Jogtalan Crimes de Espana panasza a Los Santos Police Departmentre

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:418
Hector
panaszkonyvj.png

Neved: Chato Alves Suarez és a Crimes de Espana frakció
Játékos(ok) neve: Zane Sparks és a ma esti boltrablásban résztvevő rendőrök
Panasz oka: FairPlay hiánya
Panasz kifejtése: Sziasztok. A minap két boltrablást is lefuttattunk (script szerint) az El Burroi tetkószalon (Én) valamint a richmani benzinkutat (@Boxos és @_John_ ). Az előbbi sikerült, az utóbbinál az LSPD teljességgel ellehetetlenítette a rabló kijutását az alábbi képen láthatólag. A Crimes de Espana ezzel minden nemű menekülési lehetőségtől elzárva veszítette el az adott bolt rablásából való távozást. Számunkra (a jelenlegi script szerint) pozitív volt a végkifejlet, ahogy terveztük ezt, nem tekintünk negatívként az 50% statisztikára, a ma estét illetően. Számunka az a helyzet, hogy az LSPD íly módon gátolja meg a menekülést, nem tartjuk fairnek.

Ismertető a helyzetről:
John Lane (@_John_ ) motorral érkezett a helyszínre, a területet védeni. A fegyvere Ingram Mac 10
Marcos De La Cruz ( @Boxos ) motorral érkezett a helyszínre, a boltrablást végrehajtani. Fegyvere nem volt.
Chato Alves Suarez ( @Anubis30 ) Jugularral érkezett a helyszínre, a társait felszedni és elterelni. Fegyvere nem volt.


Bizonyíték (kép, log, videó): Belső fotó , fotó2
Log részlet, ahol látszik, hogy John Lane beszállt egy járműbe, ahol a Tippeknek köszönhetően a rendszer jelzi, hogy melyik gombal van lehetőséged a járművet beindítani, valamint az övedet becsatolni. A fotó2, ahol látszik, hogy ezt az opciót a rendszer nem ajánlja fel motoron.
Log részlet:
[21:20:36] John Lane beindított egy járművet.
[21:20:37] [CH: 1, FREQ: 120624] Jose Santiago (Soldier): rálőjünk a helire?
[21:20:46] John Lane újratölti a fegyverét. (Ingram Mac 10)
[21:20:57] [INFO-success] Növekedett a fegyver képességed 1%-al!
[21:21:00] John Lane újratölti a fegyverét. (Ingram Mac 10)
[21:21:42] [Jármű információ] A jármű motorját a 'J' gombbal indíthatod be.
[21:21:54] [Jármű információ] A jármű motorját a 'J' gombbal indíthatod be.
[21:21:54] [Jármű információ] A biztonsági övet az 'F5' gombbal kapcsolhatod be.
[21:22:00] [Jármű információ] A jármű motorját a 'J' gombbal indíthatod be.
[21:22:21] [oneChat] A placedo-t sikeresen leraktad! Törölni /delplacedo paranccsal tudod!


A fent látható időpontban (21:21:54) John beült a rendőrautóba, majd hátrébbtolatott vele, a képen látható módon. Az elparkolt rendőrautó

Edit: A logrészletben megjelenített övbecsatolási tipp csak és kizárólag egyetleg okból került említésre, mégpedig azért, mert a panasz megírása előtt tanácsot kértem az illetékes személytől, aki egy ellenképet mutatott nekem, ahol aktuálisan parkolt. A log ezen részlete bizonyítja, hogy a jelenlévő John Lane az ott és egyetlen autóba ült bele, amelyben lehetőség van bekapcsolni a biztonsági övet, míg a motorkerékpáron, ez a lehetőség nincs meg. Emiatt látható, hogy 21:21:42kor csak motorindítás, míg 21:21:54kor már az öv is megjelenik, míg 21:22:00kor ismét csak a motorindítás látható a tooltipben.

Megjegyzés: A jelenlegi helyzet nem befolyásolja a jövőbeni, közös RP-szálakat az LSPD állomány egyetlen tagjával sem. Ahogy említettem, számunkra nem gond, hogy vesztettünk, vagy pénzt buktunk. Nem sikerült kinyitnunk a széfet, így az egyetlen lehetőségünk a menekülés volt. Köszönjük a panaszkönyv kivizsgálását.
 
Utoljára szerkesztve:

Simoon

Lelkes Forumozó
Adminisztrátor
Üzenetek:45
Dr. Jessica Fray
Csao. Pár mondatban össze foglalom az én szemszögemet a boltrablásról. Képeim sajnos nincsenek róla így azokkal nem tudok neked szolgálni. Miután megtörtént a bejelentés én jő 2 percre rá reagáltam és értem ki a helyszínre. Ekkor a kocsival kicsit oldalasan álltam meg mivel valamivel fedezéket kellett magamnak biztosítani. Itt nálam a jobb oldali ajtó teljes mértékben járható volt. Dobtam egy megaphone-t amivel a bent tartózkodó személyeket vagy személyt szólítottam fel. Ezek után kapott is a karakterem pár lövést ami a lábát érte, itt gondolkodtam az elhajtáson de nem tartottam reálisnak, hogy lőtt lábbal nekem autót kellene vezetni, így inkább vártam a kocsi mellett. A kiérkezésemtől számítva a halálomig nem telt el 3 perc így nem értem a "szökés akadályozását". Ha pedig a kocsi rossz helyen volt azért elnézésed kérem, az én szemszögemből a jobb oldali ajtó a motorig teljes mértékben járható volt.
 

Boxos

Veterán
Játékos
Üzenetek:256
Amunet Khalifa
Szia Szia. Ahogy láthatód az én szemszögemből, a kép is ábrázolja. Az én menekülési lehetőségem ellehetetlenítve volt, azzal, hogy a járőr kocsival elzártad az egyetlen kijáratót a boltból.
A szökés akadályozás, rádión kaptam az infót, hogy érkezik egy PD-s kocsi, én akkor egyből meg is szakitatóam a széftőrést és bőven lett volna idő arra, hogy ki fussak a boltból, felüljek a motorra és menekültem volna el a helyszínről. Aztán láttam, hogy a kocsival konkréten az ajtóban állsz, igy inkább maradatam fedezékben.
Rádion akkor szól John Lane ( @_John_ ) hogy nála van fegyver és egyedül vagy, ez után támadt rád.
Ha mondjuk többen jöttök ki, akkor nekem semmi esélyem nem lett volna a menekülésre. De igy hogy egyedül voltál a helyszínen, ez volt az egyetlen lehetőség a menekülésre, hogy megöl téged John.
Meg ugye, úgy jöttél oda egy magad, hogy azt sem tudtad, hogy hányan vagyunk a boltban, illetve kint.
Ahogy fentebb említve lett, én sem tartom ezt a mozdulatót fairnek.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,721
-
Head of Staff hozzászólás
Sziasztok!

A bemutatott bizonyítékok nem mutatnak teljes képet a dolgokról, hogy pontosan ki hogy parkolt, mert az egyik képen így, a másik képen úgy látszódik a dolog.

Szankciót senki nem fog kapni, azonban egy példát tudnék leírni arra, hogy itt hogy is lehetett volna eljárni az illegálnak az egy személyes LSPD taggal szemben.

Tekintettel arra, hogy hárman voltatok egy ellen, lett volna lehetőségetek arra, hogy patthelyzetbe kényszerítitek Simont, például megkötözitek vagy leütitek, stb... lehetne sorolni, hogy mit lehetett volna tenni ahelyett, hogy megint a lövést tartottátok volna egyetlen megoldásnak.

Felhoztátok, hogy számotokra ebben nem volt fairplay, hogy ellálta a kijáratot a kocsival. Ez tény, lehet nem volt fair, de a 3v1 arányt tekintve részetekről sem tanusítható fairplay, hogy nem gondoltatok másra, csak a legegyszerűbbre, ami a lövés volt.

Javaslom, hogy gondolkodjatok el azon, hogy milyen megoldások léteznek a lövöldözésen kívül, mert van pár. Lehet, hogy tovább tart, de ne a gyilkosságra játszatok a legtöbb esetben...

Mindkét fél vonja le a következtéseket.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó