Dayvon Banks - Makó

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

almightyvon

Újonc
Játékos
Üzenetek:1
Dayvon Banks
unban.png


Név: Dayvon Banks illetve Asia Opuki( mivel bannolt utána átültem barátnőm gépéhez és onnan is "beszélgettünk" még egy kicsit)
Adminisztrátor neve: Mako
Indok: Folyamatos OOC stílus, undorító stílus, adminszidás.
Tiltás időpontja: 2023-01-15 02:32:53
Meddig tart a ban: Örök
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Egyszer, jelenlegi. Azon kívül 0.
Miért kérsz unbant: Mert szeretnék visszajönni a Szanyi Feriékhez játszani.
Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Megpróbálnám higgadt kedélyekkel kezelni a kötekedést.
Összességében jogosnak érzed a tiltást: Jogos volt mivel a barátnőmnek tényleg nem volt meg a kellő szintje a rabláshoz, viszont hajnal 3 volt és úgy gondolom nem szinthez kötöttnek kéne lennie ennek hogy ki kivel meg hanyas szintűvel rabol ha vállalja a következményeit. Viszont tolakodónak és kötekedőnek éreztem Mako közeledését, mivel elég későn volt már és beírtam OOC chatre miután elment hogy a kis buzik nem tudják elviselni hogy én nem egy pixel pinát baszok hanem húsvér lányt, viszont amikor megbeszéltük hogy nem fogunk rabolni tovább TVzett minket és pont látta. Aztán rám teleportált és meg elkezdtem szidni a külseje miatt és Dagadt Mojzer Richard gecinek hívtam vagy hasonlók amiért kaptam a végleges tiltást aztán pedig Face Networkon beállítottam a facebook képét és posztolgattam pixel lányok képei alá a nevében. Viszont ezen már túl vagyunk írtam neki facen is nem kaptam semmilyen választ rá pedig normálisan írtam rá végül letiltott, úgy gondolom hogy mindenki megérdemel egy második esélyt ha már ő is bele esett ugyanebbe a hibába tisztában van vele Mako is hogy milyen az ha feszült az ember, nem 10 évesek vagyunk már tudunk normálisak lenni ha nem provokálnak, ha meg provokálnak meg szűk körben küldöm el legközelebb az illetőt :D
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,690
-
Head of Staff hozzászólás
Szia @almightyvon,

Hosszas mérleges után, arra a döntésre jutottam, hogy feloldom mindkettőtök tiltását a szerveren. Erősen utolsó eséllyel, tekintettel a stílusra, amit képviseltél. Nem szeretnénk a jövőben még ennek a viselkedésnek a töredékét sem meglátni, se OOC chaten, se a Discord szerveren. A legapróbb szabálytalanság esetén visszakerül rád a kitiltást, viszont azt már többé nem oldom fel. Ugyanúgy jár Neked is a második esély, rajtad áll innentől, hogy miképp élsz vele.

Kellemes időtöltést a szerveren!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó