[CLAUDE] Joseph Voight - Frank Burke

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

SgtGodfather

Újonc
Játékos
Üzenetek:14
logo.png

one RolePlay
Panaszkönyv - Játékos(ok) ellen


Neved: Joseph Voight
Panaszra tett játékos(ok) neve: Frank Burke
Panasz oka: Indokolatlan büntetés
Panasz kifejtése: Benzinkútnál a drága Frank Burnout-tol a pirosnál. A Kórház irányából haladva az FD fele balra húz, majd hirtelen irányváltással bevág elém, aztán szokásos sztori villogó fel, FD előtt megállit megbirságol, olyan dolgok miatt is amit ő is csinált..Sőt ő még egy közúti veszélyeztetésbe is belecsúszot... Büntetések: "Burnout", index?! duda... [pirosnál nem indul el, csak ott áll...]
Bizonyíték(Kép, log, videó):
h70tiob3nkvw5joxtzr3.png

Megjegyzés:
KB minden szerveren ahol eddig játszottam pontosan ezt tapasztaltam, hogy 1 játékos kap  [most életkorra nem mennék bele] valamilyen "rangot" egyből azt hiszi, hogy ő a király, ő büntetlenül bármit megtehet. Az Ő büntetése hol marad? Akkor a rendőrök szabadon bármit megtehetnek?!
 

claudeINAKTIV

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:439
[adminisztrator]Sziasztok!

Várom Frank Burke válaszát 24 órán belül, amiben elmondja saját álláspontját és hogy miért adott 15.000$ büntetést.

Edit: Mint kiderült, KRESZ szabály megsértéséért 30-300 dollárig osztható bírság a Penal Code szerint, így ténylegesen irreálisan nagy a bírság.[/adminisztrator]​
 

Gergo

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:641
Azt hiszem, a bírság összegében itt valami scriptes hiba történt. Egy másik játékos, akinek a kollégám kb. 80 dollárt adott bírságként, $8000-ret kapott belőle. Szerintem te körülbelül $150-t kaphattál, amiből valahogy $15.000 lett. Az első ilyen eset után én közvetlenül egy fejlesztőnek jelentettem, hogy valahogy a $80-ból $8000 lett, mire azt a választ kaptam vissza, hogy 100%-ig biztos benne, hogy a script jó. Ezt ismételten fel fogom vetni, hogy kiderüljön, mi a helyzet ezzel a részével.
 

SgtGodfather

Újonc
Játékos
Üzenetek:14
Irta a srác, hogy kezdésnek 7500, majd 15000! Logot visszalehet keresni. + Később még további 30 ezerre szeretett volna megbüntetni.
 

claudeINAKTIV

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:439
[adminisztrator]Akinek nincs semmi köze az ügyhöz azt megkérném, hogy ne kommenteljen. Mostantól csak Joseph Voight és Frank Burke hozzászólásait szeretném látni.[/adminisztrator]​
 

Bandosz

Pletykafészek
Very Important Person
Üzenetek:111
Ne haragudj, de ha panaszt szeretnél tenni, akkor tedd arra a személyre, aki ténylegesen megbírságolt. Az pedig James Rowland volt.

Az autót én - kliensem szerint - amennyire tudtam, szabályosan és óvatosan vezettem. Ezt James Rowland is tanúsítani tudja. Nem csináltam hirtelen manővereket, burnoutolni nem is nagyon tudok az első kerekes járőrautómmal.

Továbbiakban én nem kívánok hozzászólni, maximum James Rowland kijelentéseink a bizonyítása miatt, mivel nem én adtam a bírságot.

Edit:
Idézet tőle: SgtGodfather:
Irta a srác, hogy kezdésnek 7500, majd 15000! Logot visszalehet keresni. + Később még további 30 ezerre szeretett volna megbüntetni.
Tegyük hozzá azt, hogy az egész igazoltatást egy "Na mivan" szópárral kezdted, utána értékelhetetlen modorral kommunikáltál velünk. Amikor elmondtuk, hogy szerintünk mit csináltál, ez még rosszabb lett. Vállalhatatlan stílust képviseltél, kötekedő hangnemmel szóltál hozzánk, aztán amikor elkezdte James Rowland sorolni a kihágásokat te kezdtél el keménykedni, hogy "Csak ennyi?". Aztán amikor a büntetésre került a sor, szintén te kezdtél el keménykedni a 7500-as csekkre, hogy nem is sok és szinte elkezdtél licitálni a magasabb büntetéséért. (Jelzem, hogy ekkor már OOC leírtad, hogy panaszt fogsz tenni, mielőtt bármilyen bírságot is kaptál volna.) Miután megkaptad a bírságot tovább folytattad az ámokfutásod és tényleg "megfenyegettünk" egy második bírsággal is...

Nem igazán vet jó fényt a mentősre, hogy azt mondja "Most már tudom a nevét, ne számítson segítségre ha kell" és hasonló kijelentései...
 

claudeINAKTIV

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:439
[adminisztrator]Nem Frank Burke adta a bírságot, hanem James Rowland (Olvasható a chatben is a képen.)

Jogtalan a panasz.[/adminisztrator]​
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó