Denton Kelly jelentkezési lap

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

BenceHUNter1244

Újonc
Játékos
Üzenetek:1
Vi4bU5w.png
Government of San Andreas

Jelentkezési lap


Melyik osztályba szeretne jelentkezni? (Törölje ki a NEM választott lehetőségeket)  BodyGuard (Testőr)

SZEMÉLYES INFORMÁCIÓK

-Utónév/utónevek: Denton

-Családnév: Kelly

-Nem: Férfi

-Születési dátum: 06/05/1996   

-Születési hely: Paleto Bay, Medical Centre

-Állampolgárság: Amerikai

KAPCSOLATTARTÁSI INFORMÁCIÓK

   
-Bejelentett lakcím: Los Santos, Glenn st. 12/A   ​

-Telefonszám: 1196473

-Email cím:dentonfr96@gmail.com

(( OOC INFORMÁCIÓK ))

-Keresztnév: Bence

-Életkor: Tizenkilenc.

-Napi átlagos aktivitás: Munkától függ, de naponta biztosan tudok 4 órát.

-Discord felhasználónév és #szám: Heble #8021

-Mióta RP-zel? SAMP-n kezdtem, utána MTA-ra jutottam fel, összességében már 7 éve szerepjátékozom, és az MTA-s szerverről ( See LV ), több olyan ember van aki tud protekciót adni a "tehetségemre", több nagyobb streamer is felfigyelt erre, és pozitívan jártak el hozzá.

-Miért szeretnél hozzánk csatlakozni? Mivel ezen a szerveren nem nagyon ismerek senkit, ezért abból a célból hogy megtaláljam a közösséget, és új arcokat ismerhessek meg, most nem fogom leadni a sablon szöveget hogy "Minden vágyam xy". A hangulat és a szerveren való komolyabb szerepjáték elkezdése, mert azért valljuk be, egyedül civilként hamar beleun az ember. Meg persze a testőri szerepjátékból millió egy helyzetet kilehet hozni, és lehet benne ügyeskedni. A régi MTA-s szervereken több helyet megjártam, legutoljára Deputy voltam, több testőri szerepjátékot elvállaltam amikor beszédet mondtak, úgyhogy otthon érzem magam az ilyesfajta dolgokban.
 

Alv@rez

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:148
Idézet tőle: BenceHUNter1244:
Vi4bU5w.png
Government of San Andreas

Jelentkezési lap


Melyik osztályba szeretne jelentkezni? (Törölje ki a NEM választott lehetőségeket)  BodyGuard (Testőr)

SZEMÉLYES INFORMÁCIÓK

-Utónév/utónevek: Denton

-Családnév: Kelly

-Nem: Férfi

-Születési dátum: 06/05/1996   

-Születési hely: Paleto Bay, Medical Centre

-Állampolgárság: Amerikai

KAPCSOLATTARTÁSI INFORMÁCIÓK

   
-Bejelentett lakcím: Los Santos, Glenn st. 12/A   

-Telefonszám: 1196473

-Email cím:dentonfr96@gmail.com

(( OOC INFORMÁCIÓK ))

-Keresztnév: Bence

-Életkor: Tizenkilenc.

-Napi átlagos aktivitás: Munkától függ, de naponta biztosan tudok 4 órát.

-Discord felhasználónév és #szám: Heble #8021

-Mióta RP-zel? SAMP-n kezdtem, utána MTA-ra jutottam fel, összességében már 7 éve szerepjátékozom, és az MTA-s szerverről ( See LV ), több olyan ember van aki tud protekciót adni a "tehetségemre", több nagyobb streamer is felfigyelt erre, és pozitívan jártak el hozzá.

-Miért szeretnél hozzánk csatlakozni? Mivel ezen a szerveren nem nagyon ismerek senkit, ezért abból a célból hogy megtaláljam a közösséget, és új arcokat ismerhessek meg, most nem fogom leadni a sablon szöveget hogy "Minden vágyam xy". A hangulat és a szerveren való komolyabb szerepjáték elkezdése, mert azért valljuk be, egyedül civilként hamar beleun az ember. Meg persze a testőri szerepjátékból millió egy helyzetet kilehet hozni, és lehet benne ügyeskedni. A régi MTA-s szervereken több helyet megjártam, legutoljára Deputy voltam, több testőri szerepjátékot elvállaltam amikor beszédet mondtak, úgyhogy otthon érzem magam az ilyesfajta dolgokban.


Tisztelt Jelentkező!
Tájékoztatjuk, hogy jelentkezési lapját megkaptuk, és a következő döntést hoztuk: Örömmel közlöm Önnel, hogy jelentkezési lapja elfogadásra került.
Kérem, hogy legkésőbb 2021.07.04. (vasárnap) délutánig fáradjon be a városházára egy személyes meghallgatásra.

((Annak érdekében, hogy a felvételi eljárás minél gyorsabb legyen, kérlek csatlakozz DC szerverünkre, ahol minden információt megkapsz a meghallgatással kapcsolatban. https://discord.gg/JV4prKHd ))

Tisztelettel:

S. Alvarez
Santiago Alvarez
Governor of San Andreas
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó