Cluckin' Bell Franchise pályázat

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Marvar

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:78
Lucy Clarke
rj1GKDF.png





[quote author=undefined]A Clucking Bell Farms (eredeti neve Bell Farms) az a hely, ahol a Cluckin' Bell gyorséttermekben értékesített húst nevelik és dolgozzák fel. 1917-ben hozták létre. A híres főként csirkehússal foglalkozó gyorsétterem hamar az emberek kedvencévé vált, hiszen pár évtizeden belül számos nagyvárosban megtalálható volt. Bár a legelső farmról nincs hivatalos információ hol helyezkedett el, manapság több területe is megtalálható San Andreas államban. Blaine County-ban jelenleg nincs Cluckin' Bell gyorsétterem.
A franchise a weboldalán közzétette, hogy Paleto Bay városában tervben van egy kávéház és egy étterem nyitása. Megemlítették ezeken felül azt is, hogyha sikeres lesz, akkor szeretnének egy Cluckin' Bell gyorséttermet nyitni, egy Drive Thru résszel is.
Közzétette a franchise azt is, hogy Paleto Bay-ben elhelyezkedő étterem lesz az első, ahol nem csak és kimondottan csirkés ételek lesznek megtalálhatóak. Megtalálható lesz marha is az étlapon, de a vegetáriánus vendégeknek sem kell szomorkodniuk, nekik is lesz bőven kínálat.

[/quote]

[td][quote author=undefined]
BtITdLp.jpg
[/quote]
[/td]




                 
DYTpBU0.jpg
h1ufDAj.jpg

A feltüntetett árak nem véglegesek, csupán díszként helyeztem el. Amennyiben megkapom a frakciót, véglegesítem/véglegesítjük az árakat.


Terveim, ötleteim a frakcióval kapcsolatosan

Elképzelhető, hogy sokatoknak rögtön az elején szemet szúrt, hogy Cluckin' Bell franchise-t szeretnék létrehozni, viszont úgy gondolom, hogy ez a legjobb ötlet arra, hogy lore friendly legyen, hiszen a GTA 5 teljes területén (főleg Blaine County-ban) vannak a Cluckin' Bell-re utaló jelek (példaként lásd Clucking Bells Farm). Későbbi céljaim közt szerepel a Bay Café és a Hookies étterem mellett egy harmadik étterem is, mégpedig egy Cluckin' Bell gyorsétterem, amely kiszolgálja vevőit Drive Thru keretei között.
Szeretnék szervezeteknek segíteni azzal, hogy heti menüt hozok létre, hogy a szolgálatban lévő játékosok egyszerűbben tudjanak ételhez jutni.
Ezeken felül fogalmam sincs, hogy az étteremmel párhuzamosan még milyen fejlesztések jönnek be, amelyeket lehet a frakcióhoz és azok funkciójához kötni, viszont elengedhetetlennek tartok egy hűtőt, melyben lehet tárolni a már előre elkészített ételeket, így csökkentve a megromlási idejét.
Fontos számomra a játékosok közötti interakció, így inkább egy éttermet, vagy akár egy kávézót tennék központibb hellyé, mintsem egy benzinkutat, ahová driftelni járnak az emberek. Ennek az ötletnek a megvalósítása érdekében heti rendszerességgel szeretnék lebonyolítani rendezvényeket.
Szeretnék minőségi szolgáltatásokat, RP-t létrehozni a játékosoknak, hogy ne nyűgből kelljen járniuk az éttermeinkbe, mert megint lejjebb ment az éhségszint.


Betölthető pozíciók a szervezeten belül

General Manager
Az a személy, aki az alkalmazottak felvételére és elbocsátására, képzési programokra, PR és marketingre, a folyamatok optimalizálására összpontosít (egyszerűbben: Étterem vezető)
Assistant Manager
Az a személy, aki a General Manager munkáját segíti. Általában ő az a személy, aki a papírmunkákat intézi.
Executive Chef
Az Executive Chef segít javítani az általános szolgáltatásokat, és az éttermi koncepciót az étterem igényeinek megfelelően alakítja. Gondoskodik az összes főzési folyamatról is - az elkészítéstől a tálalásig.
Sous Chef
Ez alapvetően a második legfontosabb pozíció a konyhában. Nevezhetjük őt az Executive Chef asszisztensének.
Kitchen Manager
Az ezzel a munkakörrel kapcsolatos feladatok a személyzet felvételére és elbocsátására, a folyamatmenedzsmentre, azoptimalizálásra és a készletgazdálkodásra irányulnak. A Kitchen Managernek (konyhavezetőnek) képesnek kell lennie arra, hogy összetartó egységet alkosson, amely csapatként működik, és amelynek egyetlen fő célja van - a magas vevői elégedettség.
Line Cook
A Line Cook feladatai a konyha egy vagy több területének kezeléséhez kapcsolódnak, biztosítva ezzel a zökkenőmentes és hatékony munkaszervezést.
Prep Cook
Az ő feladatuk előkészíteni az ételhez szükséges alapanyagokat, ezzel segítve a konyha gyors és gördülékenymentes koncepcióját.
Server
Az ő feladatuk az, hogy gondoskodjanak a vendégekről és tudják a vendégek igényeit. A panaszkezelés is az ő feladata.
Runner
A Runner feladata, hogy a kész ételt a konyhából, a vendég asztalára vigye a lehető leghamarabb.
Host
A Host általában üdvözli a vendégeket és az adott asztalhoz viszi őket. Ezenkívül menüket ajánlanak fel, és segítséget nyújtanak a vendégeknek felmerülő kezdeti kérdésekhez. Az erre a pozícióra felvett emberek felelősek a telefonon történő válaszadásért és a foglalásokért is.
Bartander/Barista
"Csapos". Általában megrendeléseket fogadnak és beszélgetnek az ügyfelekkel.
Dishwasher
Ebben a pozícióban fog elkezdeni az a személy, akinek semmilyen tapasztalata nincs a konyhai élet világában. Ebben a pozícióban lassan, de folyamatosan megtanulják a főzés alapjait. Az edények takarítása mellett a szemétről és a konyha kitakarításáról is ők gondoskodnak.
Food Delivery
Ételfutár.


Ki vagyok én, mit kell tudni rólam?

Becses nevem Márk, Komárom-Esztergom megye székhelyén élek, és itt is születtem 1999-ben. Jelenleg főállásban dolgozok egy olyan cégnél, ami az autóiparnak gyárt légzsákcsatlakozó kábeleket, elektromos autókhoz töltőpisztolyt. A szakirányú végzettségemből adódóan (gépgyártástechnológiai technikus) fröccsöntő gépbeállítóként helyezkedtem el. Hobbim jelenleg az, hogy dolgozok (mert élvezem a munkámat), párommal vagyok és játszok az alt:V mellett a COD:WZ-al. A Roleplay világával ha emlékezetem nem csal, valamikor 2011-2012 körül ismerkedtem meg, falusi RP szerveren, de az is lehet, hogy közvetlen a SeeRPG-re csatlakoztam fel, de szerintem nem éppen ez a lényeg. Ezt követően a SeeMTA szerverein tevékenykedtem. Mondhatni, hogy a 6 év alatt, míg aktívan játszottam, elég sok helyen megfordultam. Többször voltam adminisztrátor, frakció leader (példaként SeeLV-t tudom felhozni, a nyitásakor vittem a PD-t).
A oneRP nyitása után rövidesen megkaptam a Volody OPG leaderségét, melyet körülbelül 2 hónapig vezettem, azt követően pedig leadtam. Rövidesen ezután a frakció akkori vezetője átalakította egy latin-amerikai bandára, majd feloszlott.
Szeretem tanítani az embereket, segítséget nyújtani nekik az RP világában. Nyitott vagyok az új játékosok tanítására. Jelenleg a Cartel Primeiro de Brazil frakcióban vagyok benne, viszont amennyiben elfogadásra kerül a pályázatom, úgy teljesen új karaktert fogok kezdeni, amelynek semmi köze nem lesz az alvilági élethez.​
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
Nagyon tetszik amit összehoztál. Tetszik, hogy a rangokat angolul képzeld el. Látok benne craftot, a többi pályázat közül szerintem a tiéd kiemelkedik. Sok sikert hozzá, TÁMOGATOM!
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Szervusz!

A leírásod rendkívül szép és igényes lett. Nagyon jó ötleteket láthattunk benne!
Örömmel értesítelek, hogy a pályázatod elfogadásra került! A három tender között a legkisebb részletek döntöttek, ezeket a spoilerben olvashatod.

Rendkívül tetszett, hogy egy nem túl feltűnő, de igényes általános bemutatóval kezdted az egész leírást. Az étlap ilyen formában történő elkészítése egyedi és szép. (Nyilván az árakat nem vesszük figyelembe nálad sem, hiszen arról nem kaptatok tájékoztatást.)
Külalakilag annyit lehetett volna javítani, hogy a törzsszöveg ne középre legyen zárva, de nem sokat ront az összhatáson.
A felsoroltakat leszámítva az egyik legszimpatikusabb rész, hogy beszéltél a rövid- és a hosszútávú terveidről is.
A pozícióknál kicsit az volt az érzésem, hogy van pár felesleges, aminek vagy nincs tényleges funkciója, vagy ugyanaz mint egy másiké. Lehet, hogy ezt érdemes végiggondolni, de ha úgy érzed, hogy teljesen külön tudod választani majd a feladatokat, akkor az csak annál jobb! :D
Ezt leszámítva tényleg kivehető volt, hogy melyik embernek mik lesznek a pontos feladatai, úgyhogy összességében nagyon jó lett a pályázat, gratulálok a teljes szerver nevében!

Köszönjük a pályázatodat,
oneRP Vezetőség
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó