap pittyent a telefonom, egy ismeretlen szám volt az. Az üzenetben az állt, hogy apától kapta meg a számomat és beszélni szeretne velem amilyen gyorsan csak tud. Megadtam neki a hotel címét, ha találkozni akar itt megteheti. Egy 20as éveiben járó lány sétált felém nem sokkal később, egy mappával a kezében. Megkérdezte, hogy én vagy e Dragomir, bólintottam de egyben rengeteg kérdés szaladt át az agyamon. Ki ez a lány, ha tényleg apa küldte miért nem szólt róla nekem, de legfőképpen miért tudja a nevemet? Denisa vagyok örülök, hogy megismerhetlek Dragomir. A mondata után átnyújtotta a mappát, egy anyakönyvi kivonat volt az DNS tesztekkel. A név volt a legérdekesebb számomra Denisa Vasic. Hirtelen minden világossá vált, ki ő és miért küldték hozzám. Mileta-nak rádión üzentem, hogy valaki keresi őt. Amint odaért magukra hagytam őket, ez már nem az én dolgom, és ha őszinte akarok lenni, nekem már egy Vasic is sok.​
 

Rikol

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:81
Dragomir Mirkovic

8924c1ab945fa425f1dbacd5f3eeb2f9.png



Tényleg csak ő?
Blaire nagyon jó úton halad a leszokáshoz, szemei alul eltűntek a karikák, életvidámabb viszont nagyon nem tudja kezelni az érzelmeit. Természetesen ezt mind egy orvos segítségével érte el akiről nekem rengeteget mesélt. Theo-nak hívják akit én már régebbről ismertem, ugyanis tőle vettem a házamat. Akkor nem is említette, hogy orvos de nem lepődtem meg rajta, ugyanis egy nagyon intelligens kisugárzással bíró személyt ismertem meg akkor. Egyik nap Blaire feldúltan jött be az irodámba. Megkérdeztem tőle, hogy mi a baja. Hebegett-habogott nem tudott belekezdeni, de egy kis idő múltán végre elkezdte felvázolni a vele történteket. Éppen kezelésen volt a kórházban, amikor Theo-val valamin összekaptak és addig fajult a dolog amíg Theo fojtogatni kezdte Blaire-t. Amint ezt meghallottam egyből görcsbe rándult a gyomrom, és ökölbe szorult a kezem. Megölöm, esküszöm, hogy megölöm ezzel a lendülettel álltam fel a székemből. Blaire azonnal visszalökött és megkért, hogy ne tegyem, mert akkor az egyetlen embert teszem el láb alól aki tud rajta segíteni. Nehezen láttam be, de igaza volt. Ő az egyetlen ember a közvetlen közelemben akiért az életemet adnám és most tétlenül kell hallgatnom, hogy mit csinál vele. Szereztél magadnak egy ellenséget Theo, mégha te nem is tudsz róla. De biztosíthatlak, hogy egyszer megtudod ki is vagyok valójában.

9a57f103cffe07e6564308e688950056.png
 

Rikol

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:81
Dragomir Mirkovic


Utó gondolatok
Pár kérdés nem hagyott nyugodni a napokban, egy orvos miért tesz ilyet egy pácienssel? Blaire rohadtul nem egyszerű eset, sőt néha tényleg megérdemelne egy pofont. De, hogy valaki a nyakának essen? Mindenképpen érdekesnek találtam, Blaire pedig valamiért mindig kikerülte a válasz adást. Végül megelégeltem és erélyesebben tettem fel a kérdést. Miért tette ezt? Ha Blaire igazat mondott, akkor Theo megpróbálta őt megcsókolni. Miután ő kiborult, mindent is Theo fejéhez vágott még olyan dolgokat is amiket ő már megbánt. Jogosnak találja valamilyen szinten azt amit kapott és ezért nem szeretné, ha bármit is tennék mert ő ebben pont annyira hibás mint Theo. Őszintén lemaradtam ott, hogy megakarta őt csókolni, vagy meg is csókolta, baszki mit mondott? Teljesen leblokkolt az agyam így csak biccentettem egyet. Felfogtam mit mondott, csak nem akartam.Hozzátettem, hogy még egy lövése van mert legközelebb nem fog érdekelni mit mond Blaire, mert süket fülekre fog találni.


Sergio Cortes
Denisa beakart mutatni valakit nekünk akivel nemrég ismerkedett meg. Mileta már találkozott az emberrel és azt mondta hasznunkra válhat. Nem hittem, hogy egy BONUS II-es sheriff-et akarnak nekem bemutatni Sergio Cortes személyében. Elsőre egy öntelt kopasz, arany fuxos, atlétás lecsúszott embernek tűnt. Korruptnak nem volt mondható, viszont nem vetette meg a számára kedvező üzletek kötését. Megbeszéltünk egy útvonalat ahol a kétesebb áruinkat szállíthatjuk cserébe egy jelképes összegért. Az együttműködés csak erre az üzletre köttetett meg, másra nem. Ha máskor találkozunk nem is ismerjük egymást és soha nem is láttuk egymást. Meglepően gyakorlottan tárgyalt, számára kedvezően próbálta alakítani az üzlet részleteit. Egy talán másfél órás eszme csere után elváltak az útjaink. Denisa megkérdezte, hogy büszke vagyok e rá. 2hete nincs a városban a lány, de már a rendvédelemnél ismeretsége van. Mit csináltál, hogy ennyire bízik benned? Sejtelmes mosollyal csak annyit mondott, hogy ez az ő titka. Minden világos, szét tette a lábát és Sergio egyből ugrik. Hm, vajon melyikük a hülyébb? Denisa aki bemutat egy sheriffnek? Sergio aki talán az életét kockáztatja egy ágyas miatt? Vagy Mileta aki ezt jó ötletnek is tartja? Mindegy is Sergio-ra 2emberemet állítottam, hogy figyeljék meg és minden lépéséről tudni akarok.


Casino party
Csendesen telt pár napom, Denisa és Blaire megbeszélték, hogy elmennek egy buliba az éjszaka folyamán amit a casino tetején rendeznek meg. Denisa említett valakit, hogy kivel megy de nem nagyon figyelem az ilyen "csajos fecsegéseket". Már akkor nem volt kedvem menni, így nem is volt tervbe, viszont Blaire addig nyaggatott, hogy kísérjem el míg bele nem metnem. Mikor megérkeztünk Denisa már várt ránk hatalmas sikoltással köszöntötte Blaire-t. Egyből megragadta Blaire karját, és a parkettre rángadta. Nekem amúgyse volt se kedvem, se erőm rá, így én a pult felé vettem az irányt. Kikértem magamnak egy italt és rágyújtottam. Percekkel később valaki leült mellém. Elöször nem ismertem meg, csak miután hozzám szólt. Theo volt az, de nem az a Theo akire én emlékszem. Egy borostás lecsúszott ember ült mellettem akin látszott, hogy nincs minden rendben. Egyből átfutott az agyamon, hogy itt helyben fejbelövöm de túl sokan vannak, túl nagy a tömeg, túl sok a szem. Köszönt amit én viszonoztam neki, és láttam, hogy Blaire-t figyeli folyamatosan. Tudja Dragomir maga egy nagyon szerencsés ember kezdett, bele mondandójába. Mire gondol Theo? Maga minden nap megkaphatja őt, én csak egy viszonzott csókot kaptam tőle fejezte be mondandóját. Elmosolyodtam elpöcköltem a maradék cigarettámat, felálltam és Theo felé fordultam. Jól nézze meg ezt az arcot Theo, mert ezt soha nem fogja elfelejteni. Eljátszotta azt a bizonyos utolsó esélyt. Még találkozunk Theo, ebben biztos vagyok, sőt nem is olyan sokára, aludj jól, amíg megteheted.
 

Rikol

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:81
Dragomir Mirkovic


A bosszú pillanata
A történtek után szinte rögtön rádióztam Mileta-nak, hogy azonnal beszélnünk kell. Felhívott és elmondta, hogy éppen mást intéz amire én kértem meg. Nem esett jól de be kellett látnom, hogy várnia kell ennek a beszélgetésnek. Egész éjjel forgolódtam, nem tudtam aludni és csak a bosszú járt a fejemben. Kavarogtak bennem a gondolatok, ha megölöm akkor nem csak Blaire, de ezzel együtt én is bukom azt amit ők ketten eddig elértek. Mi lehet a legjobb döntés? Csak ez a kérdés futott át újra és újra a fejemben. Csak arra tudtam összpontosítani, hogy elém kell kerüljün ez az ember, de akkor amikor én vagyok lépés előnyben. Eljött a reggel, Mileta elém állt megkérdezte mi ilyen sürgős. Elmondtam neki az elöző nap történéseit, mondanom sem kellett neki, annyit válaszolt, hogy adjak neki 2órát és elém hozza. Rádióztam 3embernek akik perceken belül megjelentek, felvázoltam nekik mit fogok csinálni. Este arra jutottam, hogy semmi féle képpen sem fogom megölni, mert Blaire-nek szüksége van rá. De egy ilyen kaliberű ember mint ő biztos vagyok benne, hogy ha megtudja kivel áll szemben azonnal észbe kap és 180fokos fordulatot fog venni. Mileta másfél óra múlva Theo-val érkezett az irodámba. A szemeiben látható volt a félelem, végig Blaire-t nézte. Leültem vele szembe és megkezdődött a beszélgetésünk. Próbáltam végig higgadtan kezelni a dolgot, már amennyire ezt lehetett. A teste végig remegett, szemeit folyamatosan könnyek hagyták el. Végig szorongatott egy ampullát, ami elmondása szerint egy házi füst bomba volt. "Dobd csak le a földre és mielőtt leérne te már halott vagy". Végül elrakta azt. "Tudod Theo, mindig egyenes ember voltam, te segítettél rajtam azzal, amit Blaire-el elértél, én meghagyom az életedet. 1-1 de, ha még egyszer csak egy ujjal is hozzá mersz érni ehhez a nőhöz, kurvára nem fogok második esélyt adni, remélem érthető voltam." Intettem a többieknek, hogy kezelés alá vehetik őt. Pár ütés és rúgás után kivitték őt az irodámból és útjára engedték. Mileta természetesen egyből kérdőre vont, hogy hogy lehetek ilyen felelőtlen, nem hiszi el, hogy ezt tettem. Felvállaltam az arcomat, nagykaliberes emberekkel vetettem körbe őt és csak úgy simán hagyom elmenni. Mivan, ha egyből a rendőrségre megy és mindent elmond nekik? Elmosolyodtam és csak annyit feleltem, hogy több esze lesz annál, hogy egyből oda rohanjon. Még most is sokat számít neki Blaire, ahogyan nekem is, nem fogja őt kockára tenni. Ebben biztos vagyok, és legalább valamiben mégis csak hasonlítunk.


 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó