Discord Unban kérelem

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Emilio

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:50
-
Od8wJk0.png





Discord neved és #szám: b3n#6680
Miért kaptad a szankciót: Szervernyitáskor, vagy előtte már nem emlékszem pontosan az egyik csevegő szobába leírtam a véleményemet a logóról, lehet másról is írtam de bennem csak a logó maradt meg, hogy mire is hasonlít. Nem nagyon szeretném elmondani pontosan, hogy mit is írtam rá, de a lényeg annyi, hogy olyasmit írtam, hogy egy bizonyos szerveréhez hasonlít. Ez után emlékszek egy kisebb/nagyobb vitára és kaptam a kitiltást.
Tiltás időpontja: Szervernyitáskor körülbelül.
Meddig tart a némítás/ban: Valószínűleg örök
Miért kérsz unbant: Utóbbi időben nagyon gyakran jönnek vissza az emlékeim a GTA RP-vel kapcsolatban, és úgymond megjött a kedvem játszani. Tudom rengeteg hülyeséget csináltam(RP döntések ide értve frakcióból való kilépés mert másik fraki jobban tetszett), illetve egy másik RP szerveren is megutáltak az IC karakterem miatt, de remélem, hogy újra tudnék velük RP-zni. Az unban csak ilyen közösségbe való tartozás érzését adná.
Min változtatnál, ha vissza jönnél: Jó pár éve történt, azóta én is öregedtem, megkomolyodtam. Úgy veszem észre magamon, hogy teljesen érettebb a gondolkodásom.
Összességében jogosnak érzed a büntetést: Teljes mértékben.
 

Cody

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:341
-
Szia Ben!
Szeretnék érdeklődni egy picit afelől, hogy biztosan ez volt az-az indok amiért te tiltást kaptál? Nem esetleg más.. picit segítek is.. "trollkodás"? Vagy hasonló..
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó