Chato Alves Suarez -> Carlos Saez

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:457
Hector
panaszkonyvj.png

Neved: Chato Alves Suarez
Játékos(ok) neve: Carlos Saez
Panasz oka: MetaGaming, MetaGamingre való buzdítás
Panasz kifejtése: Legutóbbi Cockatoos bulin találkoztunk (talán) először Carlossal, beszélgettünk, majd megindultunk egy box felé, majd behuppantunk, név szerint Marcos, Chato, Lin és Carlos. Ott és akkor én kihúztam egy csík kokaint, majd RPvel a megfelelő módon fel is szívtuk azt. Carlos ezután megkapta Scriptesen is a drogot (jobbklikk-drog beadás), amelytől a toleranciaszint hiánya miatt azonnal animba vágta őt. Ekkor megérkezett Makó és a felmentősereg, mint LSFD frakció. Ellátták Carlost, kiderült, ami kiderült. Ezek után Carlos adott rólam egy személyleírást, valamint a korábban a szerelőtelepen folytatott RP-mből kifolyólag a keresznevemet is. @TraxXx ( Miyako Takeuchi) tud erről többet mondani. (Köszi előre is.)


Folytatódtak az IC történések, csináltunk pár ügyességet, okosságot, nem foglalkoztunk a Cockatoos partyn történtekkel. Carlos jelezte felém Discordon, hogy mi a helyzet, képeket csatolom. MEgbeszéltük a dolgokat discordon, hogy valójában mit is tudhat rólunk ki és mikor, hogyan, stb.

Most ott tartunk jelenleg, hogy olyan személyek vannak az Rpben, olyan frakciók kerültek a képbe, hogy az csak na. LSPD - DD osztálya, A Crimes de Espana vezetője, alleadere (@Boxos Marcos De La Cruz ) és egy Caporegime, John Lane ( @_John_ ), Jose Santiago, Daniel Parker - utóbbi kettő informátorok IC.

Független a discord üzenetektől, az IC játékmenetemet nem befolyásolta az, hogy tudtam, keresnek. Több alkalommal is találkoztam a rendőrökkel az elmúlt héten (Felborult SultanRS - félretárcsázott mellék, igazoltatás Richman benzinkútnál (Előbbiben Hans, Klau, Melanie, Franze Jack, mint tűzoltó, utóbbi esetben Zane Sparks, Melanie ismét, valamint az Árpád 6. (Clayton és Mr. Stanton.))), amikor bőven lett volna esélyük, hogy "elfogjanak". Nem tették, így a karakterem továbbra sem sejt semmit. Jelenleg is csak annyit tudok IC, amelyet a mai RP alapján megtudtam. Jose és Daniel információi alapján ma hoztott a karakterem egy döntést, hogy akkor keressük meg az embert. Kerestük, de nem volt hajlandó eljönni velünk. John, Marvin és Emily voltak benne.
Daniel folyamatosan közvetítette /do-ban a rádiókommunikációt, független, hogy közben mi is megkaptuk a frekvenciákat, így hallhattuk a kommunikációkat. Fontosnak tartom kiemelni, hogy az Én/Mi IC történéseimet/ket nem befolyásolta a Roli által OOC jelzett tényállás. Én ennyit tudok most így hirtelen az elmúlt egy hétből felidézni.
Bizonyíték (kép, log, videó): Képek , valamint az egész kiindulása (Ez a kép Carlos rádióforgalmazását hivatott megjeleníteni, mivel Mi nem hallhatjuk azt, ami a válasznak érkezik, így a /do-ban való közlést kértük Danieltől.), logokat maximum a bíráló admin tud összeszedni, nekem nincs már meg a java sajnos.
Megjegyzés: Köszönöm előre is.
 
Utoljára szerkesztve:

TraxXx

Újonc
Játékos
Üzenetek:4
Jaylen Smith
Tiszteletem mindenki felé. Chato neve a főkarakterem felé (Miyako Takeuchi) úgy derült ki, hogy Chato felkeresett a műhelyben (East Customs Garage) és szerződést szeretett volna kötni kettő darab 2024-es Cavalcade-re. Megkezdtem az ehhez szükséges kérdések feltétetlét ic Chato felé (Neve, gépjárművek várható futásteljesítménye, mennyire sűrű szerelés várhato, stb..stb..) a kalkulációk és szerződés megírása miatt. Ekkor ezeket a kérdéseket végig tárgyaltuk Chatoval, majd hírtelen dolga akadt és azt mondta később visszajön és megírjuk a szerződést. Ebből kifolyólag tudja Miyako Chato teljes nevét. Chato távozása után, Miyako kiment a telep elé ahol ott állt Carlos és Isaac. Ekkor megkérdezték, hogy mi a helyzet, amire Miyako elmondta, hogy valami Chato (ennyit mondott, nem említette a teljes nevet!) két darab 2024-es Cavalcade-re akar szerződést. Ettől a ponttól kezdve a kocsikrol folyt némi beszélgetés, és innéttől kezdve Miyako már nem foglalkozott sem a szerződéssel sem Chatoval. Ez egy beszélgetés volt, nem történt iktatás papír alapon, tehát nem szerepel a cégben Chato teljes neve, így sem a telepen dolgozó szerelők, de még a vezető helyettesek és magasabb beosztásban dolgozók sem tudnak erről az egészről semmit sem. Úgy gondolom én ehhez ennyit tudnék hozzátenni, természetesen végigfogom figyelni az ügyet és állok rendelkezésre mindenben amiben tudok, vagy esetleg érintett lehetek.
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:736
-
Adminisztrátor hozzászólás
Helló! A panaszkönyvet én fogom kezelni és a végén bírálni! Bárminemű információval tudtok még szolgálni, azt várom ide hozzászólásban, vagy Discordon privátban. Köszi. A napokban átbújjuk még a logokat, ne számítsatok azonnali bírálatra.
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:736
-
Adminisztrátor hozzászólás
Összegezzük a témát! Sikerült kicsit gyorsabban utána járnom a dolgoknak!

Carlos Saez nem adott ki a PD-nek semmi olyan információt amit ne tudott volna. A PD ezek alapján ügyeskedett. Szóval itt konkrét MG nem történt.
John Lane karaktere pedig nem került a PD célkeresztjébe, még. Marcos De La Cruz sajnos pedig olyan buta lépéseket tett, amivel saját magatok alatt vágjátok a fát.

A nyomozás információit viszont kiadta Carlos, Discordon keresztül Hector felé. Ezekből az információkból ne legyen későbbi probléma. Illetve a Discord platformot használta IC SMS céljából, ami nem lehetséges. Ezek miatt szankcióban részesül.

Az RP szál vihető tovább.

Zárom és helyezem a panaszkönyvet.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó