Digasster Company - Üzemanyag eladási ár változtatás

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.
T

[Törölt fiók] Fanatic

Vendég
Vendég

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» L.M.«

Ötleted leírása

» Üzemanyag maximális eladási árának növelése, mely kiemelné a kutak közötti versenyeket, helyenként olcsóbb, máshol drágább lenne az üzemanyag. Mivel minden is emelkedett már, arra gondoltam, az üzemanyag árak $60 maximális eladási ára is felebbkúszhat. Remélem sikerül összerakni. «


Csatolmányok

» Válasz «

Egyéb megjegyzések

» Köszi szépen, ha sikerül megoldani. Becsület szavamra, nem lesz többet "Olaj- és üzemanyagmaffia"«



 

Boldi1976_

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:139
Nem támogatom! Indokként felvezetted hogy mivel emelgedtek az árak.....Amikor nem volt áremelkedés akkor is ennyivel kalkuláltatok!A bizniszek főleg..a kamionosok megkapták elég szépen az adót a fuvardíj csökkentést stb ,szerintem nem kellene őket tovább hátráltatni!
 

Poqu

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:638
Maurizio Mancini
Nem támogatom! Így sincs rendszeresen több benzinkúton dízel főleg a Paleto közeliekben. A 2-es kúton, amin normális áron van a dízel üzemanyag azon pedig szinte soha. Ez is mutatja amúgy, hogy már így is drága a többi helyen, nem hogy emelni, hanem csökkenteni kellene az árakat.
 
T

[Törölt fiók] Fanatic

Vendég
Vendég
Nem támogatom! Indokként felvezetted hogy mivel emelgedtek az árak.....Amikor nem volt áremelkedés akkor is ennyivel kalkuláltatok!A bizniszek főleg..a kamionosok megkapták elég szépen az adót a fuvardíj csökkentést stb ,szerintem nem kellene őket tovább hátráltatni!
Értem szavaid, köszönöm Boldi.

Nem támogatom! Így sincs rendszeresen több benzinkúton dízel főleg a Paleto közeliekben. A 2-es kúton, amin normális áron van a dízel üzemanyag azon pedig szinte soha. Ez is mutatja amúgy, hogy már így is drága a többi helyen, nem hogy emelni, hanem csökkenteni kellene az árakat.
A nincs rendszeresen több benzinkúton dízel. 14 üzemanyag töltőállomással rendelkezünk, ebből (még nem írtam át!) 2 nem üzemel. Ha a Paleto Bay-i 3 kutat nem számoljuk is marad 8, ahol viszont 100%, hogy van több, mint elég üzemanyag. Az észrevételed köszönöm! :)
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:7,016
-
Head of Staff hozzászólás
Nem lesz emelve. Főleg, hogy több játékosoktól kaptunk visszajelzést, hogy megint fenyegetőzés van az üzemanyag megvonással.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó