Cooper Jackson -> Matteo

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

duck123

Újonc
Játékos
Üzenetek:12
Edric Tyler
panaszkonyv.png

Neved: Cooper Jackson
Adminisztrátor(ok) neve: Matteo
Panasz oka: Nem megfelelő eljárás , stílus.
Panasz kifejtése: 1. Nem értem avval mi a probléma, ha egy járműből az összes fél ki száll, majd rám fogja a fegyvert és mondjak hogy szálljak be, így tettem csak a sofőrre(mint említettem mindkét fél kiszállt) ezután elhajtottam. A két fél rám akarja varratni ahhoz hogy nekem hogy én ilyen bátor legyek karaktertörténetre van szükségem, miközben nekik sincsen, már pedig egy ember rablásához szerintem nagyobb vér kell. 2. A két játékos beszólt a stílusomra, utána pedig írtam hogy én szerintem nincs itt semmilyen stílus, erre rám vágja az admin hogy "Hát sajnos nincs.", ha most rajta múlna direkt még nagyobb jailt osztott volna. 3. Az SMSezés businessem, meg már bőven az adminügy előtt indult, ezért folytattam alatta is, sajnálom hogy tényleg 16$ az összvagyonom ami ennyire nevetséges volt számukra.
Bizonyíték (kép, log, videó): https://pastebin.com/fLPva7Xy
Megjegyzés: Ezek alapján nekem az jött le, hogy itt engem a másik két játékos "sértegetett", rabláshoz se volt karaktertörténetük, mégis csak én lettem előállítva.
 

Matteo

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:153
Dr. Arthur Dylan
Szia Cooper,

Két player fogott rád fegyvert, te bepattantál az ő autójukba és elhajtottál vele. Ez akárhogy is nézem sajnos PG.
A stílusodra azért tett megjegyzést a két player, mert nem törődöm, nem érdekel módon álltál az egész ügyhöz. Admin ügy kellős közepén nyomkodtad a telefonod és SMS-ezgettél, majd közlöd velem, hogy ne tegyelek még jail-be, mert egy embert vársz, akivel lebeszéltél egy találkát biznisz célból. Ez az amiért a stílusod bármilyen szinten meglett említve.
 

Matteo

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:153
Dr. Arthur Dylan
Nem változtat a PG tényén, hogy miután bepattantál az autójukba, leengedték a fegyvert.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,531
-
[sa]Sziasztok!

A leírtak alapján egyáltalán nem volt FearRP Cooper részéről. Az, hogy ők leengedik a fegyvert még nem azt jelenti, hogy nem kell tovább a szabálypontnak megfelelően RP-zned, hiszen nem tudja rád tartani a fegyvert miközben IC ír. (Erre ki is tér a Fear RP-vel kapcsolatos pont a szabályzatban.)

A másik, hogy admin ügy alatt nem folytatsz IC-t, nem véletlen hívják admin ügynek. Az sem kivétel, ha Neked az a szálad még az ügy előtt kezdődött.

A PK jogtalan.[/sa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó