Christian Cross - Cserkó

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Cross

Vélemény Vezér
Játékos
Üzenetek:322
-
panaszkonyv.png

Neved: Christian Cross
Adminisztrátor(ok) neve: Cserkó
Panasz oka: Jogtalan bírálat.
Panasz kifejtése:
Az eset a következő:
Kamar Johnson menekült SO elől autókereskedés Humane Labs-ig. Ott megakart fordulni, de ütközött az egyik egységgel és animba esett. Értesítettük a mentősöket, ők pedig a tűzoltókat, mivel azt RP-zte Kamar, hogy beszorult a lába. Nagyjából 1 órás mentős és tűzoltó RP után leszedték a kocsiról a tetőt, és a műszerfalat, majd kiemelték a tűzoltók Kamart a kocsiból. Onnantól a kései időpontra való tekintettel megakartam már pörgetni az RP-t. A mentős azt mondta vitális értékei rendben, szállítható a személy. Mondtam neki, hogy a börtön orvosok majd tovább figyelik az állapotát, ebben megegyeztünk és vittük. Kamar közben folyamat azt do-zta, hogy a lába még mindig be van szorulva a pedálba. Megkérdezném, hogy ha a fél kocsit lebontották mellőle akkor KÉT TŰZOLTÓ ne tudná kiemelni a kocsiból? Onnantól még a kirendeltség előtt scriptesen is bilincset akartam rá tenni, amit OOC jeleztem hogy rakja fel miatta a kezét. Nem válaszolt OOC, majd lesokkoltam, mivel CSAK ÍGY tudok ilyen esetben bilincset tenni rá tudtommal. Megbilincseltem és bevittem a cellákhoz. A bíráló adminnak privátban megtudom mutatni az esetről (ütközésig) készült videót ha szükséges.

Bizonyíték (kép, log, videó): https://pastebin.com/cZaUUXeW
https://i.imgur.com/low8wKv.png
Megjegyzés: -
 
A

AdamBryant95

Vendég
Vendég
Legyen szíves a fórum staff ne adjon figyelmeztetést, mivel érintett vagyok az ügyben. Lázárral én beszéltem ki az ügyet.

A lényeg, hogy a teljes log birtokában és a körülmények tisztázása után nem volt szó szankcióról, mivel megbeszéltük az esetet és a miérteket. De a Lázár úr válaszát várjuk meg, amíg nem ír ide. Számomra legalábbis az jött le, hogy az eset tisztázásra került.
 

Darkles200090

Újonc
Játékos
Üzenetek:14
Szerintem se a kocsinak a teteje se a műszerfal nem tartozik a pedálhoz te siettél nagyon és ooc is irtad a mentősnek és a tűzoltóknak hogy fogjuk rövidre viszel, mikor még az rpnek nem teljesen lett vége.
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
Egy olyan ügyre nyitottál panaszt amit többszörösen áttárgyaltunk és megbeszéltünk már az összes érintett féllel, plusz egy fél napon át beszéltem Bryanttel is. A teljes log birtokában világossá vált mi is történt, és hogyan. Így ez a panasz teljesen értelmetlen.
 

cseri502

Individuum
Játékos
Üzenetek:310
Kedves Christian Cross!

Nagyjából 1 órás mentős és tűzoltó RP után leszedték a kocsiról a tetőt, és a műszerfalat, majd kiemelték a tűzoltók Kamart a kocsiból.
Szerintem, hogy meddig tart egy RP szituáció az nem lényeges. Végig figyeltem az RP-t. Az FD-s nem végzett megfelelő RP-t / nem jutott el odáig, hogy megfelelő RP-t hajtson végre, mivel OOC siettetve volt a teljes szituáció.

Onnantól a kései időpontra való tekintettel megakartam már pörgetni az RP-t.
Szerintem az időpont továbbra sem befolyásol egy RP szituációt.

Kamar közben folyamat azt do-zta, hogy a lába még mindig be van szorulva a pedálba.
Mivel nem lett kiszabadítva a lába.

Megkérdezném, hogy ha a fél kocsit lebontották mellőle akkor KÉT TŰZOLTÓ ne tudná kiemelni a kocsiból?
Az RP-ben egy szó sem esett a pedálokról, ahová valóban be volt akadva a lába. Attól még, hogy kibontották a műszerfalat, az nem jelenti, hogy a lába is kiszabadult.

[23:04:49] *** lába még mindig be van ragadva a pedálba [Kamar Johnson] (?)
[23:04:51] *** Jessica Barney  Átteszik a hordágyra
[23:06:58] *** lába a pedál alatt beszorulva [Kamar Johnson]
[23:10:40] John West: (( igen kint van a hordágyon ))
[23:11:00] *** Christian Cross  kirángatja a járműből Kamar Johnsont.
[23:11:16] Christian Cross mondja: Milyen az állapota?
[23:11:22] Christian Cross mondja: Be kell szállítaniuk?
[23:11:24] *** lába még be van ragadva. [Kamar Johnson]
[23:11:28] *** Nincs [Christian Cross]

A log ezen pontja hiányos. Mellékelem a teljes logot a szituáció ezen részéről:

[23:10:23] Christian Cross: (( Fogjuk rövisre, kiszedtétek jól van visszük ))
[23:10:25] Kamar Johnson: (( vissza néztem, a pedál nincs ki rpzve ))
[23:10:42] John West: (( igen kint van a hordágyon ))
[23:10:55] Christian Cross: (( Akkor ezt most itt rövidre zárjuk, köszöntem ezt a felesleges órát ))
[23:11:02] *** Christian Cross  kirángatja a járműből Kamar Johnsont.
[23:11:02] *** Kamar Johnson  kicsatolja a biztonsági övet.
[23:11:13] Kamar Johnson: (( Akkor most rp megtagadás? ))
[23:11:18] Kamar Johnson: (( mert lábam még bevan ragadva ))
[23:11:18] Christian Cross mondja: Milyen az állapota?
[23:11:23] Christian Cross mondja: Be kell szállítaniuk?
[23:11:26] *** lába még be van ragadva. [Kamar Johnson]
[23:11:30] *** Nincs [Christian Cross]
[23:11:30] Shiina Hagimoto mondja: Hát eszméletlen..
[23:11:42] Christian Cross mondja: Más problémája van?
[23:11:46] Shiina Hagimoto mondja: Megpróbálhatom ammónium karbonáttal.
[23:11:53] Shiina Hagimoto mondja: Felébreszteni őt.
[23:12:11] Christian Cross mondja: Nem szükséges, amennyiben szállítható. Majd a börtön orvos ellátja.
[23:12:29] Shiina Hagimoto mondja: Az utolsó mérés szerint, a vitális állapota rendben van.
[23:12:34] Shiina Hagimoto: (( *paraméterei ))
[23:12:52] Christian Cross mondja: Rendben, akkor mi beszállítanánk a börtönbe, az ottani orvosok majd figyelik az állapotát.
[23:13:02] Shiina Hagimoto mondja: R-rendben van..
[23:13:09] *** Lába a pedál alatt beragadva. [Kamar Johnson]
[23:13:13] *** Nincs. [Christian Cross]
[23:13:27] *** Lába még mindig a pedál alatt beragadva. [Kamar Johnson]
[23:13:29] Christian Cross mondja: Köszönjük a gyors segítségüket és a mentést.
[23:13:31] *** Nincs. [Christian Cross]

Triplán írtad be a "/do Nincs." szöveget, amely az RP minősége miatt helytelen volt, azaz ráerőltetted a saját RP-det egy másik játékosra (Lásd ForceRP).
Továbbá a log ezen pontjából is kivehető, hogy folyamatosan siettetted az RP-t.

Több dolgot ehhez nem szeretnék hozzáfűzni, mivel amikor megkaptad az AJ-t és PM-ben megkérdezted, akkor PM-ben ugyanezeket a dolgokat leírtam számodra.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Miután 1 órát RP-zik a tűzoltó, aminek egyetlen célja, hogy egy amúgy scriptileg nem megvalósított esetet intézzen, bőven el lehet fogadni az RP-t. Valóban nem volt benne, hogy kiszabadítják a lábát, de mindenki érti, hogy ezért megy ki a tűzoltó és nem csak random szétkap 1 autót.
Mindezek mellett Kamart kérném, hogy függessze fel a "beszorult lábat", mert ez kb az 5. ilyen eset, ráaásul scriptileg így nem tudsz beszorulni. Ugyan ezen az alapon a következő ilyen esetnél engedélyt kapnak a főadminok az autója törlésére, miután a tűzoltók szétvágták.

[adminisztrator]Jogos.[/adminisztrator]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó