Cortez AS jelentkezése

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Cortez

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:876
1508693990404

Jelentkezési lap

Üdvözlök mindenkit! Cortezként ismernek elég sokan MTA szerverről. Foglalkozásomat tekintve hivatalosan villanyszerelő vagyok, de elég szerteágazó ágakban tevékenykedem, mint a napelemrendszerek, mind biztonságtechnikai kivitelezés, számítógép, kamerahálózatok szerelése, tervezése. Szabadidőmben elég sokat ülök számítógép elött, de munkámból kifolyólag is rengeteg időt töltök asztal mellett.

Tapasztalat: 3 éve csöppentem bele az RP világába. AZ AV-RP szerverén kezdtem el játszani,majd párszor ideiglenes adminsegéd voltam, majd jelentkeztem adminnak amit el is fogadtak. A hónapok során főadmini pozícióig jutottam. Majd tulajdonos váltás után, Szuperadmin rangig jutottam.

Szabadidőmből kifolyólag elég sok időt töltök a szerveren. Szeretek segíteni az embereknek mind a való életben mindpedig a gamervilágban. Számomra a játékélmény javítása az elsődleges cél, és hogy minden játékos jól érezze magát az adott szerveren, és játékban. Koromból és tapasztalatomból kiindulva, megfelelően tudom kezelni az esetleges felmerülő problémákat. Illetve játékosként is rengeteget segítek játékosoknak.

Az adminoknak feladata van. Ő támogatja a játékot, olyan szinten, hogy kiszűri azokat a játékosokat akik elrontják más játékosok örömét, rendet tart, hogy más játékosok szívesen játszanak a szerveren. Az adminság nem csak egy jogosultság, hanem kötelezettség is. Akinek admin joga van attól elvárják , hogy a nem a szerverre való játékosokat eltávolítsa, hogy a többi felhasználó nyugodtan játszhasson. Az adminnak nincs mindig igaza, nem is azért lesz valakiből admin, mert nem tévedhetetlen senki. De egy admin tesz azért, hogy ne így legyen.

Adminsegéd
feladata az adminok válláról a teher levétele. Jelen esetben egy adminsegéd kisebb dolgokat is meg tud oldani, ami nem követel admin beavatkozást. Kisebb problémára az adminsegédet is lehet keresni
 

Yumi

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:75
Hát Cortez, még abból az időkből ismerlek mikor elkezdtél az AV-n játszani Yusuval, már akkor értelmes embernek gondoltalak. Nem tudtad hogy hogyan kell RP-zni, de érdekelt a dolog, és egész jól sikerült is megtanulnod. Volt szerencsém megtapasztalni hogy milyen vagy AS/Admin pozícióban, és teljesen okés volt a dolog. Adminsegédként megismertem a kedves és segítő oldalad, majd később adminként a döntéshozó képességed, és azt az értékes tulajdonságot, hogy te nem büntetni szeretnél, hanem segíteni. Ha rajtam múlna már admin lennél, de mindenképpen támogatlak, értékes tagja lennél a csapatnak.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves Cortez!

Köszönjük a jelentkezésedet. A pályázatod elfogadásra került.
A következő forduló a teszt megírása lesz. Kérlek, hogy tanulmányozd át a szerver szabályzatunkat!

Időpont egyeztetése érdekében keress fel privát üzenetben itt, vagy Discordon! (ᴋʀᴇᴋᴏʀ#8740) [/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó