Derek Moore - Brayton McShawn

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

my soul is dying

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:73
panaszkonyvj.png

Neved: Derek Moore
Játékos(ok) neve: Emil Fischer [Maszk] ID 16 [Brayton McShawn]
Panasz oka: PG
Panasz kifejtése: 2021.02.23 15:30 körül az egyik banda a napi szokásos autókert indította.. Üldözőbevettem az egyik lopott járművet.
Miután sikerült beérnem egy élesebb kanyarban földes útszakaszon kicsúszott, megállásra kényszerült.. ki akartam szállni az autóból és fegyvert fogni rá, kényszeríteni a megadásra.
Ekkor jött egy társa hátulról belémvágódott legalább hetvennel (szándékosan) ezzel belökte a haverját a lopott autóval egyetemben a folyóba. Ez a személy a továbbiakban gátolta az utamat, fel akart kenni a falra az autójával, ezért a fegyveremmel elemináltam az illetőt mivel megtámadott.
Ekkor a vízbe esett Brayton McShawn szaladt fel a mederből miközben írtam a felszólítást " /s kezeket fel" rámfutott egy feszítővassal és egyetlen egy ütésből likvidált miközben pisztoly a kezemben. 

Bizonyíték (kép, log, videó): https://medal.tv/clips/44803703/d1337i1Q1lXZ
[15:35:29] Derek Moore ordítja: Kezeket Fel!
[15:35:30] [oneRP] Elvesztetted az összes készpénzed és a nálad lévő fegyvereket!
[15:35:30][Warning] Event handler at one_items:client.js:1 was too long 7ms
[15:35:30] [Társadalombiztosítás] Meghaltál! A számláról $700-t levontunk!

Megjegyzés: Nem megyek bele vitába, "miért lőttél, mi az hogy lőttél" csak a bíráló admin kérdésére válaszolok.
 

Tanci

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Üdvözlet!

Én fogom bírálni a panaszkönyvet.

Nekem egy kérdésem lenne Braytonhoz.

Miért ölted meg Dereket, miközben ír? IRL, simán lelött volna téged, hiszen ott nem kell írni és leereszteni a fegyvert, hogy "beszélj".

Hallanod kellett a lövéseket és sajnos karakterleírást nem találtam. A szerveren alapvetően a karaktered életbenmaradására kell törekedned. (Fear RP)
Egy feszítővassal nem hiszem, hogy egy maroklőfegyverrel rendelkező Sheriff megbízottnak neki rohannál, aki pont szemben áll veled.
 

Brayton McShawn

Újonc
Játékos
Üzenetek:3
Szia!
Elsősorban a frakció topicjában megtalálhatod a karatkerem leírását, ahol láthatod, hogy aggresszív forró fejű és már ült is súlyos testi sértésért.
Azonkívül abban a szituációban éppen lendületből szaladtam, hogy megmentsem a társam és éppen csak egy feszítő vas volt a kezem ügyében. Arról nem tehetek hogy én még rá se láttam a rendőrre amikor ő már a megjelenő nevem miatt rámtartotta a fegyverét. Ráadásul az is látszik a videóban, hogy szabályosan kiugrok a bokorból és már lendül a kezem szóval realizálni se tudtam, hogy éppen ír.


Edit: Meg még azt hozzá tenném, hogy ezzel a mondtattal: "Nem megyek bele vitába, "miért lőttél, mi az hogy lőttél" csak a bíráló admin kérdésére válaszolok." elismeri a PK-t nyitó játékos, hogy nem volt ott abban a szituációban helye lövésnek, mert lagg miatt került fel a falra, ami a videóban elég nyílvánvalóan látszik, és szerintem közvetlen fenyegetést sem jelentett a társam.
 

BigDanosz

Újonc
Játékos
Üzenetek:14
Szép napot kívánok.
Reece Kay védőbeszéde az egyebek mellett PG-vel vádolt Brayton McShawn vádlott védelmében.
Elsősorban le szeretném szögezni, hogy a vádlottra érkezett panasznak semmi megalapozott gyanúja, illetve bizonyítéka sincs, mi szerint Mr. McShawn valóban szabályszegést követett volna el.

Mint lehet látni, Mr.McShawn valóban leütötte a Blaine County Sheriff's Office egyik tagját, de ezzel állítom nem követett el szabálysértést. Több okból kifolyólag tudom ennyire magabiztosan állítani.

1.) Mr.McShawn karaktertörténeti lapjában megtalálható az alábbi tulajdonság :„lobbanékony”. Véleményem szerint ez már most teljesen rendben van. De ezt még tudjuk fokozni is. A vádlott a bokorból ugrott ki, feszítővassal a kezében, és egyből lendített, így tette meg a halálos ütést.

2.) Szerény véleményem szerint, ez enyhe túlzás, hogy írás közben ölte meg. Tehát ez egy akció helyzet volt, ahol a másodpercek töredéke alatt kellett a vádlottnak cselekednie. Illetve ezen szabálypont kihasználásával (mi szerint írás közben nem engedélyezett az éppen klaviatúrát használó, a szerveren belüli chat rendszert megnyitó játékos megölése) eléggé érdekes szituációkban találhatja magát az ember. Nos, ha az Önök gondolatmenetével haladunk tovább, akkor tegyük fel Mr.McShawn kiugrik gépfegyverrel egy bankrablásnál, ekkor mindenki elkezdi használni a chatet, akkor álljon ott egy helyben a vádlott és várja meg ameddig a szerveren játszó játékosok befejezik az írást? Ez így már mindjárt más látószög Önöknek is, véleményem szerint.
 

my soul is dying

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:73
Sziasztok! Nemigen szerettem volna hozzászólni, de úgy látom néhány dolgot tisztázni kell mivel jócskán elkerülte a figyelmeteket.
Idézet tőle: Brayton McShawn:
Elsősorban a frakció topicjában megtalálhatod a karatkerem leírását, ahol láthatod, hogy aggresszív forró fejű és már ült is súlyos testi sértésért.
Standart illegál karakterlap. Forrófejű, hirtelen haragú stb. Úgy gondolod, ha ezeket beleírod megtehetsz bármit? Ha nincs bennem annyi, hogy egy RP szerveren RP-zni is szeretnék és lelőlek mert rámrohansz tárgyal a kezedben vállaltad volna a CK-t? Hisz a saját vesztedbe rohantál.
Idézet tőle: Brayton McShawn:
Arról nem tehetek hogy én még rá se láttam a rendőrre amikor ő már a megjelenő nevem miatt rámtartotta a fegyverét.
Ha figyelnél a részletekre és nem felületesen döntenéd el a történetet mielőtt MG-vel vádolsz..
Még a rossz hangminőség ellenére is lépteid illetőleg a bokor zörgése kivehető, jellegzetes hangot hallat ami elég okot ad arra, hogy behatároljalak.


Idézet tőle: Brayton McShawn:
kiugrok a bokorból és már lendül a kezem szóval realizálni se tudtam, hogy éppen ír.
Én nem ezt látom.

Idézet tőle: Brayton McShawn:
Meg még azt hozzá tenném, hogy ezzel a mondtattal: "Nem megyek bele vitába, "miért lőttél, mi az hogy lőttél" csak a bíráló admin kérdésére válaszolok." elismeri a PK-t nyitó játékos, hogy nem volt ott abban a szituációban helye lövésnek, mert lagg miatt került fel a falra, ami a videóban elég nyílvánvalóan látszik, és szerintem közvetlen fenyegetést sem jelentett a társam.

Ismét nem ezt látom.
https://prnt.sc/105olwx
https://prnt.sc/105okdo
Érdekes lag mikor tolatva balra kormányozva rád tapad egy autó. Szerintem tisztán értelmezhető, hogy a mozgásom akadályozása volta cél, bőgő motorral ellenkormányzással.
Ezentúl még mindig fenntartom, hogy indokolt volt a lövés, nem tudom miből sikerült leszűrnöd, hogy bármit is elismerek. Egyszerűen nem ide tartozik.

Reece hszére inkább nem reagálnék, egyszerűen nevetséges.
Köszönöm szépen a figyelmet!
 

Brayton McShawn

Újonc
Játékos
Üzenetek:3
Kedves Turner!

A karakter leírásomra való reflektálás csupán csak azért, volt mert Tanci írta, hogy nem találja, és semmiképpen sem arra akartam rávilágítani, hogy a leírtak alapján bármit megtehetek, szóval ha kérhetem a ezt a kérdőre vonó hangnemet mellőzd.

Valóban egyetértek veled, hogy hallható egy apró nesz ként a lépéseim zaja, de túl hirtelen és túl pontosan néztél véleményem szerint rám, főleg ha azt is számításba vesszük, hogy a sziréna is és a rádiód is szólt abban a pillanatban.

Természetes, hogy nem így látod hisz az ellentétes oldalat képviseled, de hidd el nekem, hogy már az ugrás ideje alatt is nyomogattam a bal egér gombot, csak az ugrás közben és azt követő fél másodpercben még nem reagál a karaktered.

A laggról pedig nem nyilatkozom, mert véleményem szerint egyértelműen lagg volt. Ezt még az IC rádiód is bizonyítja. (00:18 - 00:20 -> ilyet nagyon magas fordulószöggel se csinálsz meg IRL nagyon, nem hogy ingame, ezáltal lehetetetlen jóformán + az IC rádiód is laggolt, abból is lehet plusszban következtetni arra hogy laggolsz, https://clownalert.live/RDuaj8.png?ae587d5299f1)

Az pedig, hogy Reece hsz-t nevetségesnek tartod, abba van igazság tekintve a megfogalmazást de a jelentéstartalmat elkell ismerned, hogy nagy az igazság tartalma.

UI.: A CK-t vállaltam volna, ha úgy alakul.
 

BigDanosz

Újonc
Játékos
Üzenetek:14
Idézet tőle: Turner:
Reece hszére inkább nem reagálnék, egyszerűen nevetséges.
Véleményem szerint nem csak a megfogalmazás, tálalás a lényeg, hanem az is, hogy mi van a tartalmában,amire ahogy látom nem igazán figyeltél.

UI: Elnézést szeretnék kérni a nevetséges megfogalmazásért, de ezzel kell visszavágni, ha már nincs mivel de még írhatnékod van.
 

Tanci

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Idézet tőle: Brayton McShawn:
Elsősorban a frakció topicjában megtalálhatod a karatkerem leírását, ahol láthatod, hogy aggresszív forró fejű és már ült is súlyos testi sértésért.
Elsősorban nem ott, hanem a fórumrész erre kialakított Topcijában kellene lennie. Főadminok ott látják, azokat fogadják vagy utasítják el.

Idézet tőle: Brayton McShawn:
Ráadásul az is látszik a videóban, hogy szabályosan kiugrok a bokorból és már lendül a kezem szóval realizálni se tudtam, hogy éppen ír.
Azzal nem értek egyet, hogy szabályosan kiugrottál. Videón látszik: Kijössz, ugrasz, mögé mész, ütsz. De mivel, jobban áttekintve az írást a videón, körülbelül 2 másodperc telik el, amig bent bent vagy és 1 másodperc küldés után ahogy ütöd, ezt nem lehet felróni.

Idézet tőle: Brayton McShawn:
Arról nem tehetek hogy én még rá se láttam a rendőrre amikor ő már a megjelenő nevem miatt rámtartotta a fegyverét
MG-nek semmiképp nem mondanám.

Idézet tőle: Brayton McShawn:
A laggról pedig nem nyilatkozom, mert véleményem szerint egyértelműen lagg volt.
Lagg nem mentesít RP alól, főleg nem egy ilyen szituációban.


Én felajánlanék egy RP folytatást onnan, hogy lent vagy az árokban Derek pedig fent.
Büntit senkinek sem osztanék ezek miatt.
 

my soul is dying

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:73
Nem szeretném megismételni a szituációt, egyszer volt rá alkalom. Így alakult ahogy, mindenki viselje a tettei következményét, legyen az pozitív vagy negatív.
 

Tanci

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Brayton téged megkérlek arra, hogyha valóban azt szeretnéd RP-zni, ami a karakterleírásodban van, akkor tedd be az annak megfelelő topicba, hogy egy Főadmin is eltudja olvasni és eltudja bírálni.

A PowerGaming nem állapítható meg, hiszen Brayton nem láthatta, hogy Társa vagy Derek lő.
Mivel egyikőtök sem akarja onnan újra játszani, és olyan kivetni valót nem találtam, amit szankcionálni kellene.
[adminisztrator=Tanci]A panasz jogtalan.[/adminisztrator]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó