Clyde Marshall-Emily Carter

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Tempizet

Haladó
Játékos
Üzenetek:17
Conrad B Hoffmann
panaszkonyvj.png

Neved: Clyde Marshall
Játékos(ok) neve: Emily Carter
Panasz oka: OOC stílus
Panasz kifejtése: Az ooc stílúsa megkérdőjelezhető melyet az alábbi képen lehet látni.
Bizonyíték (kép, log, videó): Megjegyzés: N/A
 
Utoljára szerkesztve:

Klaudia.

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:581
Millie Evers
Adminisztrátor hozzászólás
Szia. Én fogom bírálni a panaszkönyvet!

A mai nap folyamán, én ott voltam a beszélgetéseteken, ami valószínűleg ezt a PK-t szülte. A legelső lépésben, te nem akartál se Teamspeak, se Discord beszélgetést lefolytatni. Mikor a bíráló admin (Cortez) megkért téged az ügy ismertetésére, Te azalatt bevallottad azt, hogy annyira ideges lettél, hogy átvitted az IC szálat OOC. Ez eredményezte azt az ügyet, és azokat a Discord üzeneteket Emily felé. Utána a másik fél is elmondta az álláspontját, ahol még az egyik (volt) frakciótagotok is megerősítette, hogy te sokat afkolsz a BCSO színeiben. Ezt már OOC is jelezték neked, végül mivel nem értek el változást, IC lépésekhez is folyamodtak. Megerősítést nyert az is, hogy OOC stílusod miatt lettél a mai napon kirúgva.

Az adminügyeden három admin vett részt, a három adminnal (Bishop, Cortez és jómagam) te kiabáltál, szavukba vágtál, meg sem hallgattad őket. Ezzel azt érted el, hogy a körülbelül fél órás adminügy alatt te HÁROMSZOR szervermute-ban részesültél. Te kérted a bíráló admint, hogy se én, se Bishop ne vegyen részt az ügyedben, mert akkor te lezárod és téged nem érdekel az egész. Bishop ismertette veled az adminügyön való részvétel normális menetét, amit te szintén nem hallgattál meg. Szankcióban is részesültél az ügy végén, ahonnan szintén feldúltan távoztál, eredménytelenül próbáltuk veled megbeszélni ezt.

Emily OOC írása nem sért semmi szabályzatot, nincs OOC stílusára való megkérdőjelezhetőség. Az OOC chatből csak az szűrhető le, hogy te AFK való állapotoddal zavarod a játékos társa(i)dat, amit a szerver szabályzata tilt, hisz ha hosszabb időt vesz igénybe a géptől való távollét, olyan helyen kell azt megtenned, ahol semmi körülmény között nem keveredhetsz RP szituációba.

Ez a PK teljesen elkerülhető lett volna, ha hajlandó lettél volna velünk beszélni. Ezeket figyelembe véve a panasz jogtalan!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó