Csomagolási rendszer különböző itemekhez.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Henzó

Individuum
Very Important Person
Üzenetek:313
-

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Latrell Maynard/Henzó#4625 «

Ötleted leírása
» Sziasztok! A szerveren sokszor megy az itemek adása/vétele, viszont az sokszor elrontja az adott RP minőségét, ha mondjuk 100 gumó átadásra kerül egy sikátorban történő RP során. Az ötletem ennek a minőségnek a javítása érdekében született meg.
Alapvetően arra gondolnék, hogy egy adott itemet/itemeket összekraftolva egy csomagolóanyaggal megkapnánk az elcsomagolt itemet. Példának hoznék marihuana gumókat. Van nálam 43 darab marihuana gumó, amit egy boltban vásárolható simítózáras tasakkal összekraftolnám és megkapnám a gumót elcsomagolva egy simítózáras tasakban, amit el is tudnék nevezni akár Amnesia Haze-nek. Ezzel elérném azt, hogy a 43 db gumót RP-zhetném 43 grammnak, illetve megkapnám azt a lehetőséget is, hogy a marihuana fajtáját is előadjam. Átadáskor nem lenne szét spamelve a chat, illetve ezzel kapnánk egy sokkal kifinomultabb kiírást is.
letolt_s.png

Ez megoldaná a stackelhetőség problémáját is drogok esetében, de elérhető lehetne akár üdítőknél is, ezzel megkreálva a fóliába csomagolt dobozos üdítőket.
letolt_s__1_.png

Úgy képzeltem el, hogy az elnevezés lehetősége automatikusan felugrik, hogy mindenképpen megkelljen adni az elkészült csomag mivoltát. «


Egyéb megjegyzések
» A képek csak illusztációnak születtek, hogy betudjam jobban mutatni mire is gondoltam. Ez a rendszer nem okozna katarzist sok játékosnak, viszont azoknak, akik szeretnének egy adott minőségben RP-zni és eddig tartózkodtak ezeknek az itemeknek az RP-zésébe új ajtót nyitna. Köszönöm mindenkinek, aki elolvasta. «


 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó