Dima Kalashnik - Teki

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Jurij Orlov

Újonc
Játékos
Üzenetek:14
Jurij Orlov
panaszkonyv.png

Neved: Dima Kalashnik
Adminisztrátor(ok) neve: Teki
Panasz oka: Kaptam egy 3 napos bannt a szerverről amit teljesen jogtalannak érzek mert nem szolgáltam rá.
Panasz kifejtése: A szerelőtelepen álltam, vártam a soromat. Teki kétszer is írt a szerelőnek, az IC karakterével szólította fel a szerelőt OOC-chaten, hogy RPzze le a mosást. A második kérés után írtam be az OOC-chatre egy ilyet " XDD " rá fél percre az IC karakterével OOC-chaten kezdett felkérdezni engem, hogy mi olyan vicces.. A többi a lenti logban megtalálható.
Bizonyíték (kép, log, videó): https://pastebin.com/N8gPs1RT
Megjegyzés: Egyáltalán nem tartom jogosnak, hogy egy ilyenért 3 napos bant kaptam. Még a warn is erős túlzás lett volna szerintem. Nem értem, hogy egy " XDD " -re milyen választ lehet adni, non-szensznek érzem az egész helyzetet és jogtalannak a bannt. Most ha OOC-chatre be írom, hogy ASD-akkor kapok 3 nap bannt? Nem értem mi volt számára a feszültség keltő benne, jól láthatóan én nem is ragoztam volna tovább a dolgot. Várom a bírálást köszönöm.
 
Utoljára szerkesztve:

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,519
-
Head of Staff hozzászólás
Szia @Jurij Orlov,

Elolvastam a mellékelt logot, nincs szükségem más bizonyítékra az ügyhöz. A PK teljes mértékben jogos, nincs miről beszélni. Emiatt se 3 napra se 1 napra nem bannolunk ki senkit, maximum egy kieső helyen megbeszélem a nézeteltérést az adott adminnal, vagy bevonok egy harmadik felet, aki objektíven döntést tud hozni.

Az UCP-dről eltávolítom a szankciót, a bannod pedig feloldásra kerül.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó