Daryl Jenkins ---> Ismeretlen!

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

dgr

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:34
panaszkonyvj.png

Neved: Daryl Jenkins
Játékos(ok) neve: Ismeretlen..
Panasz oka: DM
Panasz kifejtése: Mentem a Paletoi motelhez,ahol állnak a kocsijaink,épp a sajátomért mentem.Láttam hogy egyik fk társam fekszik,körülötte rendőrök.Megkérdeztem mi történt,de addigra jött egy raptor,kiugrottak,kiabáltak valamit,én már kétsébe is estem egyből (Xd) és /handsup-oltam.Mit ad isten szépen pofán is lőtt valaki. Szeretném ha logból kiderülne,és leírná hogy miért tette. 
Bizonyíték (kép, log, videó): [23:48:59] Daryl Jenkins mondja: Itt mi történt?
[23:49:04] Cesar Diego De Costa ordítja: fegyvert eldobod különben szét lölek
[23:49:05] *** Maximiliano Lacasa  kicsatolja a biztonsági övet.
[23:49:06] *** Laura Sainz  kicsatolja a biztonsági övet.
[23:49:06] Ajani Queiroz ordítja: MI A FASZ VAN ITT!
[23:49:06] *** Laura Sainz  elővesz egy fegyvert. (M60E4)
[23:49:07][Warning] Resource one_entities tick was too long 11 ms
[23:49:08] James McCarthy ordítja: Senki se nyúljon a kibaszott fegyverhez és rádióhoz!
[23:49:08] Damien Delossantos ordítja: le a
[23:49:11] *** Eugene Sutton  újratölti a fegyverét. (Taurus PT92AF)
[23:49:12] [INFO-warning] Sérülést szenvedtél a bal karodon. Menj orvoshoz, mert különben elvérzel!
[23:49:12] [INFO-warning] Animba estél! Ha nem segítenek fel, hamarosan elvérzel!
[23:49:12] [oneRP] Elvesztetted az összes készpénzed és a nálad lévő fegyvereket!
[23:49:12] [Társadalombiztosítás] Meghaltál! A számláról $700-t levontunk!

Megjegyzés: Ahol írták,hogy senki se nyúljon a fegyverhez,ott handsupoltam(de ezt szerintem az ott lévő sheriffek is tudják bizonyítani,meg gondolom a log is.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Miket veszítettél el?

Szerk.: Nem téged akartak lelőni, rossz helyen álltál. Ettől független 1 warnt kap aki lelőtt.
 

dgr

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:34
Szia.Taurus PT92AF volt nálam,meg pár száz dollár,és kés. De az utóbbi kettő nem fontos,csak a Taurus.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó