Cp használata autóval

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Csartai

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:29
Meddison Rawlings

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos hibák

In Game Neved/Discord Neved

» Meddison Rawlings | Csartai#5707 «

Hiba megnevezése

» Cp-s bug «


Hiba bővebb leírása

» Ha autóval kiszeretnék menni egy cp-ből (például garázsból), esetek 80%-ában máshova vagy ugyanoda a helyre dob, de cp kijárat nélkül. «

Csatolmányok

» «

Egyéb megjegyzések

» Minden ilyen után adminok segítségére szorulok. Innen is köszönöm szépen az eddig sok-sok segítséget! :) «

| Edit: Csatoltam a videót! 2023.01.05. 19:41 |
| Edit2: Kézifékes videót is csatoltam! 2023.01.06. 3:41 |​
 
Utoljára szerkesztve:

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:400
Hector
Próbáld meg, hogy lekézized, amikor beleállsz a CPbe, kint és bent is egyaránt. Talán segíthet és ne feledd, mindíg kézizd le az autót, ha kilépsz, ha lerakod, stb. Ezzel "mented" el a pozícióját, legjobb tudomásom szerint.
 

Csartai

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:29
Meddison Rawlings
Próbáld meg, hogy lekézized, amikor beleállsz a CPbe, kint és bent is egyaránt. Talán segíthet és ne feledd, mindíg kézizd le az autót, ha kilépsz, ha lerakod, stb. Ezzel "mented" el a pozícióját, legjobb tudomásom szerint.
Már előfordult a kézifék ellenére is, hogy nem sikerült kijutnom, de azért köszönöm szépen!
 

Diló

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Mark Damon
Próbáld meg, hogy lekézized, amikor beleállsz a CPbe, kint és bent is egyaránt. Talán segíthet és ne feledd, mindíg kézizd le az autót, ha kilépsz, ha lerakod, stb. Ezzel "mented" el a pozícióját, legjobb tudomásom szerint.
Nem segit sajna a kezifek, ez tortenik velem folyamatosan is. Parszor meg fejre is allok es porog a tetejen az auto.
A kezifek annyiben segit, higy ne torjon ossze, ha hasznalod a cp-t
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:400
Hector
Alátámasztom. Mára már 4. alkalommal fogok admint hívni, megcsinálja a dimváltást, de a spawn nem sikerül neki.
 

Diló

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Mark Damon
Ez elmúlt 6 alkalom közül, mikor használtam a kéziféket is, pontosan 0x működött és mindig admint kellett hívnom.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó