Donut Faraon -> Krekor

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

faraon01

Újonc
Játékos
Üzenetek:7
logo.png

one RolePlay
Unban kérelem


Név: Donut Faraon.
Adminisztrátor neve: Krekor.
Indok: Ez itt nem megtűrt.
Tiltás időpontja: 2020.04.22.
Meddig tart a ban: Örökös kitíltás.
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Ez az első kitíltásom.
Miért kérsz unbant: Nem voltam tisztában teljes mértékben a szerver szabályzattal, azt gondolom, hogy ugyan az a szabályzat ami a legtöbb szerveren, ezért hibákat követtem el.Szeretnék játszani a szerveren, megfogott ez a pár nap alatt a szerver, nem lenne több gond velem.
Min változtatnál, ha visszajönnél a szerverre: Bővebben át olvasnám a szabályzatot és az alapján játszanék a szerveren, nem lenne velem probléma, át gondoltam a tetteimnek a súlyosságát és beálátom, hogy hibáztam, elnézést kérek a viselkedésem miatt!
Összességében jogosnak érezted a tiltást: Jogosnak érzem.

 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,293
[foadmin]Kedves Faraon!

Úgy gondolom, hogy még eléggé rövid idő telt el a kitiltásod óta.
A szerveren eddig 825 percet töltöttél el.
A 825 perc alatt sikerült elérned egyből egy 120 perces büntetést, amiért egy Adminisztrátort nyilvánosan, egy élőközvetítésben aláztál.
Ezután egy kisebb büntetés következett, de két indokot tartalmaz. Erről az ügyedről nem tudok semmit: Non-RP és DM.
Volt olyan eset, hogy valakit mérgedben megütöttél és csodálkoztál, hogy Ő is úgy reagált, ahogy Te cselekedtél.

Mivel úgy hallottam, hogy eléggé sok probléma van veled, ezért elkezdtelek speciel téged nézni, hogy miképp viselkedsz a szerveren. Folyton véletlen nyomtad a fire gombot, és ha valakit megöltél ezzel, akkor jött a 'véletlen' volt.

Dominic Thomsonnal motoroztál, egészen a favágóig jutottatok ahol Te leszálltál és elővettél egy baltát. Elkezdted kergetni Dominicot és mikor utólérted Te egész nyugodtan beleállítottad a fejébe a baltát. Válaszul Dominic (amiért Ő is bannolva lett, de utolsó esélyesen fent lehet) leszúrt téged.

Összeségében úgy gondolom, hogy még nincs itt annak az ideje, hogy feljöjj. Még fusd át a szabályzatot párszor, hogy a jövőben ne forduljon elő semmilyen szabálysértés tőled.[/foadmin]​
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó