Darius Graves -> krekor

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Munkás

A nép hangja
Fórum moderátor
Üzenetek:256
Darius Burns
panaszkonyv.png

Neved: Darius Graves
Adminisztrátor(ok) neve: krekor
Panasz oka: NonRP-s viselkedés, OOC ügy miatt lövi ki a kerekemet.
Panasz kifejtése: Sziasztok. Elsősorban leszeretném szögezni, hogy ezzel a PK-val nekem nem az a célom, hogy krekor-t mindenképpen megbüntessék, csak mivel PM-ben nem mutatott nyitást kommunikáció ügyileg, ezért gondoltam egy PK alatt hátha megtudjuk beszélni, illetve ő is mondta, hogy van jogom élni a PK nyitás lehetőségével, ezért élek is vele. Kikértem egy adminisztrátor, illetve egy nagyobb nem megnevezett adminisztrátor véleményét is, és azt mondták, hogy szerintük ez a cselekvés nem volt helyes. Nos, az eset a következő. Felléptem a szerverre, és elkezdtem keresni a tojást. A másodiknál tartottam, amikor láttam, hogy krekor, és haverja mennek oda ahhoz a tojáshoz, amit én fel akarok szedni, ezért gyorsan odamentem kocsival, kiszálltam, és szaladtam az NPC-hez gyorsan rányomtam egy random kérdésre, hátha eltalálom, és eltudom előle szedni. Teljes mértékben tisztába vagyok azzal, hogy ez nem volt gerinces dolog amit én csináltam, de szerintem akkor se kellene ezért kilőni két kerekem, annak ellenére, hogy van bandás története, és múltja, mivel OOC dologból csinált IC ügyet. Miért is OOC ügy ez a dolog? Mivel a valóságban sincs az, hogy egy héten keresztül kint állnak a lányok a mezőn, és lehet őket locsolni, és amikor meglocsolod őket, akkor "elporladnak", és 1 óránként újra előmásznak a földből. Mivel nem volt forgalamas hely se, ezért értem a fegyver elő rántást, viszont azzal nem értek egyet, hogy emiatt lődd ki a 2 kerekemet. A valóságban én odaértem volna hamarabb, és max hamarabb locsolom meg, krekor pedig utánnam be áll a sorba, és később locsolja meg a lányt, de mivel a lány egy varázsló, és elporlad, ezért krekor kilövi két kerekemet a pisztollyal, mert én locsoltam meg a nyuszifület. Gondoljunk már bele krekor. Maffiás, vagy bandás létedre, nem tűnik nevetségesnek visszagondolva az, hogy azért rántasz fegyvert egy emberre, mert hamarabb locsolt meg egy lányt a virág illatú kölnijével? Egy mafia, vagy bandás RL alapból se tesz ilyeneket, hiszen a saját családját, feleségét locsolja meg, azon kívül szóba se állhat más nővel szinte. Egy bandás amerikában meg alapból nem locsolkodik.  Ha esetleg leálltunk volna OOC, vagy PM-ben beszélgetni, én ezer örömmel visszaadtam volna nektek a tojást, mert már most bűntudatom van, hogy ilyen gerinctelen voltam, és felszedtem előletek, de te nem ezt tetted. Úgy gondolom, hogy mindketten felnőtt emberek vagyunk, korrekt ember módjára megtudtuk volna beszélni, de te nem mondtál semmit, csak utaltál rá, hogy nyissak PK-t, pedig hidd el velem meg lehet beszélni a dolgokat... Miután kilőtte a két kerekemet egyből le is álltam az út szélére, mert tudom, hogy nem lehet kilőtt kerékkel közlekedni, és vontatót fogok rá hívni, amire bizonyíték is van, ha esetleg a bíráló admin erre majd rákérdezne.
Bizonyíték (kép, log, videó):https://streamable.com/h5z035
Megjegyzés: Nincsen.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
Szia Darius.

[quote author=undefined]Gondoljunk már bele krekor. Maffiás, vagy bandás létedre, nem tűnik nevetségesnek visszagondolva az, hogy azért rántasz fegyvert egy emberre, mert hamarabb locsolt meg egy lányt a virág illatú kölnijével?[/quote]
Én azt gondolom nevetségesnek, hogy annak ellenére, hogy láttad a másik játékost hamarabb odaérni, te gyorsan oda futottál és elcigánykodtad előle a húsvéti leányzót. Szándékomban nem állt beléd lőni egy golyót is, vagy megölni téged. Szimplán ha már így kicsesztél 'velünk', akkor kicsesztem én is veled egy-két lyukas kerékkel. Ezt követően nem foglalkoztunk veled, elmentünk.

[quote author=undefined]Egy mafia, vagy bandás RL alapból se tesz ilyeneket, hiszen a saját családját, feleségét locsolja meg, azon kívül szóba se állhat más nővel szinte.[/quote]
Nagyon jó hasonlat, de mint említetted ez event. És lehetett volna benned annyi, hogy nem cseszel ki velünk. Mafia lét pedig közel sem áll hozzám, maximum a hoesokat locsolom meg, de nem kölnivel. Remélem érted, hogy mire célzok.

[quote author=undefined]Úgy gondolom, hogy mindketten felnőtt emberek vagyunk, korrekt ember módjára megtudtuk volna beszélni, de te nem mondtál semmit[/quote]
Őszintén, te mit mondtál volna? Bocs haver, így jártatok. Ezen nagyon úgy gondolom nem lehetett volna mit megbeszélni.

Ha esetleg leálltunk volna OOC, vagy PM-ben beszélgetni, én ezer örömmel visszaadtam volna nektek a tojást, mert már most bűntudatom van, hogy ilyen gerinctelen voltam, és felszedtem előletek, de te nem ezt tetted.
Mit adtál volna oda? Így is elbuktad a tojást, mert random kattintottál valamire, csak azért, hogy eltud vinni előlünk a tojást. Mindenféle köntös nélkül én is úgy gondolom, hogy gerinctelen volt és a karma pár másodpercen belül utól is ért.

Mást nem tudok ehhez hozzászólni. Várom a bírálást.
 

Munkás

A nép hangja
Fórum moderátor
Üzenetek:256
Darius Burns
Idézet tőle: krekor:
Én azt gondolom nevetségesnek, hogy annak ellenére, hogy láttad a másik játékost hamarabb odaérni, te gyorsan oda futottál és elcigánykodtad előle a húsvéti leányzót.

Ez én szerintem teljesen IC ügy, hogy ki hogyan és mikor ér oda, IRL is az tud locsolkodni először, aki előbb odaáll a lány elé, bár ehhez igazából ezt nem lehet hasonlítani, illetve szerintem adminisztrátorként, holott a játékosoknak neked példát kellene mutatnod mind itt, mind szerveren, egy fórum felületen nem kellene ilyen szavakat használnod, főleg nem egy játékosra, hiszen a játékosok azt fogják hinni, hogy ez megengedett.

Idézet tőle: krekor:
És lehetett volna benned annyi, hogy nem cseszel ki velünk.

Mint írtam én amit tettem szintén gerinctelennek érzem, és megbántam már, hogy szemét voltam, de vissza szolgáltam volna, amennyiben normális kommunikációval nyitottál volna felém. Mint mondtam, jelenleg is nem az a célom, hogy veled kicsesszek, és büntetést kapjál, hanem az, hogy megtudjam ez helyes volt, vagy nem.

Idézet tőle: krekor:
Mit adtál volna oda? Így is elbuktad a tojást, mert random kattintottál valamire, csak azért, hogy eltud vinni előlünk a tojást.

Teljesen mindegy, hogy elbuktam vagy nem, ha megbeszéljük, és nem kilövöd a kerekem, akkor szívesen visszaadtam volna, mivel volt nálam több darab, hisz járom a várost.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
[admincontroller]Nettó patkányság volt, amit csináltál, de tényleg nem kellett volna emiatt lőni.[/admincontroller]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó