Derek Moore - Tiffany D Dante

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

my soul is dying

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:73
panaszkonyvj.png

Neved: Derek Moore
Játékos(ok) neve: Tiffany D Dante
Panasz oka: Immerzió rombolás / megtörés
Panasz kifejtése: 2021.02.11 22:04
Autókereskedés rablása során San Chianski Mountain Range - feldolgozó üzem környékén sikerült megfogni néhány 'rosszfiút'. Több egység, mentőhelikopter, autószállító a helyszínen, néhány játékos megértette, hogy nem kerülgetjük az útzárat és nem fordulunk vissza mivel autópályán vagyunk, ők végigvárták a helyszíni útzárat és rpbe kezdtek a végéig(köszönjük!), Tiffanynak ez nem sikerült és kérdés nélkül megkerülte az egészet megállt "megyek" és elhajtott ezzel semmibevette a lezeáráson belül tartózkodó és kívül várakozók játékosok "élményét", rpjét.
A történés után azonnal ráírtam Tancira, aki azt a választ adta, hogy "figyelem", ezután nem kaptam infót, hogy Tiffany részesült-e bármilyen büntetésben, felvilágosításban.

Bizonyíték (kép, log, videó): https://medal.tv/clips/43761402/d1337l1p3uBL
Tiffany fixen észlelte az egész történést hisz megállt elnézést kérni:
[22:05:03] Tiffany D Dante mondja: Megyek.
[22:05:06] Tiffany D Dante mondja: Elnézést.

Megjegyzés:  Lehet kicsinyesnek tűnik, de kegyetlenül zavaró, hogy a játékosok egy része felfogja és megérti a dolgokat, néhányan pedig mintha ott sem lennénk, vagy épp síneken kerülik az egészet ültetett sportautóval.
Aki nem érti, hogy miről van szó segítek ->: https://forum.onerp.hu/index.php/topic,2442.0.html
„-Negatív hatással megtöri az immerziót az, ha lezárt területre (csak úgy) bemész. Láthatnánk ilyet a valóságban? Persze. Történik ilyen? Nem, mert minden ember megérti, hogy nem véletlen van lezárva valami.˝

 

Jerold Brown

Haladó
Játékos
Üzenetek:20
Szia! Nem tudtam , hogy mi van arra! Nem láttam semmit , előtte! Szimplán mentem volna Paletoba át , és láttam hogy az útzár.. Ezt többen is halloták , hisz TS-en is kérdeztem egy két embert , hogy mi történt itt.

Azért írtam  ,hogy megyek elnézést , mert udvarias akartam lenni! Nem tudtam , hogy mi van ott és csak ki szerettem volna kerülni , mivel szerintem az lett volna immerzió rombolás ha autó pályán elkezdek tolatni!  (Illetve te sem írtál semmit , még arra sem , hogy IC elnézést kértem! )

Elmondásod szerint tanci látta, és nézett engem. Valószínűleg azért nem kaptam szankciót , mert ténylegesen nem csináltam semmi rosszat , csak véletlenül arra jártam!

Illetve azért nem álltam meg , várakozni mert nem tudtam , hogy mi van ott és nem szerettem volna , hogy dara legyen mivel nem láttam előtte semmit govolva! Illetve tele is volt a kocsim illegálal, azt meg végképp nem akartam , hogy ezért lebukjak!
 

my soul is dying

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:73
Elhiszem, csak az a gond, hogy holnap sem fogod tudni se azután.
Nem azon van a hangsúly, hogy tudtad-e mi folyik a lezáráson belül vagy sem, az előtted 3 perccel érkező fehér autósok sem tudták, mégis félreálltak és türelmesen kivártak.
Aki nem kétszázzal kerüli a lezárást mind illedelmesen elnézést kér, nem is ez a problematika, a gond inkább ott kezdődik, hogy a játékosok többsége szarik rá, hogy bármiféle lezárás van-e előtte vagy sem.
(rlezzünk kicsit)
rl mentőhelikopter leszáll egy útszakaszra// teljes útzárat létesít a hatóság// ott mi történik általában? ha van lehetőség visszafordítanak ellenkező esetben marad a várakozás.. Sosem láttam még, hogy bárki  megpróbálta volna az utat elhagyva kerülni a rendőrségi lezárást vagy leterelték volna a legalább 60 cm mély árokba a forgalmat azért, hogy az tudjon haladni.
Álltam már teljes útzár mellett másfél órát egy helyben, pedig volt hely elcsusszanni.
(vissza)
Te sem örülnél annak, ha random megállítana az SO, és tegyük fel ezt megteszik naponta tízszer rutin igazoltatás címen, neked mennyiben segítené elő a maradék játékélményed ha ez így működne?
-De az más.
Miért?

Az, hogy Tanci mit látott jó kérdés, három PM-t küldtem neki és egyre kaptam választ "nézem" majd rövidesen lelépett. Ebből szűrj le bármi is.
Ezzel a PK-val elsősorban a játékosok és adminok figyelmét szeretném felhívni bizonyos dolgokra, nem akarom mindenáron megtorolni azt, hogy elmentél, hisz ebben a hónapban már a hatszázadik járgány megy el mellettünk, úgy hogy nem is foglalkozik a helyzettel.

És itt a hiba: A játékosok nem foglalkoznak a helyzettel, immerzióval, szinte senki sem visz bele egy picike realizmust az egészben, nem is kellene sok, hisz megállsz, szétnézel megkérdezed mi a helyzet stb. Máris született egy spontán RP lehetőség amit ki lehetne használni. (persze ha nem intibe rohansz rp-zni)

Lezárás: Itt sem azért történik egy teljes párhuzamos közlekedésre alkalmas útszakasz lezárása mert éppen olyan kedvünk volt, a helyzetnek megfelelően próbálunk cselekedni, jelen esetben egy helikopter volt az autópálya közepén. Sérültek, autók jobbra-balra ami indokolja a teljes lezárást.
De! Mivel ezt ignorálják a playerek.. Lassan mindenki ( tisztelet a kivételnek ) értelmét veszti az  útzár.
Sok értelme nincs 1-3 percet kínlódni az RBS lerakásával (ami nézzen is ki valahogy) ha általában senkit sem foglalkoztat a helyzet.
Emellett lehetne bűnjel is egy-egy helyszínen, tehát nem feltétlen balesetről - sok játékosról lenne szó.

Nem válaszoltam: Nem, nem válaszoltam. Elhiheted, hogy egy idő után belefárad az ember a válaszolgatásba és csak az ID-t gyűjti.
 

Jerold Brown

Haladó
Játékos
Üzenetek:20
Megértem amit mondasz. Sőt.. Hidd el , nem mindenki azért megy át itt az SO-n mert nincs kedvük RP-ni. Illetve nem gondolnak a RL-re.
Őszintén megmondva , ahogy írtam az útolsó sorban is a kocsim tele volt tárakkal , drogokkal , fegyverekkel. Így leginkább azon voltam , hogy átérjek paletoba és eltudjam adni. Viszont, ilyenkor nem feltétlen ez a megoldás , hogy adminnak írsz , inkább gondolj bele , hogy miért cselekdett úgy az adott ember. Viszont természetesen alá írom , hogy nem én voltam az első és már sok volt neked. Csak jártam már úgy,  ilyen helyzetnél , hogy le volt zárva egy adott réssz , oda szerettem volna megkérdezni,hogy mi történt .. Érted kiváncsiskodni , mint civilt. Aztán rám lett tartva a fegyver , és mondták hogy menjek innen.. Majd rá pár percel megkérdezték OOC , hogy miért mentem oda hisz , RL nem mertem volna mert amerikát RP-ünk és ott nyugodt szívvel lelőhetnek ilyen helyzetben. Ezért furcsálom az egész immerziót ebben a helyzetben. Hisz tele volt a kocsim illegálal , csak ott tudtam átmenni anélkül ,hogy akadályozzak bárkit és ugye terelés se volt hisz mind a két sáv elvolt kordonozva. De figyelj , megértem!

Elhiszem , hogy nem volt kedved reagálni szerintem mindenki volt már hasonló helyzetben.

Arra szeretnék még kitérni , hogy azzal kezdted , hogy nem tanulnék belőle.
Figyelj , te hogy cselekdtél volna , ha a kocsid megvan pakolva illegálal , nem tudod hogy mi történik ott, csak azt látod hogy sok a az SO-s. És éppenséggel eladni viszed a cuccot Paletoba. (Tényleg full normálisan kérdezem , semmi irónia. )
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[adminisztrator]Sziasztok.

A videó alapján a panaszt jogosnak ítélem, ezért 60 perces adminjailt fog kapni a panaszolt játékos.[/adminisztrator]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó