Derek Moore - Robert Way

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

my soul is dying

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:73
panaszkonyvj.png

Neved: Derek Moore
Játékos(ok) neve: Robert Way
Panasz oka: RP alóli kilépés
Panasz kifejtése: 2021 első napján történt 14:58-kor. Járőr közben észleltünk egy látszólag balesetes fekete SultanRS-t az autópályán. A sáv lezárása után bekukkantottunk az autóba van-e benne sérült stb. Mivel nem találtunk senkit az autóban Lloyd Ross  elment megnézni a közeli boltot, hátha van ott valaki, eközben észleltem, hogy a szolgálati járgányunkal eléggé ferdére sikeredett a "fedezés" ezért beültem és megpróbáltam normálisan elhelyezni azt.
A manőverem végének  pillanatában megérkezett Robert Way aki kb 150-180-al belevágódott az autóba amiben ültem, épp hogy behúztam a rögzítőféket a csattanás pillanata elött. Mondanom sem kell, hogy mindketten animba estünk az ütközés erejétől.
Járőrtársam Lloyd Ross  észlelte a történést és odafutott hozzám.. próbált segíteni természetesen mentünk/ment volna segíteni Robertnek is, de előbb rólam próbálta leoperálni az autót.
Robert az ütközés pillanatát követő 32-mpvel kilépett / crashelt. Ebből nem is csináltunk ügyet, folytatuk az rp-t, időközben a karakterem elhalálozott(10 perc után), belehalt a becsapódás következtében elszenvedett sérülésekbe.
Lloyd Ross folytatta az RP-t egyedül. Elmondása szerint Robert nem tért vissza halálom után kb 15 percel később sem.
Összességében kb 20-25 percig voltunk a helyszínen.
Bizonyíték (kép, log, videó):

https://medal.tv/clips/40327215/d1337kBKmPIa

https://imgur.com/E4UkxFQ

[15:00:32] [INFO-error] A jármű motorja tönkrement!
[15:00:32] [INFO-warning] Animba estél! Ha nem segítenek fel, hamarosan elvérzel!
[15:00:43][Warning] Timer at one_hud:client.js:1 was too long 19ms
[15:00:43][Warning] Resource one_hud tick was too long 19 ms
[15:00:43] Derek Moore ordítja: ááááááááá a kurvaanyád
[15:01:04] Robert Way játékos kilépett 30 méteres körzetben. (timed out)

[15:10:32] [oneRP] Elvesztetted az összes készpénzed és a nálad lévő fegyvereket!
[15:10:33] [Társadalombiztosítás] Meghaltál! A számláról $700-t levontunk!


Megjegyzés: Nem érzem fairnek, hogy egy ilyen mértékű baleset után az egyik fél random lelépjen, a nulla rpvel karöltve amit a baleset után nyomott.
A gond az hogy nem lépett vissza időben.
 

Bálint

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:369
Kelvin Rakes
Sziasztok! A panaszt én fogom kezelni.

A következő kérdéseim lennének Robert Way-hez:
-Amennyiben el kellett menned a géptől, vagy bármilyen okból nem tudtad volna folytatni az RP-t, akkor ezt miért nem jelezted a BCSO-s srácok felé OOC chaten?
-Amennyiben crash, vagy hasonló dolog történt miért nem léptél vissza egyből? (Egyáltalán azóta, hiszen az utolsó bejelentkezésed időpontja 2021-01-01 13:39:51).


[adminisztrator]Várom Robert Way válaszát 24 órán belül![/adminisztrator]
 

Bálint

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:369
Kelvin Rakes
[adminisztrator]Nem érkezett válasz, a panasz jogos, a szankciót kiosztom.[/adminisztrator]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó