Cillian Blackwood - Doug Moore

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

ic3berg

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:25
Cillian Blackwood
panaszkonyvj.png

Neved: Cillian Blackwood
Játékos(ok) neve: Doug Moore
Panasz oka: Nonos és pofátlan (sic) hirdetőtábla bérlés
Panasz kifejtése: Az 1.1 update számomra egyik legizgalmasabb frissítése a hirdetőtáblás rendszer bevezetése volt. Reméltem, hogy EGYETLEN EGYET ki tudok bérelni. Megérkeztem a lifeinvader irodába, odamentem az NPC-hez, elkezdtem vele RP-zni, gyorsan alt taboltam, amíg kikerestem a linket a képhez. Közben befutott Doug Moore és köszönés, minden nélkül lekattintotta a maradék 9-10 hirdető táblát. Értem én, hogy gyorsnak kell lenni, de egyrészt ott álltam, és legalább egyet hagyhatott volna, másrészt legjobb tudomásom szerint az NPC-kkel is kell RP-zni. Aztán írtam neki 2x is OOC, hogy legalább megértsem a motivációját, de válasz helyett kifutott (nem sétált, sprintelt) az autójához és elhajtott. Nem tudom felsorolni, hogy hány problémám van ezzel a helyzettel, de remélem, érthetőek az indulataim. Pofátlan dolognak tartom ezt az egészet.
Bizonyíték (kép, log, videó): Ne haragudjatok, de nem csináltam before-after képet, logból timestampek alapján egyértelmű. Szó szerint kereshető mondat: "Tisztetelem! Érdekelne, milyen lehetőségeim vannak hirdetéseket feladni. Illetve billboard hirdetések szintén érdekelnének."
Megjegyzés: Egyrészt úgy gondolom, hogy a sportszerűség hiányán túlmenően nonos volt az egész szituáció, ahogy az úriember rendezte az igényeit, másrészt arra kérem a vezetőséget, hogy limitálja az egy személy által kivehető táblák számát, és szabály tiltsa a stróman által beküldött bérléseket is.
 
Utoljára szerkesztve:

Henzó

Individuum
Very Important Person
Üzenetek:313
-
[a] Sziasztok! A panaszkönyvet én fogom bírálni, várom Doug Moore válaszát a történtekre. [/a]
 

guszti

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:64
Doug Moore
Sziasztok! Én nem tudom ki mennyit RP zik az autókereskedésnél, de ezen az alapon én sem tudtam venni járműveket amiket szerettem volna mert nem gyors a netem és mire letöltött semmi sem maradt a kiszemeltekből. Örültem, hogy találtam 4-5 hirdetőtáblát amit pár napra kibéreltem. Én nem tudhattam, hogy te nézelődsz ott vagy ki is akarsz bármit bérelni...

Hozzá szeretném tenni, hogy szívesen kipróbáltam volna a vendéglátóipart, ezért felmondtam a kamionos cégben amiben tevékenykedtem majd alapítottam egy céget, mivel láttam, hogy a Yellow Jack bérelhető. 100 000 $ ment rá, de mire megalapítottam és elindultam volna a telephely kibérléséhez, addigra valaki kibérelte. Volt a munkaügynél is aki ki-be szaladt amíg én ott voltam... Lehet valaki közülük bérelte ki a Yellow Jacket. Mégsem kezdek róluk PK t írni mert tisztában vagyok, hogy ez sajnos ilyenkor egy pár órás "verseny".
 

ic3berg

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:25
Cillian Blackwood
Sziasztok! Én nem tudom ki mennyit RP zik az autókereskedésnél, de ezen az alapon én sem tudtam venni járműveket amiket szerettem volna mert nem gyors a netem és mire letöltött semmi sem maradt a kiszemeltekből. Örültem, hogy találtam 4-5 hirdetőtáblát amit pár napra kibéreltem. Én nem tudhattam, hogy te nézelődsz ott vagy ki is akarsz bármit bérelni...
Ez most hogy jön ide? Te most lényegében azt mondod, hogy ha mások nem RP-znek az NPC-kkel, akkor neked sem kell? Egyrészt logokkal tudom bizonyítani, hogy az összes NPC-vel RP-zek, és ugyanezt várnám el másoktól is. Illetve ha emlékeim nem csalnak, akkor a vezetőség is, de az ő nevükben nem szeretnék beszélni. Másrészt te nem 4-5 billboardot vittél el, hanem legalább kilencet (ami jelen esetben az összes lehetséges opció volt). Harmadszor pedig nemcsak az NPC-vel nem RP-ztél, hanem a játékosokból álló személyzettel sem, és úgy szaladtál ki a kocsidhoz, mintha az életed múlna rajta. Én megértem, hogy veled is kiszúrtak, hidd el, nem örülök neki. Neked sem akarok rosszat, de annyi lehetett volna benned, hogy esetleg megkérdezed OOC, hogy élek-e még, vagy miért állok ott. És igenis, ha valami problémád van, vagy valamit nem tartasz fairnek, akkor szólj a vezetőségnek, mert abból tudnak tanulni, abból tudják konstruktívan változtatni a szabályokat és a scriptet. Ha csendben maradsz, azzal csak annak segítesz, aki kiszúrt veled.
 

Henzó

Individuum
Very Important Person
Üzenetek:313
-
[a] Köszönöm a válaszokat. Elegendő információt kaptam arról, hogy kialakuljon az esetről alkotott vázlat.

A vezetőség sosem kötelezett senkit arra, hogy NPC-vel bármilyen IC interakciót kelljen kezdeményeznie játékosoknak. Ez mindenkinek a saját belátása szerint történt eddig is. Az NPC alapvetően a játékmenet elősegítésére hivatott létezni, tárolni olyan itemeket, vagy végrehajtani olyan funkciókat, amik ahhoz kellenek, hogy a karaktereink élete zökkenőmentesen tudjon a nap 24 órájában működni.

Doug Moore nem követett el semmilyen szabályzatba ütköző dolgot. Ettől függetlenül szeretném Őt a jövőben arra kérni, hogyha mások folytatnak RP-t a környezetében, függetlenül attól, hogy kivel/mivel tartsa tiszteletben ezt és aszerint cselekedjen. A panaszt következmények nélkül zárom. [/a]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó