Dominic Thomson --> Krekor

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Snake0451

Újonc
Játékos
Üzenetek:4
unban.png


Név: Dominic Thomson
Adminisztrator neve: Krekor
Indok: Utolsó esély eljátszása
Tiltás időpontja: 2020-05-22 21:58:57
Meddig tart a ban: Örökké
Hányszor voltál tiltva a szerverről: 1x Admin által, 2x Anti-Cheat bug

[size=12pt]Miért kérsz unbant: Igazából amikor még járszottam akkor nagyon megtetszett a szerver. Nem is tudtam róla hogy ki bannoltak, csak fel akartam lépni és láttam hogy bannolva vagyok.
[size=12pt]Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Az esetre ami miatt a bant kaptam nem igazán emlékszem, de szertinem az el telt idő alatt picit jobban meg értem az rpre. Komolyabban venném a szervert és nagyobb RP színvonalat képviselnék akkor is amikor az "RP társaim" nem. Összességében nem mennék el a végletekig és mindent többször is át gondolnék, hogy mit cselekszem.
[size=12pt]Összességében jogosnak érzed a tiltást: Mivel nem teljesen emlékszem az esetre ezért nem is tudom... Nyilván látok némi jogosságot a banban, de szerintem nagyon sok dologban volt igazam amit az ügyet bíráló adminok meg sem hallgattak akkor.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
Kedves Dominic Thomson!

Gondolkodtam az unban kérelmeden. Volt már itt pár dolog amire kimagaslóan emlékszem, mint például: FARAON barátoddal szét nyírtátok egymást. Ő baltával vert téged, te meg szúrkáltad késsel. Remélem, hogy többször nem fog előfordulni RP megtörése, mert abból is akadt pár.

Viszont szeretnék nagylelkű lenni és adni egy újabb esélyt.
Remélem, hogy a szavadhoz tartod magad és újjá születsz a kilencedik hónapban.

[foadmin]Unban kérelem elfogadva.[/foadmin]

Visszavonásra kerül bármiféle szabálysértésnél.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó