Daniel Collins/"From a coach to - ?"

simeon

Aktív Forumozó
Adminsegéd
Üzenetek:34
Daniel Collins
Grand Theft Auto V Screenshot 2024.07.07 - 14.59.21.80.png

Daniel Collins
Denver, 1999.11.22
186cm/87 kg.


Segítőkész - Naív
Barátságos - Haragtartó
Humoros - Babonás
Szorgalmas - Türelmetlen
Motivált - Önfejű

Daniel egy roppant jókedélyű fiatal srác aki Denverből repült Los Santosba. Átlagos családból származik, egyedüli gyerekként nőtt fel, ő a Collins család egyetlen férfi utódja. Tanulmányait követően edzőként tevékenykedett a "Denver Ice Hockey Academy" kötelékeiben. Beszédes-kedves természetét, hozzáértését imádták a gyerekek, ő viszont nem tudta kezelni a nyüzsgő vérét és elköltözött Colorado államból. Szülei aggódóan fogadták a dolgot, féltették fiúkat a hedonista megnyilvánulásai miatt.
Untitled design.png

Az első éjszakák.
Untitled design (1).png

Untitled design (2).png

Ideje tenni valamit.

Untitled design (3).png
 
Utoljára szerkesztve:

simeon

Aktív Forumozó
Adminsegéd
Üzenetek:34
Daniel Collins
Kezdeti fellángolás vagy céltudatos építkezés?

Denver, 2024 február 8 - péntek

Jack Collins épp kipakolja hűtőből a söröket amikor fia, Daniel a bejárati ajtón dobja be a táskáját. Az ifjabb Collins egy ideje kényszerből jár el dolgozni, rendszeresen kihagyja a programokat barátaival. Laptopja előtt tölti estéit repülőjáratokat és ingatlanos weboldalakat böngészve. Daniel felvázolja költözési szándékát szüleinek. Pár napig mosolyszünet alakult ki házon belül de nem tántorította el ez sem. Szülei ismerve Daniel makacsságát, elfogadták a helyzetet és támogatni kezdték őt. Daniel pár hónap elteltével már Los Santosban találta magát. Pár átbulizott éjszaka után rájött nem ezt az utat kereste, komoly célokat tűzött ki maga elé.

Los Santos, 2024 július 11 - csütörtök

Ismerősei rá sem ismernek a mindig humoros, jókedélyű Danielre. Úgy tartják már betegesen fókuszál a san andreasi karrierjére. Régi kollégájától személyes étrendet és edzéstervet kér. Naponta több órát foglalkozik az LSPD által kiállított anyagokkal és fizikai állapotával.

Grand Theft Auto V Screenshot 2024.07.11 - 18.57.58.41.png
 
Utoljára szerkesztve:

simeon

Aktív Forumozó
Adminsegéd
Üzenetek:34
Daniel Collins
Az első betekintés.

Oké, hogy egész nap a dokumentumok előtt ülve telnek a napok de ez még kevés lesz a továbbiakban. Megkezdődik Daniel számára az akadémia. Hosszú napok felkészülése után eljött a várva várt pillanat: Daniel egymaga távozik egy rendvédelmi autóval az állomány területéről. Betekintést nyer egy ilyen autó felépítéséről, kialakításairól, működtetéséről.

2024._07._12._22-24-59_chatlog.png
Számos alkalommal vették már ki a rendőrök Danielt a forgalomból, bár olyankor az ember a stresszel küszködik és nem a PD munkatársai protokolljait figyeli. Herrera bemutaja az igazoltatás pontos menetét részletesen, lépésről lépésre.
Grand Theft Auto V Screenshot 2024.04.19 - 18.27.41.73.png


Változatos szituációk, elméletek, kommunikációs formák átvétele után vissza térnek a Police Department garázsába.


2024._07._12._23-07-37_chatlog.png

Rengeteg kérdőjel marad.
Megmarad Daniel lelkesedése?
Képes lesz elbírni a rázúduló nyomást?


Kétségkívül minden kondíció adott a fejlődésre. A körülmények, a profi kollégák és Collins életkora is pozitív tényező lehet.

Hogy ez mire lesz elég?
 

simeon

Aktív Forumozó
Adminsegéd
Üzenetek:34
Daniel Collins
Út az esküig.

Folytatódik a terepképzés, Daniel idejében megérkezik az állományra és előkészül az akadémiára. Átöltözik, ellenőrzi a szolgálati eszközeit és csendben, koncentráltan várakozik az öltözőben a kiképzőtisztekre.
Grand Theft Auto V Screenshot 2024.07.13 - 20.26.53.45.png

Összeáll a Whitman/Collins 0A321-es egység, megindulnak a képzés helyszínére.


Grand Theft Auto V Screenshot 2024.07.13 - 20.44.32.54.png

Az LSPD munkatársai és kiképzőtisztjei szimulálnak egy esetet üldözéssel kötve. Daniel ezesetben gyanúsított szerepet tölt be, figyeli a részleteket. Későbbiekben az ő feladata lesz egy hasonló szimuláció koordinálása.

Grand Theft Auto V Screenshot 2024.07.13 - 20.261.53.45.png

Daniel a fárasztó képzés után haza fele egy bulit pillant meg ahová be is tér. Szóba elegyedik egy hölggyel akivel az este folyamán megkezdődik az ismerkedés.

Grand Theft Auto V Screenshot 2024.07.13 - 20.2631.53.45.png
 

simeon

Aktív Forumozó
Adminsegéd
Üzenetek:34
Daniel Collins
Meghozta gyümölcsét a sok alázatos munka. Daniel sikeresen teljesítette az akadémián előírtakat, végre megkapta Police Officer I jelvényét. Visszatekintve az utóbbi hetek történéseire, Daniel büszke magára. Ezért hagyta el a családi közegét, ezért adott fel mindent. A sok lemondás, tanulás végül elindította őt egy meredek lépcsőfokon.

A következő napokban Collins éles szolgálatra jelentkezik. Tanulságos/eseménydús hetet tud maga mögött. Realizálódik benne, hogy itt már nem az akadémián szimulált szituációkkal találja szembe magát.



Grand Theft Auto V Screenshot 2024.07.17 - 21.21.1151.43.png
Grand Theft Auto V Screenshot 2024.07.174 - 21.21.1151.43.png

Az egyik pillanatban Lincoln Officer-el fut össze a folyósón Collins.

2024._07._21._10-16-25_chatlog.png
Grand Theft Auto V Screenshot 20124.07.174 - 21.21.1151.43.png
Grand Theft Auto V Screenshot 20124.07.174 - 21.2145.1151.43.png

A kihallgatás után Collins és Monnier bejelentésekhez siettek.

Grand Theft Auto V Screenshot 2024.07.19 - 22.14.43.9144.png
Grand Theft Auto V Screenshot 2024.07.19 - 22.38.07.78.png
Grand Theft Auto V Screenshot 2024.07.1579 - 22.14.43.9144.png
Grand Theft Auto V Screenshot 2024.07.1579 - 22.14.4443.9144.png
 

Mellékletek

  • Grand Theft Auto V Screenshot 2024.07.19 - 22.14.43.9144.png
    Grand Theft Auto V Screenshot 2024.07.19 - 22.14.43.9144.png
    2 MB · Megtekintések: 3
Utoljára szerkesztve:

simeon

Aktív Forumozó
Adminsegéd
Üzenetek:34
Daniel Collins
Grand Theft Auto V Screenshot 2024.07.21 - 12.340.07.81.png

A délelőtti órákban igencsak nyugalmasnak ígérkezett a nap. Azonban egy erősítésre reagálva ismét teljes káosz uralkodott. Hosszas üldözést követően két visszaeső bünözőt sikerült elfogniuk az egységeknek. Collins végrehajtotta első, egyedül levezényelt kihallgatását.

Grand Theft Auto V Screenshot 2024.07.21 - 13.41.38.77.png

A kimerítő szolgálat után a kikapcsolódásé volt a főszerep. Késve bár, de Daniel összehívta három fős csapatát és beneveztek a versenyre.

Grand Theft Auto V Screenshot 2024.07.21 - 12.340.407.81.png

Grand Theft Auto V Screenshot 2024.07.21 - 12.340.407.77781.png
 

simeon

Aktív Forumozó
Adminsegéd
Üzenetek:34
Daniel Collins
Az utóbbi két-három nap igazi mentális erőpróba volt Daniel számára. Tisztában volt mibe fog bele amikor kitűzte életcélként a rendőri karriert, bár nem látott teljesen a dolgokon át. Szolgálat teljesítés során először találkozott halottakkal. A szemébe égett képek kimozdították a komfortzónájából. Bár amikor tudomására jutott, hogy egy számára ismeretlen rendvédelmi tag is az életével fizetett, akkor tört meg. Azóta folyamatosan próbálja lehetőségeihez mérten felkészíteni magát az ilyesfajta történésekhez.
Grand Theft Auto V Screenshot 2024.07.21 - 18.54.24.77.png

Whitman Officer rendeli a garázshoz a zöldfülűt hétfő délután. Egységükkel szemben megtagadta egy sofőr az intézkedést, nagy mozgósítások során sikerült megállítani a járművet.


Grand Theft Auto V Screenshot 2024.07.22 - 21.03.085859.24.png

A megfelelő ellátást követően az orvosok zöld utat adnak a további intézkedésre. Az elkövetőt a kihallgatás során nem sikerült azonosítani. Felső parancsra azonnali kitoloncolást kezdeményeznek.

Grand Theft Auto V Screenshot 2024.0728727.22 - 22.00.10.05.png

A még rövid viszont eseménydús állományi ideje alatt Daniel teljesen elköteleződik hazája iránt. Szerencsésnek és motiváltnak érzi magát amiért sikerült visszaeső bűnözők ellen megvédeni az Államokat.
 

simeon

Aktív Forumozó
Adminsegéd
Üzenetek:34
Daniel Collins
A szombati délutáni sziesztát követően Collins járőrszolgálatot végzett Herreraval. Egy gyorshajtó elcsípése után a jól megszokott taco-t készültek elfogyasztani az LSPD munkatársai amikor jött egy bejelentés. Eseménydús estét tudhatnak magáénak a rendvédelmi szervek. A szolgálat leteltével Herrera az irodájába rendeli Collins-t.

Grand Theft Auto V Screenshot 2024.07.28 - 11.29.16.20.png

Lance Herrera mondja: Szóval, hogy van ma Collins? Kipihente a tegnap este fáradalmait?
Daniel Collins mondja: Jól vagyok köszönöm. Igen, teljesen fitten ébredtem. Ön?
Lance Herrera mondja: Hmm, megvagyok én is mondhatni. - Térjünk a lényegre viszont. - Hogy érzi, hogyan teljesített a Field Training Program során?
Daniel Collins mondja: Jól éreztem magam a Program során, próbáltam legjobb tudásomat nyújtani. Úgy érzem sokat tudtam tanulni a Training Officerektől.
Daniel Collins mondja: Nyilván érzem, hogy még van hová fejlődnöm.
*** Lance Herrera közben a gépen pötyög, rendszerben igazgat dolgokat.
Daniel Collins mondja: Volt egy eset amikor hibás rádiófrekvenciát használtam de hála a kollégák átvették a dolgot és megoldódott minden. Azóta folyamatosan ellenőrzöm a rádiómat.
Lance Herrera mondja: Helyes-helyes. Fejlődni mindig is fog, és kell is ebben a hivatásban, minden nap új dolgokat rejt és új helyzeteket amire mi csak részben tudjuk felkészíteni.
Daniel Collins mondja: Igen, észre vettem, hogy saját bőrömön tudok rengeteget tanulni.
Lance Herrera mondja: De úgy érzem elegendő tapasztalattal és tudással rendelkezik mostmár ahoz hogy végezhesse ezt a hivatást mások felügyelete nélkül, önmagában is... egy magasabb szinten.
*** Lance Herrera kihúzza a fiókot ahonnan kivesz egy bársonybevonatú dobozt rajta az LSPD címerével felnyomja magát a székéből és kilép az asztal mögül.
*** Daniel Collins elmosolyodik, feláll a székéből.

Lance Herrera mondja: Szóval... szeretnék gratulálni Officer Collins. Officer II-es rendfokozatban folytathatja tovább a szolgálatot, a sikeresen elvégzett Field Training Program után. *átnyújtja felé a dobozt*
*** Daniel Collins odalép Herrera elé.
*** Daniel Collins átveszi a dobozt, a mellkasához húzza és vet egy apró pillantást rá majd Herrera-ra szegezi tekintetét.

Daniel Collins mondja: Köszönöm a türelmet és a további bizalmat!
*** Lance Herrera nyújtja a kezét Collins felé.
Lance Herrera mondja: Gratulálok!
*** Daniel Collins ráfog Herrera kezére, szemkontaktust tartva férfiasan kezet ráz.
Lance Herrera mondja: Az öltözőnél áttudja venni a szolgálati járműven a kulcsát, egyenlőre beosztom egy tapasztaltabb Officer mellé, pontosabban Officer Lincoln mellé egy Scout-ra. - Nézze át a járművét mielőtt belekezd a szolgálatba.
Lance Herrera mondja: Lincoln-al pedig majd összeismerkednek, szerintem jól kifognak jönni. - Persze ez nem jelenti azt hogy csak ő vele járőrözhet.
Daniel Collins mondja: Értettem. Mindenképp átnézem szolgálat előtt az autót.
Daniel Collins mondja: Volt már szerencsém járőrözni vele.
Lance Herrera mondja: A részleteket elintézem én, jó szolgálatot önnek! Vigyázzon magára a továbbiakban, olyan sosem lesz hogy eleget tud az ember, ezt jegyezze meg.
Daniel Collins mondja: Ezzel teljesen tisztában vagyok. Köszönöm szépen, Herrera.
Lance Herrera mondja: További szép napot! Gratulálok mégegyszer!


Grand Theft Auto V Screenshot 2024.07.28 - 12.23.35.234268.png
 

simeon

Aktív Forumozó
Adminsegéd
Üzenetek:34
Daniel Collins
A Chiliad ereje

Számos alkalommal lehet hallani kikapcsolódási tevékenységek közbeni balesetekről, katasztrófákról. Sokak fittyethánynak az útvonalakra és a szabályokra valamint a nem megfelelő időjárásra. Egy ilyen bejelentés érkezett július harmincadikán, kedd este a Chiliad hegy lábától, miszerint a túraútvonalon nyoma veszett egy főnek. Azonalli mozgósítást és szervezést rendeltek el a szervek.

Grand Theft Auto V Screenshot 2024.07.30 keresés - 20.37.54.36.png
Grand Theft Auto V Screenshot 2024.07.30 keresés 1.2- 20.37.54.36.png
Grand Theft Auto V Screenshot 2024.07.30 keresés 2- 20.37.54.36.png
Grand Theft Auto V Screenshot 2024.07.30 - 21.04.22.63.png
Grand Theft Auto V Screenshot 2024.07.30 keresés 3- 20.37.54.36.png
Grand Theft Auto V Screenshot 2024.07.30 - 21.23.26.72.png
Grand Theft Auto V Screenshot 2024.07.30 54643- 20.37.54.36.png
 

simeon

Aktív Forumozó
Adminsegéd
Üzenetek:34
Daniel Collins
Pár napos pihenést követően Collins ugyan ott folytatja ahol abbahagyta. Menetrendszerint érkeznek a bejelentések amelyre az LSPD kollégái a legjobb tudásukat nyújtva reagálnak. Nem volt ez másképp a hétvégén sem, több fegyveres menekülőt sikerült lekapcsolniuk az egységeknek.

Grand Theft Auto V Screenshot 2024.08.09 - 22.32.42.79.png

Grand Theft Auto V Screenshot 2024.08.10 - 19.16.07.64.png


Egész napos szolgálatot teljesítve jut idő bőven a személyes meglátásokat kibeszélni. Épp tankolni igyekeztek amikor Carternek eszébe jutott valami.
  • Carter: Szerinted testvér az a két srác, vagy melegebb éghajlatról érkeztek? Nem tudom eldönteni.
  • Daniel: Pfu, fogalmam nincs. De reméljük nem ezt gondolják rólunk is.*felröhög*
  • Carter: Nekem olyan szempontból nincs bajom a homokosokkal, ha azt a négy fal közé tartják és nem lobogtatják ki a zászlót a házra.
  • Daniel: Én valahogy nem tudom elfogadni... - Számomra ez nem normális.
  • Carter: Harminc év alatt annyi ilyen ember lett, hogy leesik az állam. Régen még szégyen volt, sötétben sem mertek egymáshoz nyúlni.
  • Daniel: Ez most már divat, sajnos.
Grand Theft Auto V Screenshot 2024.08.09 - 22.34534532.42.79.png
Grand Theft Auto V Screenshot 2024.08.09 - 22.432.42.79.png

A srácok baráti hangulatban élvezték a vadászást, épp a második vadat ejtették el amikor Whitman egy telefonhívást kapott. - Egy személy felborult autójával és beszorult. Nem könnyítette meg dolgát a közelben ólálkodó medve sem. A csendes vadászat hirtelen egy mentőakcióvá vállt, közbe léptek az LSPD, LSSD légiegységei is.

Grand Theft Auto V Screenshot 2024.08.09 - 2442.432.42.79.png

Miután összeszedték a völgyből a srácokat, végre nyugalmassá vált az este.

Grand Theft Auto V Screenshot 2024.08.09 - 2442.432.4642.79.png
 

simeon

Aktív Forumozó
Adminsegéd
Üzenetek:34
Daniel Collins
Vissza a régi szokásokhoz?

2024 - május , Denver

A Collins családnál ismét téma Daniel költözése miután részegen tér haza egy szerdai kocsmázásból. Kapja az ívet kétfelőlről, csak kapkodja fejét az asztalnál. - Fiam, ugye tudod azzal nem oldasz meg semmit ha elköltözöl? Az új környékkel nem változol meg, csak azért mert kipakolsz egy kibaszott bőröndből. Fel kell nőnöd, meg kell tanulnod felelősséget vállalni. - mondja Jack, Daniel apja.
- Sze-szeerintetek én nem tudom mire vállalkozom? - feleli bódult állapotában a család egyetlen gyermeke.
- Mindent megkaptál itthon, mindenben támogattunk. Még mindig nem késő meggondold magad, legalább szem előtt leszel. Nekem ide vissza ne gyere pár hónap múlva szétcsúszva, azért mert nem bírsz a véreddel. Pont olyan hülye vagy mint Oscar nagybátyád. Neki nem tudott az ember parancsolni. - vág közbe Bella, Daniel édesanyja.

2024.08.11 - Los Santos


Grand Theft Auto V Screenshot 2024.08.11 - 21.54.4523.79.png
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó