Charliee mint fórum moderátor.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Charliee

Haladó
Játékos
Üzenetek:16
Rólam

Sziasztok, Gábor vagyok. 18 évesen sok kortársamhoz hasonlóan szabadidőmet vagy a gép előtt, vagy a barátokkal töltöm egy két sör társaságában. Nyári időszakot, aminek lassan a végére érünk, szinte végig odaadó munkával töltöttem. Szeptembertől folytatom az utolsó középiskolás évemet. Amikor otthon a gép előtt ülök általában LoLozok, sorozatot nézek.




Múltam és céljaim

A MTA szerverhez sok jó emlék köt sima játékosként, adminkét és moderátorként is. Nagyon sok jó embert/csapatot ismerhettem meg, akikkel éjszakába nyúló RP-ket és beszélgetéseket toltunk. De ezek közül is kiemelkedő csapat, aminek tagja lehettem több mint 1 évig, a GMOD team volt. Jelenlegi célom hogy ugyan úgy folytassam moderátori munkásságom, ahogy abbahagytam. Tartani szeretném a kifogástalan és panaszmentes teljesítményt. Ezek mellett remélni tudom, hogy itt is sikerül egy hasonlóan családias közösségnek kialakulnia a moderátorok körében.



Motivációm

Szeretném lehetőségeimnek megfelelően és a szabályok betartatásával egy barátságos és konfliktusokban szegény hellyé tenni a fórumot. 



Ami leginkább rombolhatja a közösséget véleményem szerint

Ezt a bizonyos közösségrombolást szerintem nagyrészt a makacsság és mások lenézése okozhatja tapasztalataim szerint. Gyakran előfordulhat, hogy egyes felhasználók mások véleményét, érveit meg nem hallgatva alacsonyítja le játékostársait egy-egy beszólással. Ehhez hasonló közösségromboló viselkedés lehet a kezdő/nem annyira tapasztalt játékosok felé irányított gúnyos megjegyzések. Ilyen megnyilvánulásokbon gyakran viták és rivalizálások alakulnak ki emberek és akár egész frakciók, közösségek között is.


Köszi, hogy elolvastad kis bemutatkozásomat. Minden féle kritikát és tanácsot szívesen olvasok hozzászólás, privát üzenet formályában is.
 

blackdog476

Kivételes Tehetség
Very Important Person
Üzenetek:233
Szia Charliee!

Bár a lap egy kicsit tömör lett, de mivel korábban is a csapatom tagja voltál (nem volt rád semmi panasz, gondosan végezted a munkád) és nem találtam hibát a lapban, úgy gondolom, Te is alkalmas vagy erre a posztra.

Keress fel Discordon!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó