Christian Cross - Ismeretlen autókereskedés rablók

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Cross

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:322
-
panaszkonyvj.png

Neved: Christian Cross
Játékos(ok) neve: Ismeretlen autóker rablók
Panasz oka: DM
Panasz kifejtése:
Szokásos napi X-edik autókereskedés kezdődött. 1 elérhető egység volt, ezért azt kaptuk parancsba ne menjünk közvetlen ki, max figyeljük merre haladnak, ne kerüljünk konfliktusba velük.
Megálltunk fatelepnél, közünk nem volt az autókereskedéshez, két lopott autó el is ment előttünk és rá sem néztünk.
Aztán egyszer csak random elkezdenek darálni a járőrautóra, ha jól láttam a lopott kocsikkal is megálltak ahelyett, hogy a legrövidebb úton elvitték volna leadni.

Bizonyíték (kép, log, videó): https://www.youtube.com/watch?v=e4wpeNFXkoE
Megjegyzés: -
 

Mrjeges

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:123
Hali, Utánunk jöttetek volna mint a legutóbbi autókerünknél ahol vesztettünk egy embert és egy kocsit, nem kockáztattuk meg. Nem értem, hogy nekem honnan kellene leszűrnöm, hogy ti nem szerettetek volna minket elkapni vagy ledarálni. Egy személyetek sem halt meg a kocsiban, elijesztettünk ami sikerült is.
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
[foadmin]Szervusztok, a videón tökéletesen látszik hogy az SO egység még csak jelét sem mutatta annak hogy utánatok menne, majdnem 20 másodperc után még ti mentetek vissza lövöldözni, csak hogy egy újabb dara lehessen, halál feleslegesen.
A Panasz jogos, jeges tőled várom a neveket hogy kik mentek vissza lövöldözni. Ha nekem kell visszanéznem dupla szankciót osztok ki.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó